Skocz do zawartości
dayus

Lipny SP-97!!!

Rekomendowane odpowiedzi

to sa wymiary od pcb mobo do konca finow na sp(czyli tam gdzie ma zaczac sie wentyl)

 

96mm to moze on i ma,ale chyba szerokosci.....

 

@niemiec - niestety ja nie mam czym zmierzyc,ale ktos pisal(nie wiem czy aby nie Ty),ze jak jest ok. 50st. to hp powinny byc gorace wrecz parzyc to u mnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa wymiary od pcb mobo do konca finow na sp(czyli tam gdzie ma zaczac sie wentyl)

 

96mm to moze on i ma,ale chyba szerokosci.....

quote]

 

no nie wiem ale według producenta to http://www.thermalright.com/product_default.htm to ma 99mm długości i 59mm szerokości!! mi chodziło tylko abyś powiedział mi ile mm wystaje poza koniec płyty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie u mnie jest jakis lewy ten X-Plate.

@lucas - pls, zrob test na swoim bartku w prime na 2420MHZ i 1.750V

I napisz jakie masz temperatury. I jaki wentyl na procu. TIA

prime leci od 20minut temperatura 50stC, buda lewy bok otwarty, tylko u mnie komp tak stoju, że jest wciśnięty między biurko a kanape i lewy bok dociska biurka i jest tylko szpara o szerokości 10-12cm przez całą wysokosć budy, a lewy bok dociska do kanapy, z tyłu za kompem jest ściana a nad nim pułka, wniosek: ciepłe powietrze nie ma z tyłu gdzie uciekać

co do wentyla to nie wiem ile ma db, ale moim zdaniem jest cichy, wg mnie cichszy od zalmana zm-f1 @ 7v, jak dla mnie mógłby mieć nie 2000 a z 2500rpm i być wydajniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy beda dostepne w sprzedazy detalicznej X-plate i Neoplate do Sp-97, bo ZenFist cos mowil,ale narazie nic nie ma.

Bo ten moj chyba jakis lewy jest,moze jakbym kupil nowy bylo by lepiej.

 

Inni userzy - macie srubki podokrecane na maksa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...