Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

- Doom 3 demo is at least a couple of weeks away.

- Doom 3 patch is of course in the works addressing a couple of minor multiplayer bugs

- Doom 3 expansion pack in the works by a separate developer

- Doom 3 sales for the first week are possibly the highest ever for a PC game, Activision is investigating to be sure

 

With the game engine finalized (though Carmack continues to add new features based on future video technology), licensing can begin. Raven Software has licensed the engine for the still-under-wraps "Quake 4". And an as-yet unidentified developer will use it for a forthcoming game.

 

------------------

 

Hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade se dokupic 256 ram (razem bedzie 512 :wink: )

Ciekawe czy doom bedzie chodzi duzo lepiej - bo teraz jedzie po dysku nawet przy texturach 256, a wiedze ze wy tu gracie z 2058 na 512...

Czy posiadacze 512 tez czesto odczuwaja braki ramu ??

Najgorsze jest to ze mam dysk 5400rpm, wiec to on moze jescze dawac w du..[ciach]

gralem na 768 ram i teraz znow mam 512 i powiem ze az tak kolosanlen roznicy nie widac - moze tylko podczas ladowania pare sekund szybciej

nie mam zadnych zaciec kiedy otwieram drzwi wsio plynnie chodzi i nie doczytuje

z tym ze zrobilem numer jak juz pisalem z rozpakowaniem ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy 1 drzwiach gdzie trzeba wpisac kod, wie ktoś może jaki  :roll:

8O 8O 8O 8O 8O

A czytales maile :?: :lol:

No i jaki jest kod?? Sam mam z tym problem.... A tak w ogóle, to skąd mam wiedzieć jakie są kody do pozostałych drzwi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy 1 drzwiach gdzie trzeba wpisac kod, wie ktoś może jaki  :roll:

8O 8O 8O 8O 8O

A czytales maile :?: :lol:

No i jaki jest kod?? Sam mam z tym problem.... A tak w ogóle, to skąd mam wiedzieć jakie są kody do pozostałych drzwi??
Wszystko masz w emailach! jezeli oczywiscie zbierasz inne PDA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś grał już na 6800 lub x800 ?

jakie wrażenia ? idzie płynnie w 1280 x 1024 ?

ja przypuszczam że właściciele tych kart nie odpalają niczego poza 3dmarkami :lol: :wink:

Pytaj, co chcesz wiedziec? ;-)

 

(ps. 6800GT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden restart nic tu nie da  :D Wylacz klawiature numeryczna to pomoze

Oczywiscie wlaczona klawiatura numeryczna nie ma tu nic do rzeczy :-) Tak z wlaczona jak i z wylaczona klawisze konfiguruja sie tak samo dobrze (FYIO) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz pkt. w 3dmarku ? /joke/ ;)

Chcielibysmy sie dowiedziec, w jakiej rozdzielczosci i z jakimi ustawieniami AA i anizo mozesz komfortowo grac.

12700 :-P

 

1280x1024 4xAA 16xAF ustawienia na high, plus niewielkie reczne poprawki w kierunku polepszenia jakosci obrazu. Wyzszej rozdzielczosci nie sprawdzalem -----> LCD :-P

 

Przy tych ustawieniach Timedemo 51 fps (komp wlaczony od rana), po restarcie pewnie by jeszcze pare klatek wycisnal. W grze chodzi jak po masle, praktycznie non stop 60 fps, jak jest wieksza zadyma, duzo walenia z plasmagunu po mordach obcych, to schodzi gdzies w okolice 30 fps, podobnie w lokacjach gdzie jest duzo swiatel i innych fajerwerkow.

Sprawdzalem tez jako chodzi z wylaczona w ogole kompresja tekstur, no i roznice w jakosci widac, co prawda jak sie stoi i podziwia, bo w akcji to ni chu chu ;-) i gra praktycznie nie zwalnia przez dluuuugie minuty, no ale czasem jednak zdazaja sie z nienackachwilowe przycinki, na sek. potem wraca od razu do max fps. Zdaje sie, ze tu jednak musialoby byc 512 MB ramu na karcie.

(acha, reszta sprzetu to z grubsza ;-) P3 2.8@3.3 i 1G ram)

 

update:

puscilem jeszcze timedemo dla tej samej rozdzielczosci ale z:

AAx2 AFx16 - 63 fps

AAoff AFx16 - 69 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie chodzi tak: od 30--90 fps przy wlaczonych wszystkich ustawieniach z wyjatkiem AA (musze to jeszcze przetestowac, bo na razie sie dusi... moze cos wyczytam tu: http://www.tweakguides.com/Doom3_1.html ) przy rozdz. 1024 x 768 i High Quality. Problem jest tylko przy otwieraniu drzwi: fps na ulamek sekundy spada do kilku. Czy myslicie, ze to dobry wynik, jak na taki komputer? Chyba trzeba bedzie dokupic te 512 RAM-u :evil: to przestanie miec czkawke przed tymi drzwiami?

