Skocz do zawartości
LordRene_PL

Tygon dla ludzi z tweaka II

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos bylby zainteresowany? Mam wlasnie kawalek(okolo 1 metra) TYGONA R-3603. Mam mozliwosc zdobycia wiekszej ilosci. Ktos jest zainteresowany? Nie wiem ile mialoby to kosztowac wiec moze cos podpowiecie? Mam mozliwosc dostac go za pifko, wiec dla was ludkowie moge puscic w cenach promocyjnych. Na allegro wystawie jak sie zorientuje co i jak z cena. Waz ma rozmiar 9/12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia?? Jeszcze zadnych z WC bo dopiero blok mi sie "struga". A wrazenia z dotyku sa niesamowite. Waz jest miekki, mam porownanie do innego weza kupionego w ciastoramie. Tamten jest twardy i sztywny, a ten miekki i idealnie sie zgina. No i wyglad jest zajefajny, taki SZKLISTY. O wiekszych rozmiarach bedzie info w poniedzialek. Z tego co mi znajomy mowil to firma z ktorej mam ten kawalek zuzywa go w ilosciach HURTOWYCH. Przechowuja w tych wezach klej do ukladow elektronicznych. A dlatego w nich bo taki klej jest po jakims czasie gesty i ten waz pozwala go ROZWALKOWAC. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak :lol:

Na wezu ktory mam sa napisy niestety wytarte :lol: Ale pamietam ze pisalo tam tak mniej-wiecej: TYGON R-3603. Waz sluzyl mi jako taka niby katoda zelowa :lol: . I teraz kiedy szukalem wezy do mojego powstajacego WC przypomnialem sobie o nim po przeczytaniu tematu o TYGONIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego prawie wszyscy chca 12ID??

Czytalem tu na forum ze roznica jest niewielka.

Bo wiekszosc ludzi uzywa kroccow o takiej srednicy :-). Wiekszosc nagrzewnic (kadett) z ledwoscia pozwala takie weze wlozyc na siebie. 12 to minimum, ale biore metr 9/12 jesli nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...