Skocz do zawartości
anioł

W KOŃCU KUPI�EM KOMP MARZEŃ !!!

Rekomendowane odpowiedzi

hehe....

nikt sie go nie czepia. poprostu jesli to jest prawda to uwazam ze mu brakuje piatej klepki albo ma bogatych rodzicow. bo ja poprostu nie widze innego wytlumaczenia dla kupowania komputera za tyle kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff ten twój to jakiś stary sprzęt xx bo ja mam Radeon x1500xt, dyski 10X po 10tera a ramu mam 10 giga 6000mhz, procki tez jakies stare macie Athlony64 pff ja mam amd Athlon124 9000+ z chłodzeniem freonowym

 

Poprostu nie wierze ze kupiles cos takiego daj foty sreeny z 3dmarków [swoje] sreeny pulpitu twoje zdiecie gdzie trzymasz tego radka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika buheheheahehaehaehaehaheaheaha :]]] anioł, anioł teraz se zawaliłeś sprawe u "szefa" Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika dorwie cie za to i usmaży na wakacyjnym grillqu Dołączona grafika heh, niech ktoś wymyśli zajęcie nudzącej się młodzieży Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika dobra, ja tym czasem udaje się popływać w moim basenie na podwórku, a później ide se pojeździć moim nowym autem :]]] volvo s40, eee eh by zapomniał że po ostatnich jazdach mi sprzęgło rozwaliło :[, cóż zostaje mi saab 9-3 sportsedan :]]] Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika buehahehaehaehaheah, a jak se już pojeżdże to się pakuje i wyjeżdżam do włoch :]]] na wakacje, powygżewać się w słoneczku i przy pięknych paniach Dołączona grafika :]]] przyśle wam pocztówki :]]] i zdjęcia, albo mam lepszy pomysł! chodźcie jedziemy tam wszyscy!!! Dołączona grafika ...

 

a tak poważnie, to pomarzyć dobra rzecz Dołączona grafika :] hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ci chodzi ??? :?: 

 

To chyba normalne byc u brata !!!

 

Nie przejmuj sie jutro ide do siebie do domu i nie bede odpisywał !!!

zbierales na tego kompa 2? lata w koncu go kupiles

jestes zadowolony i w ogole

a teraz siedzisz u brata a komp stygnie ? :mrgreen:

 

i jeszcze mowisz ze nie bedziesz odpisywal

no litosci dobry czlowieku :mrgreen:

 

jak sie zapodaje takie configi to jakies dowody trzeba przedstawic bo tu na tweaku ludzie strasznie nie ufni jesli chodzi o takie sprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaa już wiem! żeby kupić nowego kompa musiał sprzedać mieszkanie, teraz se kupił nowe, mniejsze i na czas przeprowadzki siedzi u brata :]]] Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika buhehaehehehaheha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie nie znam..... ale wyciagnal ktos z ATHLONA 64 250FSB? Bo z tego co wiem to kolesie chlodzac woda wyciagali max 223 FSB. Druga sprawa widzial ktos w chieftecu miejsce na wentyle 18cm?. No chyba ze cial obudowe

 

 

 

Pozdro Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fsb na athlonie64 nie pomyslalem ale te wentyle 180mm od razu wydaly mi sie dziwne. no ale nie komentowalem bo dawno nie bylem na stronie chiefteca i moze wyszly obudowy do takich wentyli. tak pomyslalem na poczatku. ale teraz jak sobie pomysle... sa tak duze wentyle dostepne w sklepach? czy tylko na zamowienie? no i do tego dwa takie wentyle to az 36cm wysokosci. moze jemu chodzilo o 120mm :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Moze sie nie znam..... ale wyciagnal ktos z ATHLONA 64 250FSB? Bo z tego co wiem to kolesie chlodzac woda wyciagali max 223 FSB. Druga sprawa widzial ktos w chieftecu miejsce na wentyle 18cm?. No chyba ze cial obudowe 