 

Natomiast Doom nie jest wcale ciemny. Ciemnosci to panuja w Thiefie. Doom jest potwornie kontrastowy, jak dla mnie to za bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mam taki problem ze grajac w dooma non stop sie schizuje z powodu dzwieku :? a mianowicie przestrzennosci - grajac na sluchawkach totalnie nie da sie rozroznic skad dochodzi dzwiek, na przyklad idacego od przodu zombiaka slychac z tylu =] wie ktos co z tym zrobic? Gram na hp890 podlaczonych pod soundstorma, w cs'ie nie mam zadnego problemu z okresleniem co gdzie i ile, a tu qpa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X800XT PE jest źle ale nie jest tragicznie.

Ustawienia High

1248X1024 57FPS

1248x1024 FSAA2X 53FPS

1248x1024 FSAA4x 45FPS

po wynikach tego nie widać ale po włączeniu FSAA4x gra troszeczke przycina, nie wiem jak możecie w to w ogole grać mając 30FPS w timedemo... Co do grafiki to spodziewałem sie czegoś więcej, gdyby nie szczędzili trójkątów szczególnie na głowy postaci to byłoby całkiem przyjemnie, strasznie mnie wkurzają te kanciaste bańki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X800XT PE jest źle ale nie jest tragicznie.

Ustawienia High

1248X1024 57FPS 

1248x1024 FSAA2X 53FPS

1248x1024 FSAA4x 45FPS

po wynikach tego nie widać ale po włączeniu FSAA4x gra troszeczke przycina, nie wiem jak możecie w to w ogole grać mając 30FPS w timedemo... Co do grafiki to spodziewałem sie czegoś więcej, gdyby nie szczędzili trójkątów szczególnie na głowy postaci to byłoby całkiem przyjemnie, strasznie mnie wkurzają te kanciaste bańki.

Facet, mamy po 25fps i gramy :)

A gra sie przepiknie.

Jakbym nie mial kompa na granicy plynnosci to czulbym, ze gra chodzi w LOW detalach :)

Zartuje oczywiscie. Wole miec 30fps z piekna grafa niz 40fps z normalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade se dokupic 256 ram (razem bedzie 512 :wink: )

Ciekawe czy doom bedzie chodzi duzo lepiej - bo teraz jedzie po dysku nawet przy texturach 256, a wiedze ze wy tu gracie z 2058 na 512...

Czy posiadacze 512 tez czesto odczuwaja braki ramu ??

Najgorsze jest to ze mam dysk 5400rpm, wiec to on moze jescze dawac w du..[ciach]

gralem na 768 ram i teraz znow mam 512 i powiem ze az tak kolosanlen roznicy nie widac - moze tylko podczas ladowania pare sekund szybciej

nie mam zadnych zaciec kiedy otwieram drzwi wsio plynnie chodzi i nie doczytuje

z tym ze zrobilem numer jak juz pisalem z rozpakowaniem ;]]]]

I co duzo to daje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.... Wczoraj zaczałem grać po powrocie z wyjazdu. Całkiem ładnie chodzi nawet się nie spodziewałem (gram w 800x600 medium i wszystkie opcje z advanced powlaczanie oprócz AA). Dobrze, że 512MB Ramu wystarcza i nie doczytuje jak FarCry. Super klimat, ale jest już pierwszy problem. Mam napisane:

"Join up with Bravo Team i Alpha Labs. Go through Administration for entry into the Alpha Labs Sector"

Gdzie to jest???? Łaziłem z pół godziny po całkiem sporym fragmencie bazy i za nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X800XT PE jest źle ale nie jest tragicznie.

Ustawienia High

1248X1024 57FPS 

1248x1024 FSAA2X 53FPS

1248x1024 FSAA4x 45FPS

po wynikach tego nie widać ale po włączeniu FSAA4x gra troszeczke przycina, nie wiem jak możecie w to w ogole grać mając 30FPS w timedemo...

Facet, mamy po 25fps i gramy :)

 

Facet ja mam z 20 klatek na low bez cieni :/ w dodatku tylko 256 ramu wiec granie to juz troche pod sadomasochizm podchodzi ..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyskoczę jak filip z konopii,ale pytanie:

Na ilu płytach wydany jest Doom III ?

Poza tym cd,dvd?

Orginał ofkoz.

Nie będę szukał w 73ech stronach na ten temat  :wink:

Odpowie mi ktoś na pytanie ?

A moze bys raczyl chociaz 10 ostatnich odp zobaczyc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

mógłby ktoś z Was zapodać sprawdzone konfigi na kompa jak w podpisie z najlepszej jakosci grafą jaką udało się uzyskać i w miare FPS, aby ok pograć w rozdzielczości 1024x768 i 1280x1024 z osobna. Oczywiście detale i AA, AF powłączane na max ile się dało. Zaniedługo będę mógł soś niecoś potestować .

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyskoczę jak filip z konopii,ale pytanie:

Na ilu płytach wydany jest Doom III ?

Poza tym cd,dvd?

Orginał ofkoz.

Nie będę szukał w 73ech stronach na ten temat  :wink:

Odpowie mi ktoś na pytanie ?

A moze bys raczyl chociaz 10 ostatnich odp zobaczyc !!

Czytałem ostatnich 50 i nie widzę :?

Problem napisać 2,3 albo 5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...