Skocz do zawartości
lukasrz

Sztuczki/triki/magia ;)

Jak zostal wykonany trik ;)  

  1. 1. Jak zostal wykonany trik ;)

    • podmiana
      4
    • szpilka
      7
    • uderzenie
      3
    • ufo
      2
    • trojkat bermudzki
      1
    • jablko z czarnobyla
      7
    • alkohol ;)
      9
    • nie wiem
      4


Rekomendowane odpowiedzi

proste lepsze ;) niz garbate :lol:

Zrobcie sztuczke i nie zmieniajcie tematu hehe

 

PS. Masz ciekawa Ciocie ale popros ja zeby zrobila ten trik jeszcze raz ale wejs 2 obserwatora za oknem albo ustaw z boku cioci i wszystko sie wyda ;]. albo przeszukaj ja jka wroci z kuchni hehe jak nie bedzie miala fejki jablka to "MAGjA ;] LOL hehe. Zawsze zostaje opcja z umieszczeniem 4 ukrytych kamer :lol: z kazdej strony albo daj 8 dla pewnosci hehehe :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Obiera skore i po obraniu co sie dzieje ? jabłko rozpada sie na kilka idelanie podzilonych kawalkow(ile chcesz) ! idealnie rownych jakby pokroic nozem !

Ilość kawałków okresliłeś sam, jeśli tak to przed opuszczeniem pokoju czy już w trakcie obierania?

przed wyjsciem,jutro moze do nich skocze i sie dowiem bo tez niedaje mi to spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beuehhahhah. mnie to sie wydaje ze w ciagu 10minut ciocia uzyla super extra nowoczesnego lasera UV, nim pociela jablko na idealnie rowne czesci. ale wlasnie ten laser ma taka wlasciwosc ze reakcja jest opozniona i skutki sa widoczne po kilku minutach :o LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Obiera skore i po obraniu co sie dzieje ? jabłko rozpada sie na kilka idelanie podzilonych kawalkow(ile chcesz) ! idealnie rownych jakby pokroic nozem !

Ilość kawałków okresliłeś sam, jeśli tak to przed opuszczeniem pokoju czy już w trakcie obierania?

przed wyjsciem,jutro moze do nich skocze i sie dowiem bo tez niedaje mi to spokoju

Czyli kroi to jabłko wtedy gdy wychodzi z pokoju, poproś abyś mógł zdecydować ile ma być kawałków dopiero jak zacznie je obierać :P :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ksiazke o sztuczkach magicznych i pokazane jest tam jak zrobic to z bananem:

To nie tyle magiczna sztuczka, co żart, który zawsze wywołuje smiech. Wobraź sobie - ktoś obiera banana, a owoc pod skórką jest już pokrojony w plasterki.

JAK? Wbij w banan igłę i poruszaj nią na boki. Banany śa bardzo miękkie, więc w ten sposób bez trudu przetniesz miąższ. Wbij igłę kilka razy wzdłuż banana, zeleżnie od tego ile chcesz mieć plasterków. Potem połóż owoc razem z resztą i czekaj.

Z jabłkiem zapewne tak samo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ta sztuczka z bananem moglaby byc prosta.

Wbijasz igle w banana i ruszasz nia w lewo i prawo i tak co kilka cm tyle razy ile zechce zainteresowany sztuczka.

Na bananie nie bedzie widac sladow ukuc a bana w srodku bedzie pokrojony.

W skorce od jablka natomiast, slady ukuc beda chyba widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej podmiany ?

Nie kumacie czy co ?

Ilez mozna tlumaczyc, ze obierala to jalbko 10 cm od pyska. Chocby nie wiem jaki magik to nie da rady podmienic.

Jak sie sklaniam to triku z igla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewno na podmiane nie ma szans. Przecież jego ciocia nie jest magikiem, który trenuje takie sztuczki od 15 lat ( no chyba że :|) więc na to musi być pewno jak się okaże banalny sposób ( pamiętacie jajko i butelke ) ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewno na podmiane nie ma szans. Przecież jego ciocia nie jest magikiem, który trenuje takie sztuczki od 15 lat ( no chyba że :|) więc na to musi być pewno jak się okaże banalny sposób ( pamiętacie jajko i butelke ) ..

podpalic karteczke, wrzucic do butelki, postawic jajko :)

hmm jakos nie moge przypomniec sobie oc jeszcze ciekawego bylo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpalic karteczke, wrzucic do butelki, postawic jajko :)

O co chodzi?? :roll:

chodzi o to jak zrobic zeby jajko wpadlo do szklanej butelki (takiej po mleku np), nie mozesz jajka potluc

a wiec podpalasz jakas kartke, wrzucasz do butelki, stawiasz jajko na butelce, w srodku karteczka sie pali, zaczyna brakowac powietrza i zasysa jajko do srodka ;]

// oczywiscie nie gotowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak wroci juz z kuchni z przygotowanym jabkiem spytaj sie czy mozesz wybrac w jaki sposob ma byc pokrojone,,,,,,np na 8 kawalkow...ale to jak wroci......jestem ciekaw......pewnie wychodzi aby przygotowac jabko......i jak wroci to pewnie powie ci ze juz za pozno za zmiane sposobu pokrojenia <bo jabko juz bedzie przygotowane> oraz zobacz przed obieraniem czy jabko nie ma zadnych dziurek itp znaków...Pozdro

 

PS. A najlepiej jakbys idac do ciotki kupil takie jedno duze zielone jabko....wtedy bedziesz mial pewnosc ze jabko bedzie to samo...pozatym takie zielone jest duzo twardsze i bedzie jej trudniej naciąc je tą igłą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jak zrobić zeby w tym jabłku nie było żadnych dziurek a żeby było pocięte jak banan to jeszcze prosztsze , przecież jabłko ma u góry i u dołu takie cóś ;) no to tam tsza wbić i poruszać tylko kurde trudno byłoby zrobić zeby to było idealnie równe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a okaże się, że super ciocia używa plazmy i zimnej fuzji ;] ;] ;]

 

Sam jestem ciekaw o co chodzi, ale to z tą igłą jest bardzo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem......ale z drugiej strony....to mogl nie zauwazyc tych dziurek.....bo koncentrowal sie glowien na tym aby to bylo to samo jabko...zeby nie bylo podmiany.......ciotka odwrocila uwage.....a jabko bylo juz pokrojone.......ale ten patent mozna sprawdzic......nich sie jej spyta jak ciotka wroci z kuchni czy moze wybrac sposob pokrojenia jabka <chodzi mi o ilsc kawalków> jesli ciotka powie tak, ze moze wybrac i ponownie pojdzie do kuchni....wtedy juz wszystko bedzie jasne

PS wczoraj rozmawialem o tym z kolegą.....i powiedzial ze slyszal o tym patencie z igłą i bananem.....ale potem powiedzial ze to samo mozna wykonac z jabkiem........ale zazwyczaj robi sie z bananem....bo jest mniejszy.....bardziej miekki......poprostu latwiej i szybciej mozna ten patent wykonac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...