Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

Biorac pod uwage demko to chodzi lepiej niz TOCA 3.

Plynnie w 1024x768x32 AA quincunx i AAx2 w max detalach.

mnie interesuje 1280x1024x32 w max detalach ew. + 8xanizo. Toca 3 w tych ustawieniach spox u mnie chodzila ciekaw jestem co bedzie z colinem :? demka nie wrzucalem wiec tak naprawde jeszcze nie widzialem tej gry

u mnie gram w 1024x768x32 anizox16 reszta na max i mam okolo 45 klatek z AAx2 mam 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś się wali na maxa, bo jak dam Championship to po filmiku pokazującym rajd, kiedy ma się ładować shakedown mam piękny zwis gry. XP chodzi sobie dalej, a gra się zwiesza :evil:

Dodatkowo czasem mam szarpanie na maksa, a po ponownym załadowaniu planszy chodzi ok?!

Detki 43.45, demo chodziło spox a full takie numery odstawia.

Ale tumany kurzu na Australi rulez!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekac na orginal i do sklepu kupic. !%#@^$@^@

 

:D

 

Co wy sobie myslicie ze tu wszystko za free jest.

 

ps. Strasznie gowniany ten kolin na ps2 byl rok temu i byl do D... a na pc dzis obadalem i to samo. szkoda mojego czasu bylo i lacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2003-06-11 Colin McRae Rally 3 © CODEMASTERS 141x15 MB DEVIANCE 

 

 

to jest rowno znaczne z pojawieniem sie na ftpach. 

 

Jak nieznasz kolejnosci pojawiania sie softu w sieci to sorry :D

Zdziwilbys sie... "Jak nieznasz kolejnosci pojawiania sie softu w sieci to sorry... ."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyglada super jak dla mnie, tylkurz jakis taki nienaturalny bo bardziej mi chmury przypomina niz tumany kurzu.

 

Czy wie ktos kiedy bedzie polska wersja??

A taki moze byc ?

Screen poprzedni i ten nie jest z mojego kompa. To zdjecia z gry.wp.pl.

 

Dołączona grafika

 

lub taki...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A woe ktos moze kiedy sie polska wersja ukaze i kto bedzie glosiki podstawial?

 

CD Projekt, oficjalny polski dystrybutor Colin McRae Rally 3, poinformował właśnie, iż premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku odbędzie się za niecały miesiąc, a dokładnie 26 czerwca!

 

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami dotyczącymi gry warto przypomnieć, iż w CMR3 swojego głosu użyczy utytułowany kierowca rajdowy - Janusz Kulig.

Ponadto CD Projekt ujawnia bardzo istotny dla wszystkich graczy fakt. Otóż dzieło utalentowanych wyspiarzy z Codemasters zostanie wydane aż na 3 płytach CD !!!

Tym samym nie powinno być żadnych wątpliwości, że 26 czerwca na polskim rynku pojawi się najbardziej realistyczna i zaawansowana gra rajdowa jaką kiedykolwiek wydano.

 

Z gry.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...