Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

jestem przy drugim utworze z 1cd

 

i poprostu odpadlem

 

dobrze zrobila przerwa Tiesto, zobaczymy jak dalej

jestem podobnego zdania, jak tiesto zrobi mix to nie ma ciach!a we wsi ;-)) szkoda ze nie zagral tak w hali :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam na różnych forach opinie na temat "nowego dziecka" Tiesto i kilka osób strasznie krytykowało mix'owanie w tej kompilacji....faktem jest od dawna, że Tiesto nie jest najlepszym jeśli chodzi o kwestie techniki, ale kompilacji słucha się całkiem miło....IMHO dobór kawałków świetny....

 

....słucham już nie wiem który raz z rzędu i nadal mi sie podoba :)

 

...moim zdaniem jest lepsza od In Search Of Sunrise IV.....co nie zmienia faktu, ze pozycja lidera wśród wszystkich kompilacji Tiesto nadal jest niezagrożona i należy do In Search Of Sunrise II....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam na różnych forach opinie na temat "nowego dziecka" Tiesto i kilka osób strasznie krytykowało mix'owanie w tej kompilacji....faktem jest od dawna, że Tiesto nie jest najlepszym jeśli chodzi o kwestie techniki, ale kompilacji słucha się całkiem miło....IMHO dobór kawałków świetny....

 

....słucham już nie wiem który raz z rzędu i nadal mi sie podoba :)

 

...moim zdaniem jest lepsza od In Search Of Sunrise IV.....co nie zmienia faktu, ze pozycja lidera wśród wszystkich kompilacji Tiesto nadal jest niezagrożona i należy do In Search Of Sunrise II....

 

ta kocham takie teksty

tak samo jak to ze niby wiekszosc przebojow Tiesto zrobil Yahel

 

bosz ta zazdrosc

prawda jest taka ze jakby byl slaby w mixowanu to by nie dostal 3 razy pod rzad dj nr 1. Czasami zdarzaja mu sie wpadki ale czlowiek nie jest robotem. I poraz kolejny udowodnij ze nadal jest najlepszy, jedyny dj ktory mogl sie zblizyc do jego "wielkosci" byl pvd ale ostatnio tak zaczal nudno grac jak avb. Do tego co to za dj ktory gra z komputera?? pfffffff (wywiad z pvd na ftb.pl).

 

Ogolnie trance jaki sie teraz gra jest poprostu hmm zalosny....zlota era minela i raczej juz nie wroci....pozostaja nam smieszne plumkanie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kocham takie teksty

tak samo jak to ze niby wiekszosc przebojow Tiesto zrobil Yahel

 

bosz ta zazdrosc

prawda jest taka ze jakby byl slaby w mixowanu to by nie dostal 3 razy pod rzad dj nr 1. Czasami zdarzaja mu sie wpadki ale czlowiek nie jest robotem. I poraz kolejny udowodnij ze nadal jest najlepszy, jedyny dj ktory mogl sie zblizyc do jego "wielkosci" byl pvd ale ostatnio tak zaczal nudno grac jak avb. Do tego co to za dj ktory gra z komputera?? pfffffff (wywiad z pvd na ftb.pl).

 

Ogolnie trance jaki sie teraz gra jest poprostu hmm zalosny....zlota era minela i raczej juz nie wroci....pozostaja nam smieszne plumkanie:/

ba odpowiedz jest jedna.... jak nie chcą, nie podoba im się styl mixowania czy dobór utworów niech nie słuchaja i tyle... rzecz gustu....

Jeśli chodzi o wpadki w mix'owaniu to nie ma chyba takiego DJ'a na świecie, któremu by się to nie zdarzyło....to jest poprostu niemożliwe...

 

Też jestem zdania, że złota era już nie wróci :( Dawno nie słyszałem żadnego nowego setu PVD, a ASOT już od pewnego czasu słucham wyłącznie z przyzwyczajenia, i w czwartek pewnie też bede słuchał z nadzieją : "a może Armin dzisiaj zagra coś ciekawego, świeżego, wartego uwagi ??" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego co to za dj ktory gra z komputera?? pfffffff (wywiad z pvd na ftb.pl).

bosz ta zazdrosc...

