Skocz do zawartości
lukasrz

Sztuczki/triki/magia ;)

Jak zostal wykonany trik ;)  

  1. 1. Jak zostal wykonany trik ;)

    • podmiana
      4
    • szpilka
      7
    • uderzenie
      3
    • ufo
      2
    • trojkat bermudzki
      1
    • jablko z czarnobyla
      7
    • alkohol ;)
      9
    • nie wiem
      4


Rekomendowane odpowiedzi

hmmmmmm.........ciekawe bardzo bardzo... moja teoria jest taka:

 

1. Ciotka jest profesjonalistka...

2. Jak przsuwala telewizor to kabel tak szybko sunal ze doszlo do elektrostatyki miedzy dywanem a kablem...

3. Zbyt duze napiecie poszlo w kineskop i wybuchl

4. Odlamek kinera uderzyl z takim imeptem w jablko kiedy ciotka obierala jablko ze nikt sie naawet nie skapnal bo wszysyc byli zafascynowani kunszte obierania jablka...

5 juz wszystko wiemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.neta nie mailem 10h :/

2.dopiero wrocielm do lublina z daaaleka ;)

3.padam na ry... nie wiem kiedy sie wybiore do ciotki ;]

byles u ciotki?? 6 dni odpoczynku wystarczy chyba?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.neta nie mailem 10h :/

2.dopiero wrocielm do lublina z daaaleka ;)

3.padam na ry... nie wiem kiedy sie wybiore do ciotki ;]

byles u ciotki?? 6 dni odpoczynku wystarczy chyba?? :>

narazie sie nie wybieram i nie wiem kiedy pujde bo robie po calych dnaich i staram sie kasy zarobic na wyjazd pod koniec sierpnia , jak bede to bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tesz sie moge dorzucić te 28gr+Vat na bana......narobił nam smaka na ten numer .....a teraz czekajcie sobie....bo padam na ryj i nie chce mu sie isc do cioci........ja juz bym tam byl...bo nie dawaloby mi to swietego spokoju......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak... ciocia nie płaciła rachunków TPsa i nie można zadzwonić i się dowiedzieć? :> Lukasrz... uważaj, bo mam znowu kartę w telefonie ;] ;] ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak... ciocia nie płaciła rachunków TPsa i nie można zadzwonić i się dowiedzieć? :> Lukasrz... uważaj, bo mam znowu kartę w telefonie ;] ;] ;] ;]

pociesze was jutro od 5 rano do 16 nie ma mnie w domu :D i nei pujde ;] do tego wreocielm 30min temu na chate i ok 20 przyjezdza po mnie kolo robic komp ;] przestawic zworke w nagrywarce :lol: i załatac system :D albo reinstal ;] ale roboty.....;] wyniki bede wkrotce , pomecze jeszcze troche was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierniczenie w bambus. Nie masz na telefon do cioci? :/ zaczyna mnie to anyoingowac :/ :/ :/

kur ;] ciocia wlasnie byla i zapomnailem sie zapytac <lol> ;] nie bede dzwonil bo prze tel to mozna zalatwic ;] pujde jakos kiedys , nie mam do tego glowy , byli u mnei 3godz i zapomnailem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz zobaczyl trik z bannem, potem wymyslil histortyjke z jablkiem a teraz robi se z nas jaja :wink: :D

nic sobie nie wymyslilem a teraz chetnie bym ci wpier.. tak jestem zmeczony :/ i nie mam ochoty na zarty , nie zadzierać :evil: jak podam wyniki to podam jak nie to nie :/ nie potrzebnie zakladalem temat :/

 

sorqi :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic sobie nie wymyslilem a teraz chetnie bym ci wpier.. tak jestem zmeczony :/ i nie mam ochoty na zarty , nie zadzierać :evil: jak podam wyniki to podam jak nie to nie :/ nie potrzebnie zakladalem temat :/

sorqi  :evil:

a ja bym Tobie chetnie wpier..

trzeba sie bylo 3x zastanowic zanim zaczales takie prowokacje...

albo wogole nic nie pisac

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...