Skocz do zawartości
Chobo

Czy ten zasliacz stacrzy do ekstremannych podkrecen?

Rekomendowane odpowiedzi

Mowa o Q-TEC PSU 400 w DUAL FAN Gold LOw NOise,heh wiem dizwne pyatnie,bo w sumie 400 w to sporo a nie jest to codegeon,ale cha;bym miec pewnosc czy moze ktos z was ma ten zaslilacz,i jak mu sie sprawuje,przy O/c chce kupic teraz Athlona 2500+ xp-m a jak wiadomo pieknie sie kreci,no i mam zamiar go wykreic kosmicznie;)czy zasliacz wytrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150-ąt zeta za niego dałem,mam go zmieniać bo nie jest chieftecciem?Bez przesady nei mowimy o krecniu przy ciekłym azocie,Zasilacz jest dwuwiatrakowy,zabezpiecozny przed zwaricami,cichy,ma 400 W i moze osiganć wiecej,wiec chyba nie jest to jakies badzewie, a że nie siedze w temacie zasialczy,to nie znaczy ze mam go wywalac,pytalem o opinie(zakładałem drugi topic z zapytaniem) ale jakis pół-dałn mi go skaswoał stwerdzając 'nie zakdałaj dwoch takich topiców" :| Psychol...

A do od O/C to kupuje Barta 2500 Mobile,i chce z niego wycisnac jakies 2.7-3 ghz:)Starnnie dobiore serei:)Pojade z kartka:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do od O/C to kupuje Barta 2500 Mobile,i chce z niego wycisnac jakies 2.7-3 ghz:)Starnnie dobiore serei:)Pojade z kartka:D:D:D

czym mniej wiedza tym lepsze teksty pisza :]]]]]

 

bedziesz mial dobra plyte,dobra zasilke (a nie jest nia Q-Tec) i bardzo dobre chlodzenie to moze zaczac myslec o OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pol debila powinienem Cie kopnac w dupe z tego forum.

Skoro nie masz pojecia o sprzecie to po co dyskutujesz z ludzmi ktorzy wiedza jednak troche wiecej??

Kupiles shitowaty zasilacz ktory ma tylko naklejke "400W", Mialem "550W" i byl gorszy niz 30oW FSP.

 

Na tym zasilaczu to mozesz sobie krecic proca. Tylko uwazaj abys go nie ukrecil wraz z plyta.

 

A pamiatki jakie masz ze tak z ciekawosci zapytam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150-ąt zeta za niego dałem,mam go zmieniać bo nie jest chieftecciem?Bez przesady nei mowimy o krecniu przy ciekłym azocie,Zasilacz jest dwuwiatrakowy,zabezpiecozny przed zwaricami,cichy,ma 400 W i moze osiganć wiecej,wiec chyba nie jest to jakies badzewie, a że nie siedze w temacie zasialczy,to nie znaczy ze mam go wywalac,pytalem o opinie(zakładałem drugi topic z zapytaniem) ale jakis pół-dałn mi go skaswoał stwerdzając 'nie zakdałaj dwoch takich topiców" :| Psychol...

A do od O/C to kupuje Barta 2500 Mobile,i chce z niego wycisnac jakies 2.7-3 ghz:)Starnnie dobiore serei:)Pojade z kartka:D:D:D

tak z ciekawości - na jakim chłodzeniu chcesz te 2,7-3GHz zrobić ??

i dobierz BARDZO starannie serie tego bartka :lol:

byś przejżał chociaż troche forum to byś jakąś orientację miał tak w bartkach jaki w zasiłkach ...

LENISTWO SIĘ SZERZY - ludki coraz częściej pytają o rzeczy, na które odpowiedzi są na pierwszych stronach forum ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wiedze mam,to raz i wiadomo ze krecic go nie bede na bynajmniej zwykłym coolerze,wodne chce kupic,albo najwydjaniszy z mozliwych "chłodziarzy",sami zoabzcci na fromu ze Barton xp-m idze na 2.7 ghz ,zanim bedziecie mi tu wrzytu robic,Zasila,jak narazie sie bardzo dobrze sprawuje 2200+@2800+ ,moze cos zle napsailem,ale nto nie powó zeby na mnie naskakiwa,ccos wam nie pasi nie piszcize.Pamici mam Hynixy 512 na 400 mhz,krece je spokojnie do 480 ,ale teraz chodza synchronicznie z procem.Tyle.Pokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=27282482 - przed chwila znalazlem to jak szykalem czego o zailaczu mojim,proponuje przecyztac konkretnie,oczywsice bedze gadka w stylu "przeczytal i sie jara " czy cos,ale wg mnie po cholere kupowac zaisalcze po 300 zl, ja za swoj dlaem 150 ,czy 170 nie pamietam juz,ale jak narazie jestemn zadaolwny,kreci mi sie zajebsice wrszytko itd.Moze wy nie znacie po porstuy takiej firmy co?I pieprzycie glupoty,zalosne..."kiepski masz zasliacz,wiecej musisz wydac,nie mozesz nas o porade pytac,z q-tecem to sie mozesz [ciach!]a chywtac..." co na to was tsac .Pffffff ja sie tylko pyatlem o opinie a nie o pojad na mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh,te wcześniejsze <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły pisał mój kuzyn (nie zbyt normlany typ) wiec z góry soory za jego <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły,no ale jak to czytam...to sie troche diziwe,co q-teci sa zle?czy jak dajce jakigos linka do porównań bo gadka bez pokrycia jest bez sensu.nara i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt go jeszcze bananem nie poczestował ??? koles kupił SHIT totalny ta zasiłka ma amperomierz przy max obciazeniu na poziomie fortrona 250GTV :lol: :lol: jezuz ta takie goofno dac 150zł 8O a teraz jeszcze jak ktos mu to mowi to od lamy go wyzywa :lol: :lol: stary ty zanim zaczniesz cokolwiek tykac w kompie lepiej poswiec pare dni na czytanie tego forum... tu masz wszystko... a i ciesz sie ze jeszcze bana nie masz za to zucanie błotem to 99% ludzi co wie wypowiedzieli w tym topicu zna sie na rzeczy kilka razy lepiej niz ty...,, twoj zasilacz "400W" :lol: wazy 1,3kg podczas gdy niby 250" W fortron wazy ponad 2kg... a co do krecenia na 2.7-3.0 GHZ to :lol: :wink: tu trzeba spoooro wiedzy/zdolności/doswiadczenia i WC/FC/dobra seria/mody/ i napiecie na poziomie 2,1V a twoj Q-tec to podejzewam ze wymieknie przy 1.75V 1.8V i niemowiac juz o masakrycznych spadkach napiecia na liniach 3,3V i 5V i 13V na lini 12V :lol:

 

ps. moj seasonic 300W za 24zł ma wyzsze parametry prądowe od tego Q-teca nie mowiac juz o PCF i ciszy :wink: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28695099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morde,to nie wiem ten mój,jest jakis chyab dizwny,bo mi proc chodiz na 1.8 i jes git,co prawda teraz jest na mniejszyn ale co tam,nie wazne,ejstem zmecozny i nie chce mi sie pisac,w kazdm razie,najwyzej zmienie zasilke:)dzeki i narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...