Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

miesiecznie sciagam z neta kolo 35giga. wiekszosc gier odpalam, pogram w nie przez kilka godzin i wywalam. jak jestes taki sprytny to wyjasnij mi po co mam je wypalac skoro prawdopodobnie juz nigdy nie wloze tych plyt do kompa? miesiecznie w ten sposob jestem do przodu nawet i 30cd.

ale jak lubisz wywalac kase w bloto to nie widze problemu, twoj wybor :D

 

*Bez obrazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem na single moge grac bez problemu a jak wlacze czampioszip to bialy ekran i nic sie niedzieje ale niezwicha , bo moge alt +tab dac

a ten link co daleiscie to akorat nijak sie ma do naszego problemu czytajcie uwazniej a nie...

koles pisze ze mu gra dziala na single tylko nie na czapionczip

a nie ze mu wcale niedziala

mam taki sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos ma pomysl jak w tym gownie zlikwidowac dziwne szrpanie w trakcie jazdy - napewno wiecie o co chodzi - przeciez przez to czasem sie nie da jezdzic !

Moje stery to Catalyst 3.5 i Direct 9.0a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktoś w versje PS2 ??

Rózni sie czyms od tej PCtowej??

Bo colin na PS2 to byl nie wtpal ( tak slyszalem), a na pc to ql gierka.

Rozpoczynam sobie wlasnie 2nd seson :D

Girea chula 40 FPS i jest wypas grafa.... tylko AA by sie sprzydal... ale nie na ten sprzet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos ma pomysl jak w tym gownie zlikwidowac dziwne szrpanie w trakcie jazdy - napewno wiecie o co chodzi - przeciez przez to czasem sie nie da jezdzic !

Moje stery to Catalyst 3.5 i Direct 9.0a

Kilka stron wczesniej jest pewien user, ktory oferuje sie, ze wysyla "cracka" poprawiajacego ta przypadlosc... Mi wyslal bardzo szybko, za co jestem mu wdzieczny.

Poszukaj i ladnie popros, a na pewno Ci przesle... :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam oryginał COLIN MCRAE RALLY 3 i czy ktoś mi może powiedzieć, który plik jest odpowiedzialny za saves i w jaki sposób można nagrać powtórki lub gdzie one są zapisywane i czy u was tez po rajdzie Australii w mistrzostwach znikają międzyczasy, bo uważam ze jest to bardzo potrzebny element do tego by np. odblokować kolejne samochody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie znikają tylko jedzesz pierwszy więc nie ma do kogo porównywać :P (jest to jak najbardzej na plus do realizmu). Ja ci to przeszkadza to nie bądz pierwszy wtedy bedą miedzyczasy :wink: Zresztą powinienesz to wiedzeć bo jest napisane (rest stil runing).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko jasne, jeżeli faktycznie jestem pierwszy, ale mimo to przecież ruszam z pozycji, która zająłem w poprzednim wysięgu a tu lipa np. 2 i straty ok 2 sekund wiec powinny być międzyczasy pokazane, a poza tym, jeżeli w jakimś państwie bym zajął pierwsze miejsce tak jak w Austrii to oprócz opon odblokował mi się Citroen Saxo, w Hiszpanii tylko sprężyny wiec nie mogłem być pierwszy zresztą byłem drugi, a to wina tego ze nie pokazuje międzyczasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko jasne, jeżeli faktycznie jestem pierwszy, ale mimo to przecież ruszam z pozycji, która zająłem w poprzednim wysięgu a tu lipa np. 2 i straty ok 2 sekund wiec powinny być międzyczasy pokazane, a poza tym, jeżeli w jakimś państwie bym zajął pierwsze miejsce tak jak w Austrii to oprócz opon odblokował mi się Citroen Saxo, w Hiszpanii tylko sprężyny wiec nie mogłem być pierwszy zresztą byłem drugi, a to wina tego ze nie pokazuje międzyczasów.

Jeśli jesteś drugi to faktycznie coś nie tak :? może kolejny bug gry, albo PL wersji bo u mnie nic takiego nigdy nie miało miejsca, jedynie na jednym osie (usa) jechałem bez pilota - zaniemówił albo się przestraszył mojego szaleńczego tempa :lol:

PS. nie ma rajdu Austrii pewnie chodzi o Australię (bo innych na "A" nie ma :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd chodzi o Australię, tyle kasy człowiek ładuje w tą grę, a tu jeszcze takie niedopracowania mam nadzieje ze szybko wyjdzie jakiś Patch, zresztą dziś dzwonie do Cdprojekt, musze się dowiedzieć jak dostarcza mi Iron Storm w końcu posiadam tez Toca R.D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...