 

jak jeden gra z komputera i wychodzi mu to lepiej niz drugiemu, co z kompa nie gra, to ten co gra z kompa gra lepiej...

 

a wpadki na albumie studyjnym IMHO nie maja prawa sie zdarzac. przeciez mozna go dopracowywac, az nie bedzie perfekcyjny. to nie live mixing, tu nie ma miejsca na pomyłki.

 

pewnie do jutra ISOS5 sie sciagnie, to przeslucham sobie i powiem cos wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko narazie nikt nie ma oficialnej wersji

 

po drugie zadnej zazdrosci, ja pvd uwielbiam, powinnien zdobyc nr 1 w 2002 poniewaz wtedy gral najlepsze sety. W[ciach!]ia mnie tylko to ze chlopak w tamtym roku nic nie pokazal, jego sety przypominaja plumkanie, zero dynamicznosci dla mnie totalny ZIEW. Dostal nr1 bardziej za caloksztalt niz za granie w 2005.

 

Mam nadzieje ze wkoncu cos sie ruszy, przestanie sie grac ziewajacy vocal, plumkanie i wkoncu wroci sie do korzeni....a wszystko zalezy od sluchaczy...bo jak nie bedzie popytu to djeje wkoncu wezma sie do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej poczekac i zakupic sobie w hali ludowej? beda na 100%

 

swoja droga nie wydaje sie wam ze 2ga plytka ISOS jest gorsza od pierwszej? jednak te wszystkie kawalki z cd1 z vocalami to miazga jest fest ;))) moglbym tego sluchac 24h/d

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie isos 5 to w porownaniu do 4 porazka, a w porownaniu do asot 05' to juz totalne dno, ciasto nie umie mixowac w kluczu. moglby dac te wszystkie kawalki jakiemus lepszemu dj'owi :P moze wtedy bylo by to cos warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ASOT'a??

 

gra Markus Schulz :?

edit:

 

ufff o 21:00 jest

 

to chyba przez zmiane czasu na letni

:D heh też sie złapałem, zapuściłem sobie przed chwilą i coś leci, myślałem, że Armin

 

update: kurcze, ale fajne remixy starych nagrań sadzi Markus :banana:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie isos 5 to w porownaniu do 4 porazka, a w porownaniu do asot 05' to juz totalne dno, ciasto nie umie mixowac w kluczu. moglby dac te wszystkie kawalki jakiemus lepszemu dj'owi :P moze wtedy bylo by to cos warte.

daj spokoj nie wiem czemu wszyscy tak jada na tiesto! sa ludzie ktorym sie podoba jak gra i juz, ale zawsze znajda sie wyznawcy pvd,avb czy innych dj'ow ktorzy mowia ze tiesto to gowno i wogole nie umie grac itp... dla mnie to totalna porazka. mi sie podoba i juz. fakt faktem ze jezeli brac pod uwage poprzednia jego kompilacje ISOS4 (cala) to faktycznie ISOS5 jest slabsze. co nie zmienia faktu ze poczatek pierwszej plyty to jest taki wypas ze glowa mala !

 

caly czas sobie nuce "dancing in the moonlight waiting for the sunrise..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze przejscie i pierwsze dwa utwory w ogole do siebie nie pasuja. slyszalem juz dobre sety tiesto i to grane na zywo, od studyjnej kompilacji spodziewalem sie duuuzo wiecej, moze i niektore kawalki sa wporzadku (chociaz czesto widac jak ciasto chcial na sile wcisnac remixy ktore wcale tam nie pasowaly, chcial byc oryginalny) ale ogolnie to naprawde nie ma co sie podniecac tymi plytkami. Ba.. ludzie z TA robia o wiele lepsze sety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...