Skocz do zawartości
xavier84

NBA Live 2005

Rekomendowane odpowiedzi

a final 97 z utah pamiatacie - mj pol przytomny ogrywa russela jak dziecko, wygrywa mecz i omal nie mdleje na parkiecie ... nawet sie nie usmiechnal po tym rzucie - pamietam jak dzis ;]

 

[...]

To były czasy, aż łezka się oku kręci.... :) Wtedy to chyba mj z pipenem na zmianę grali w tym meczu żeby jeden odpoczywał a drugi grał aby miał kto punkty robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie zapomnie meczu finalowego nr 6 z roku 1996, kiedy to byki grały z Seatlle. Tego dnia przypadał dzień ojca, a jak pewnie wiecie ojciec Jordana zostal zamordowany kilka lat wczesniej. Gdy zaczeło sie swiętowanie bullsów stałą się rzecz, która spowodowala ze zaczelem beczeć jak dzieciak.... Mike położył sie z piłką na parkiecie i zaczął płakać... pozniej ze spuszczoną głową pobiegł do szatni, położył sie na ziemi i dalej płakał... to bylo coś niesamowitego. Pozniej podczas wywiadu powiedzial : "This is for Dad"

 

brak słow

 

 

ps. no na NBA 2005 tez sie nie moge doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed mikiem takze nikt nie sadzil ze da sie wsadzic z osobistych ;]

przed majkiem zrobil to dr. J teraz to juz nie jest jakis tam wyczyn dla tych sportowcow, (mam filmik gdzie carter w colegu robi paczke z osobistych i jeszcze miesza pilka w locie) ale faktycznie majk byl jakby prekursorem tej paczkil.

 

Cieszy mnie fakt jak widze ze jednak majk zyje w waszych glowach ze pamietacie o nim, naprawde mnie to cieszy :)

pozdro

aha premiera NBA 2005 dla PC jak znalazlem 25 pazdziernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MJ zawsze pozostanie w mojej głowie. To mój idol lat młodości. Nie jakiś tam muzyk,artysta czy inny sportowiec, a właśnie Michael Jordan.

 

BTW - rozbawiłam mnie nieco ta ostatnia plotka, jakoby MJ miał jeszce raz zagrać w NBA w Miami Heat razem z Shaquille O'Neal'em. Sam jednak zdementował te bzdurki. Przyznam , ze jednak smutno byłoby oglądac 42-letniego MJ jak wchodzi na boisko na 15 minut i "wałęsa" się po boisku :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mam u siebie w kolekcji ostatni mecz majka w karierze (w washington) bylo to z jednej strony smutne ze to juz ostatni mecz w jego karierze (zapowiedzial to podczas wywiadu w weekendzie all star w tym roku ze na 100000% to byl jego ostatni sezon) a zdrugiej strony cieszylem sie ze to juz ostatni mecz bo zal bylo mi go ogladac w takiej formie, niestety lata sie nie obejdzie nawet talentem/geniuszem bylo widac ze chce zrobic to co robil cale zycie - zwod miniecie czy wyskok ale fizycznie organizm mu na to nie pozwalal. Jakie to musialo byc przykre uczucie, wiedzial jak to zrobic gdzie minac ale byl o 50% za wolny czy za nisko wyskoczyl i poprostu "niedociagnal". Pod tym wzgledem cieszylem sie ze juz opuszcza ta gre, ale z drugiej strony plakalem ze juz go nie zobaczymy na parkietach NBA. Ale i tak pokazal w tym ostatnim swoim sezonie co potrafi mial pare naprawde zajeb.... akcji w takim wieku. W tym meczu (ostatnim wizards-76xers) mial takiego dunka pod koniec 2 polowy ze naprawde pare razy robilem replaye:) , nie byl to air dunk high above the rim ale i tak niezle bo w tlumie :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w mej pamieci nadal akcja (zapewne fani skojarza) ... meczu nie pamietam - wyskok prawa do dunka i gdy juz otwarty kosz spokojne przelozenie pilki do lewej i o tablice 2 punkty ;]

 

toz to nie wiarygodne jak dlugo lecial i ze stoickim spokojem rzucil te punkty ... oczywiscie wokol niego multum nadaremnie blokujacych amatorow ;]

 

jak nie kojarzycie ocb to znajde fotki czy filmik by zaprezentowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w mej pamieci nadal akcja (zapewne fani skojarza) ... meczu nie pamietam - wyskok prawa do dunka i gdy juz otwarty kosz spokojne przelozenie pilki do lewej i o tablice 2 punkty ;]

 

toz to nie wiarygodne jak dlugo lecial i ze stoickim spokojem rzucil te punkty ... oczywiscie wokol niego multum nadaremnie blokujacych amatorow ;]

