Skocz do zawartości
reed

Majne noje łoweł gural

Rekomendowane odpowiedzi

Author Traction 19"

Amor Santour XCP DRL

Osprzęt Deore/LX

Kaseta 9 rzędowa

Suport BSA 68/113 wielowpust

Korba Deore 175 Octalink

Łańcuch LX

Kierownica DM DH-DS

Oponki Continental Gravity 26/2.30

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

:o 8) :arrow: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooof. Ja tesz chcem taki. :)  

 

Jezdziły juz na nim wenrzyki? Bo łon wyglonda jakby był jeszcze nie uzywany?

ponoc sie wyleguja w terarium po lewej ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale 19" to nei za mala na takiego chlopczyka jak ty?

Nie, poprzednio jeździłem na 18"-tkach i pasowały mi, 19" troszkę inaczej "reaguje" ale w sumie pasuje mi bardzo.

Tylko kurna muszę kierę przyciąć bo za duża dla mnie jednak jest, jakoś tak nadsterowny IMHO :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadze ze musisz sie poprostu przyzwyczaic do innego ulozenia ciala; pare dni i bedzie git;

Zapewne masz rację, odczuwam wielką różnicę w jeździe.

Ktoś mi kiedyś pisał że te full markiet gurale są do [gluteus maximus], bo większą część energi zrzerają na bujanie się. Kurna, nie pamiętam kto to pisał, ale miał facet rację.

Zapindalam teraz jak na dopalaczu jakimś 8O

Wczoraj myknęłem sobie z rana czerwoną trasę w WPKiW, w torbę jeża nawet nie zdążyłem się spocić ( a jest to jakieś 3 km non stop pod górę)

Zwykle to ciągnęłem płuca za sobą, teraz to pestka.

Ehhh, jestem strasznie usatysfakcjonowany swoim składakiem :o 8) :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fulle nie zuzywaja eneergi na bujanie :D:D:D

w taki rowerek musialbys zainwestowac z dobre 10 - 15 tys :) a nie kupowac jakis "wypas" z marketu :|

 

a co do bika.. styknie do jakies fajnego XC, wporzo bike, moze poza widelcem, mam złe wspomnienia związane włśnie z suntorami:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie że Suntour poprawił jakość produktów.

Nie powiedziałbym że jest on do pupy, czytałem różne zdania o nim i o porównywalnych cenowo RST na forum bike.pl.

Raczej żaden z tego i poprzednio rocznych nie łapał luzów na chama, w przeciwieństwie do chłamu od RST.

Zresztą ja razczej do XC go potrzebuję i wydaje mi się że jest do tego prawie IMHO idealny.

Mówiąc o full-ach miałem na myśli te właśnie markietówki, oglądałem ciekawą ramkę z gazem, ale cena mnie wymiotła, 14499 zł :/

Nie pamiętam firmy, ale to jakiś dziwny nowy amerykancki wynalazek był, takie jakieś dziwne zębatki było w okolicach suprtu widać, dość duże, jakby planetarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i bardzo ladnie wyglada :D Tez chcialem caly czarny ale mi wyszedl czarno - czerwony.  :P

Ja kurna (wiem że jestem idiota) zrezygnowałem z Versusa za tą samą cenę co Traction, dlatego że był czerwony.

Bardzo mi zależało na jednolitym kolorze (nie licząc goleni i sztycy) kto zgadnie dlaczego sztyca nie jest czarna ?? :roll: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kurna (wiem że jestem idiota) zrezygnowałem z Versusa za tą samą cenę co Traction, dlatego że był czerwony.

Bardzo mi zależało na jednolitym kolorze (nie licząc goleni i sztycy) kto zgadnie dlaczego sztyca nie jest czarna ??  :roll:  :P

E nie idiota :D Tez bym tak chcial ale mialem bardziej ograniczone fundusze :P

 

zgaduje:

a) nie bylo czarnej w tym rozmiarze

B) zeby pasowala do goleni ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kurna (wiem że jestem idiota) zrezygnowałem z Versusa za tą samą cenę co Traction, dlatego że był czerwony.

Bardzo mi zależało na jednolitym kolorze (nie licząc goleni i sztycy) kto zgadnie dlaczego sztyca nie jest czarna ??  :roll:  :P

E nie idiota :D Tez bym tak chcial ale mialem bardziej ograniczone fundusze :P

 

zgaduje:

a) nie bylo czarnej w tym rozmiarze

B) zeby pasowala do goleni ? :D

Kongratulejszyns !!!

Wygrałeś !!!

odpowiedzi były 2 i obydwie trafiłeś :D

Otrzymujesz w nagrodę dyspenzę na jeden [ciach]

:wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...