Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

zrób pusty plik *.txt nazwij go "data5.cab"

 

tylko zmień zorszerzenie żeby plik nie nazywał się "data5.cab.txt"

tylko samo "data5.cab"

 

jak się czepnie o ten plik to podaj ścieżke do niego np: "C:data5.cab"

a jeżeli wyskoczy zapytanie o "data6.cab" to znaczy że jakiś kretyn żle przegrał płyte z zabezpieczeniem albo płyta była porysowana

 

nic nie poradzisz jak wyskoczy "data6.cab" nawet po zrobieniu kolejnego*.txt wyskoczy dalej "data7.cab" i ....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych. :D

Czy ktoś pomykał w Colina 3 na konfigu takim jak w podpisie??

Bo u mnie ta gierka strasznie się tnie, :x nie pomaga zmiana rozdzielczości, obojętne czy 800x600 czy 1600x1200 w ful detalach czy na minnimum. Prędkość wyświetlania klatek jest taka sama, co chwila się lekko przycina. :evil:

Chyba strasznie skopali tą gierce.

Acha machałem sterami grafiki, płyty, dźwiękówki, postawiłem sys. od nowa (XP+servis pack)

Nic nie pomogło :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi że skopali pod mój konfig, ale z tego co przeglądałem sieć to sporo ludzi ma problemy z Colinem.

Pozatym czy nie wkurzało by cię gdybyć wydał kase na gierce i nie mógł normalnie pograć??? Jeszcze pare razy będę miał taką wtopę i zaczne się zastanawiać czy nie lepiej iść do pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie to samo :evil:

Fraps pokazuje że mam ~50fps (1024x768x32 all full bez AA i FSAA) ale co kilka sekund szrpnięcia.

Walczyłem ze strerami od det 40.72 po 45.34WHQL, nForce driver 2.03 i 2.45, DX9.0, DX9.0a, DX9.0b

Wyłączyłem w biosie Sound Storma (bo gra ma problemy z niektórymi zintegrowanymi muzycznymi), sprawdzałem IRQ, różne konfiguracje, czysty sytem XP SP1 i to samo.

Zapodałem patcha i <span style="color:red;">[ciach!]</span>o.

Ta gra to porażka, konwersja (z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a) z X'a i tyle.

Czekam na Max Payne 2 i wywalam to CMR3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na radku 8500 duren 1400 Colin wymiata i to bardzo plynnie!!! ale owszem mialem cos takiego ze leci plynnie i nagle przyciecia ozniej znowu :x ale teraz mam ok i nie wiem co zrobilem :D ze juz wszystko chodzi zajebiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapne łatkę może to pomoże :lol:

Ale coś mam przeczucie że nie bardzo.

Dzisiaj Ati puściło Catalist 3.8 więc stery też zmienie i zobaczymy.

A jak nie to KOSZ :evil: i czy orginalną gierkę opłaca się kupować, bo jak by na to nie patrzeć to utopiłem troche kasy :x :x

Swoją drogą to zaczyna być lekka paranoja, gierki wychodzą nie dopracowane, z bugami, nie działającymi opcjami, problemem ze sprzętem do których trzeba "na dzieńdobry" ciągnąć kupę łatek, poprawek :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy moim skromnym zdaniem wyglada to tak ze np. moj GeForce 2 MX400 nieobsluguje juz ponad 50% efektow z colina3 wiec wniosek z tego taki ze u mnie i na moim sprzecie 1024 i zero tnięć... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy moim skromnym zdaniem wyglada to tak ze np. moj GeForce 2 MX400 nieobsluguje juz ponad 50% efektow z colina3 wiec wniosek z tego taki ze u mnie i na moim sprzecie 1024 i zero tnięć... :wink:

Nieprawda. W stosunku do kart obsługujących dx 8.1 są tylko dwie różnice. Po pierwsze wygląd wody, po drugie brak odbić świateł i otoczenia na powierzchnii samochodu - czyli mapowanie środowiskowe (to drugie nawet chyba nie jest związane z obsługa danej wersji dx).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to KOSZ :evil:  i czy orginalną gierkę opłaca się kupować, bo jak by na to nie patrzeć to utopiłem troche kasy :x  :x

 

Nie oplaca sie kupowac ;] Ale badzmy porzadnymi obywatelami i nie kupujmy piratow ...

 

Ile dales za nia ?

 

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to KOSZ :evil:  i czy orginalną gierkę opłaca się kupować, bo jak by na to nie patrzeć to utopiłem troche kasy :x  :x

 

Nie oplaca sie kupowac ;] Ale badzmy porzadnymi obywatelami i nie kupujmy piratow ...

 

Ile dales za nia ?

 

 

Pozdr

Za Colina 3 w wersji PL popłynołem 99 złociszy.

I choć juz poradziłem sobie z cięciem sie gierki to dalej uważam że jest to straszna niedoróba, oprócz grafiki, bo ta jest super.

Ale gdybym miał znów wydać tyle kasy to zdecydowanie wolę TOCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest OK,  pogrzebałem w biosie i okazało się że wyłączone jest FAST WRITE AGP, i jakaś opcje od AGP SYNCHRONIZE, niewiem do czego jest ta ostatnia ale włączenie obydwu opcji pomogło.Colin śmiga aż miło

Musze spróbować, bo u mnie Fast Write mam ON. Miejmy nadzieję, że pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...