 

jak nie kojarzycie ocb to znajde fotki czy filmik by zaprezentowac ;]

To akcja była z lakersami w playoffach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie kojarzycie ocb to znajde fotki czy filmik by zaprezentowac ;]

hehe jak mozna tego nie kojazyc, 3 mecz finaly lakers - bulls 1991 rok I tytul byczkow. widzialem wywiad gdzie zapytany majk dlaczego tak zrobil bo przeciez na powtorkach widac ze mogl to swobodnie zaladowac z gory. Powiedzial ze przestraszyl sie skaczacego z prwej strony do bloku sama perkinsa, dlatego przelozyl pilke na lewa reke i rzucil z lewej strony, a perkins jednak nie wyskoczyl dlatego tak dziwnie to wyszlo... - on byl geniuszem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepsza akcja w historii NBA. Totalna spontaniczność, pełen freestyle. Tylko geniusz może coś takiego zagrać.

Pomijam tu oczywiście możliwości motoryczne. Z ciekawości próbowałem cos takiego zrobić "na sucho", sam na sam z koszem znaczy. Mało co sobie zębów o parkiet nie wybiłem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w mej pamieci nadal akcja (zapewne fani skojarza) ... meczu nie pamietam - wyskok prawa do dunka i gdy juz otwarty kosz spokojne przelozenie pilki do lewej i o tablice 2 punkty ;]

Ta akcja fajny była, ale była jeszcze jedna. Nie wiem z kim grało Chicago, (przeciwnik był w nienbieskich strojach, zakładam, że to Orlando Magic, ponieważ mieli również białe gwiazdki na strojach). Mianowicie, MJ zaczyna kozłować sprzed pola za 3 pkt, po lewej stronie boiska, wbiega na połowę długości pola 3ech sekund, tuż przy krawędzi (do kosza miał jeszcze z 1,5-2 m) wyskakuje i mając obrońcę przed soba mija go w powietrzu i robi layup z drugiej strony kosza (od prawej). To trzeba zobaczyć, np. w MJ to the MAX (beginning), albo MJ - His Airness (tutaj trochę skrócona wersja :|).

 

Sam Live 2005 jakoś mnie jeszcze nie przekonuje, screeny wstępne zawsze są doprawiane Photoshopem, więc nie ma się co ekscytować. Jak zobaczę rewelacyjne osiągnięcia graficzne i przede wszystkim grywalne to będę mógł powiedzieć, że ta wersja należy do udanych dla EA Sports.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja fajny była, ale była jeszcze jedna. Nie wiem z kim grało Chicago, (przeciwnik był w nienbieskich strojach, zakładam, że to Orlando Magic, ponieważ mieli również białe gwiazdki na strojach). Mianowicie, MJ zaczyna kozłować sprzed pola za 3 pkt, po lewej stronie boiska, wbiega na połowę długości pola 3ech sekund, tuż przy krawędzi (do kosza miał jeszcze z 1,5-2 m) wyskakuje i mając obrońcę przed soba mija go w powietrzu i robi layup z drugiej strony kosza (od prawej). To trzeba zobaczyć, np. w MJ to the MAX (beginning), albo MJ - His Airness (tutaj trochę skrócona wersja :|).

zgadles grali przeciwko orlando sezon 89/90, ale najlepsze w tej akcji jest to ze mj mija w powietrzy 3 rywali kazdego pokoleji a nie trzech naraz, kazdego z osobno w kolejnych sekundach, dla mnie ta wlasnie akcja jest najlepsza, mam widok tej akcji z pod kosza ja nie wim jak on to zrobil ale tak dlugo wisial w powietrzu ze normalnie jak by lecial, poprostu szok,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak nie kojarzycie ocb to znajde fotki czy filmik by zaprezentowac ;]

hehe jak mozna tego nie kojazyc, 3 mecz finaly lakers - bulls 1991 rok I tytul byczkow. widzialem wywiad gdzie zapytany majk dlaczego tak zrobil bo przeciez na powtorkach widac ze mogl to swobodnie zaladowac z gory. Powiedzial ze przestraszyl sie skaczacego z prwej strony do bloku sama perkinsa, dlatego przelozyl pilke na lewa reke i rzucil z lewej strony, a perkins jednak nie wyskoczyl dlatego tak dziwnie to wyszlo... - on byl geniuszem 8O

hehe, a obok stał magic z rozdziawioną gębą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak nie kojarzycie ocb to znajde fotki czy filmik by zaprezentowac ;]

hehe jak mozna tego nie kojazyc, 3 mecz finaly lakers - bulls 1991 rok I tytul byczkow. widzialem wywiad gdzie zapytany majk dlaczego tak zrobil bo przeciez na powtorkach widac ze mogl to swobodnie zaladowac z gory. Powiedzial ze przestraszyl sie skaczacego z prwej strony do bloku sama perkinsa, dlatego przelozyl pilke na lewa reke i rzucil z lewej strony, a perkins jednak nie wyskoczyl dlatego tak dziwnie to wyszlo... - on byl geniuszem 8O

hehe, a obok stał magic z rozdziawioną gębą

A Ty jak byś stał obok to byś jej nie rozdziawił :?: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inne ciekawostki:

 

-rzuty mj osobistych do kosza z zamknietymi oczami założył sie z mutombo i oczywiscie trafił....