 

 

 

Pozdro Krzysiek

A64 latają z fsb >>300MHz ... coś mało czytasz

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak IMHO przepłacił "odrbine" jak by to kupił w stanach to by zapłacił 6-7 tys... a do tego co ma za sens kupować dzisiaj s754 i wszystko na PCI/AGP?

choć 3D marki są całkiem... ładne ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak IMHO przepłacił "odrbine" jak by to kupił w stanach to by zapłacił 6-7 tys... a do tego co ma za sens kupować dzisiaj s754 i wszystko na PCI/AGP?

choć 3D marki są całkiem... ładne ;))

A co niby daje PCI-E x16 ??

AGP będzie jeszcze z rok na rynku ...

s754 nie jest najlepszym wyborem jeżeli idzie o "przyszłościowośc takiego rozwiązania", ale jest tanie dobre mobo to ok 100$ a proc 3200+ to ok. 270$ (a są wolniejsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe....

nikt sie go nie czepia. poprostu jesli to jest prawda to uwazam ze mu brakuje piatej klepki albo ma bogatych rodzicow. bo ja poprostu nie widze innego wytlumaczenia dla kupowania komputera za tyle kasy.

Na zachodzie robia to co chwila i jakos nikomu to nie przeszkadza. Chlopak chcial sie pochwalic i sie pochwalil (a ma czym:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCI-E 16, narazie nic ale mam namyśli przyszłościowość, i grafy bez mostka AGP, jak ktoś wydaje tyle kasy to trza myśleć co będzie za rok ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCI-E 16, narazie nic ale mam namyśli przyszłościowość, i grafy bez mostka AGP, jak ktoś wydaje tyle kasy to trza myśleć co będzie za rok ;))

Nie każdy kupuje zestawik z myślą o trzymaniu go 2 lata ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje

 

tez kiedys kupiłem konfig za około 10 tys

i co tydzien wpatrzony w nowe cenniki krew mnie zalewała

bo tracił średnio 200 na tydzien

 

 

ale ale

kumple tez mi zazdrościli

jak większość leszczy na tym forum

 

pozdro leszcze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Sciema :!: Do takiego sprzetu taki nedzny zasilacz przy takim oc, poco komu dvdrw i cdrw? Podaj jakiegos orba to rozpatrze ten twoj sprzet.

Czasem jest sens. Ja mam nagrywarke DVD i drugi napęd (odtwarzacz DVD) i powiem ci, że bardzo często przydają się dwa napędy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Sciema :!: Do takiego sprzetu taki nedzny zasilacz przy takim oc, poco komu dvdrw i cdrw? Podaj jakiegos orba to rozpatrze ten twoj sprzet.

Czasem jest sens. Ja mam nagrywarke DVD i drugi napęd (odtwarzacz DVD) i powiem ci, że bardzo często przydają się dwa napędy :)

ta jak kumpel p[rzychodzi z dwudziestopakiem filmów ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga dziwna sprawa po za zasilaczem, brakiem orb'ów jest taka, ze koles ma 10k na kompa, ale nie ma kasy na neta, ciekawe, a przy okazji ja taki cfg moze bym kupił ale tylko gdybym wygrał w totka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga dziwna sprawa po za zasilaczem, brakiem orb'ów jest taka, ze koles ma 10k na kompa, ale nie ma kasy na neta, ciekawe, a przy okazji ja taki cfg moze bym kupił ale tylko gdybym wygrał w totka  :D

Ale wy troche dziwni jesteście :? Przecież koleś pisze , że odkładał 2 lata. Mi neta sponsorują starzy, i to oni płacą miesięczny abonament. A może jego nie stać, żeby płacic co miesiiąc :?: Wydał na komputer raz i teraz przez ~2 lata nic nie kupi do niego. A wy czepiacie się. Może ma takiego kompa , a może nie :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...