 

-kiedyś zablokował Ewinga...

 

-patrzył na swoje statystyki podczas kazdej przerwy w meczu i poprawiał sędzów!!!

 

-kiedys gdy przegrał partyjke golfa z jakims kumplem to następnego dnia wpadł do niego o 4.00 rano! zeby sie odegrac

 

mj mial swira na swoim punkcie, no i nie potrafial przegrywac...

 

tak naprawde to nic mnie ostatnio w nba nie zaskakuje

aaaa

widzieliscie może jak L. James ( w jakims przerywniku) rzuca na treningu cavs kilka razy z rzędu przez cała hale trójeczki???? 8O 8O 8O

i jak to robi???

czysty piękny nadgarstek i to przez całą hale.....

jeeeezzzzzuuuuuu cos takiego widzialem po raz pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak nie kojarzycie ocb to znajde fotki czy filmik by zaprezentowac ;]

hehe jak mozna tego nie kojazyc, 3 mecz finaly lakers - bulls 1991 rok I tytul byczkow. widzialem wywiad gdzie zapytany majk dlaczego tak zrobil bo przeciez na powtorkach widac ze mogl to swobodnie zaladowac z gory. Powiedzial ze przestraszyl sie skaczacego z prwej strony do bloku sama perkinsa, dlatego przelozyl pilke na lewa reke i rzucil z lewej strony, a perkins jednak nie wyskoczyl dlatego tak dziwnie to wyszlo... - on byl geniuszem 8O

hehe, a obok stał magic z rozdziawioną gębą

A Ty jak byś stał obok to byś jej nie rozdziawił :?: ;)

hehe nie... ja bym mu c.i.p.k.e sprzedał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

zgadles grali przeciwko orlando sezon 89/90, ale najlepsze w tej akcji jest to ze mj mija w powietrzy 3 rywali kazdego pokoleji a nie trzech naraz, kazdego z osobno w kolejnych sekundach, dla mnie ta wlasnie akcja jest najlepsza, mam widok tej akcji z pod kosza ja nie wim jak on to zrobil ale tak dlugo wisial w powietrzu ze normalnie jak by lecial, poprostu szok,

Szok to był i jest nadal 8O Nie mogę wyjść z podziwu dla jego wyskoku (słyszałem, że miał wyskok 1,4-1,5m 8O , a czy więcej? tego niestety nie wiem...) i zdolności. Podobne "cuda" działy się w meczach z Utah, gdy MJ wpada w pole 3ech sekund, widzi, że Ostertag będzie go chciał zablokować, więc layup'em coś a'la ta sytuacja z Orlando, odwrócony tyłem do tablicy, tuż przy linii końcowej sieka taki rzut, że spadłem z krzesła jak to zobaczyłem w relacji TV. :roll:

 

 

Miło jest powspominać, szkoda, że teraz już większość Przyszłych talentów, to gwiazdy głównie marketingu i $$$ ;/ MJ pomimo, iż zarabiał pod koniec kariery, lata 1997/1998 po kilkadziesiąt milionów dolarów z reklam, kontraktu w NBA, sponsoringu, kasa nie zawładnęła nim, szkoda, że tak mało jest takich osób :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe z tym wyskokiem to tropsze przesadziles, w latach swojej najlepszej swietnosci (chodzi o wyskok) jak to opisuje w swojej biografi czyli uniwersytet north carolina mial ok 114/115 cm dosieznego, czyli stojac w miejscu skaczes do gory, nie wiem ile mial z naskoku czyli z rozbiegu mysle ze moze wtedy bylo cos ok 130/135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich znajacych j. angielski tutaj macie recenzje NBA Live 2005, powiem tak jezeli to wszystko co tam pisza jest prawda to szykuje sie poprostu chicior gry dlamaniakow koszykowki. Ja juz nie moge sie doczekac

 

http://cube.ign.com/articles/551/551704p1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję, że zrąbali klawiszologię. Ale ogólnie jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier przeze mnie. Zwłaszcza All-Star Game. Ciekawy jest jak będzie wyglądała rywalizacji np w Dunk Contest...

 

A przy okazji: Zawsze pykałem w NBA na klawiaturze ale teraz mam poważne wątpliwości czy dam radę. Jakiego pada powiniem sobie kupić żeby nie oszaleć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...