Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sie przyjeło ;)

 

A bloczek mi sie podoba co tu dużo mówić,jakbym był bogaty kupiłbym taki ;)

a tak to mam wszystkie z drugiej ręki :P

 

a taki modding a'la mój mógłbyś zrobić,tworzą się zawirowania i wydajność się zwiększa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obudził mnie listonosz :angry: ale jak zobaczyłem paczuszkę to się ucieszyłem :wink:

Oto co przyszło :

 

Dołączona grafika

 

z wyglądu jest śliczny B-) Polecam :rolleyes:

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez doszedl juz bloczek na NB. Na razie testow nie zrobie bo czesci do kolejnej rewizji zbiore dopiero pod koniec miecha. Ale wyglad ma super :)

Az sobie pomyslalem ze fajnie by bylo miec wszystkie bloczki (cpu, gpu i nb) z mosieznymi topami...

no i bloczek ladniej wyglada z szybkozlaczkami niz z choinkami... sam jest malutki wiec choinki troche monstrualnie na nim wygladaja (ale to juz taka moja prywatna dygresja).

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...(bo te topy z pleksy to do mnie nie przemawiają)

to raz, dwa ze juz mi sie troche przejadly, wszedzie tylko plexa i plexa...

W kazdym razie misio bloczek jest extra :) taki kompaktowy i bardzo ladnie sie prezentuje :D

good job :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ze spodami w tych blokach? Jaka metoda sa robione?

Bo w starym cube dfi trafil mi sie krzywiutenki spodzik :wink: chcialem go poprawic papierem wodnym a sie okazalo ze poleruja sie najpiwerw rogi spodu.. Bloczke wprawdzie siedzi juz od dawna na nb, ale ma to wplyw na temperatury - rowny spod wazna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='15 lis 2006, 23:25' post='2391732']

aerial sledzisz mnie? :)

spod sprawdzany metoda na lustro, wykazal ze jest rowniutenki...

o metodzie to misiu chyba powie, bo ja nie wiem :D

Mam takie pytanko ogólne dotyczące bloku nb i GPU B-) Otóż zmontowałem wc na blokach misiowych, CPU,GPU cube pro, i ten na NB nowiutki, na procesorze mam ładne temp(procesor bez ihsa) góra 25 stopni, a na NB jest 40 stopni bez oc :unsure: pasta to As5

a co do GPU to mam pytanie czy muszę ściągać to ramko : http://www.pclabs.gen.tr/reviews/vga/ati/x...x800pro_lrg.jpg ,pytam się ponieważ spód bloku mam zimny a kartę gorącą... i nie wiem co robić, proszę o jakąś pomoc z NB i GPU,

chłodnica to bip2, bloki są bardzo mocno dokręcone.

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko ogólne dotyczące bloku nb i GPU B-) Otóż zmontowałem wc na blokach misiowych, CPU,GPU cube pro, i ten na NB nowiutki, na procesorze mam ładne temp(procesor bez ihsa) góra 25 stopni, a na NB jest 40 stopni bez oc :unsure: pasta to As5

a co do GPU to mam pytanie czy muszę ściągać to ramko : http://www.pclabs.gen.tr/reviews/vga/ati/x...x800pro_lrg.jpg ,pytam się ponieważ spód bloku mam zimny a kartę gorącą... i nie wiem co robić, proszę o jakąś pomoc z NB i GPU,

chłodnica to bip2, bloki są bardzo mocno dokręcone.

proszę o pomoc

dawno,dawno temu....

by taki problem z Radkami 9500 i 9700 & 9800 gdy rdzeń był deczko niżej od otaczajacej blaszki i raczej musisz wyciagnąć karte , looknąć co sie dzieje i czy blok faktycznie jest dociśnięty do rdzenia GPU

-nie ma innego wyjścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno,dawno temu....

by taki problem z Radkami 9500 i 9700 & 9800 gdy rdzeń był deczko niżej od otaczajacej blaszki i raczej musisz wyciagnąć karte , looknąć co sie dzieje i czy blok faktycznie jest dociśnięty do rdzenia GPU

-nie ma innego wyjścia

rdzeń jest dokładnie o 1mm niżej to samo miałem ze wcześniejszym r9800pro, powiedzmy że to jest wyjaśnione, a co z NB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) a co z NB ??

Nie wiem jak to jest z tą płytą główną, którą posiadasz ... ale możliwe jest, że czujnik temperatury chipsetu wcale nie pokazuje temp rdzenia. Często podawana temperatura dotyczy zaledwie jego otoczenia. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaką prędkością to frezuje? Te silniczki krokowe to Misiu15go zastosowałeś zdaje mi się nie wielkiej mocy a przez to pewnie przełożenie jest takie że wolno ta twoja maszynka chodzi (a i tak swoje zrobi :wink: ) nie żebym się czepiał pewnie tylko tak się pytam ile trwa frezowanie 1 sztuki. W pionie też masz sterownie czy już sobie odpuściłeś?

 

Bardzo interesująca sprawa :blink:

Film jakiś byś nakręcił B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaką prędkością to frezuje? Te silniczki krokowe to Misiu15go zastosowałeś zdaje mi się nie wielkiej mocy a przez to pewnie przełożenie jest takie że wolno ta twoja maszynka chodzi (a i tak swoje zrobi :wink: ) nie żebym się czepiał pewnie tylko tak się pytam ile trwa frezowanie 1 sztuki. W pionie też masz sterownie czy już sobie odpuściłeś?

 

Bardzo interesująca sprawa :blink:

Film jakiś byś nakręcił B-)

Silniczki 2Nm całkiem mocne niestety sa duze opory toczenia na prowadnicach przez co predkosci sa niewielkie. Zazwyczaj uzywam predkosci 140mm/min. Maksymalna predkosc na osiach jaka udało mi sie uzyskac to 300mm/min w osi X , 150mm/min w osi Y , oraz 60mm/min w osi Z. Zróznicowanie predkosci zalezy od oporow toczenia dlatego sa one tak rozne. Maszyna jest mało sztywna frezowanie frezami powyzej fi6 powoduje wycoskie wibracje. Sterowanie w Osi Z oczywiscie jest zastosowanie inaczej to nie miało by to sensu. Frezowanie jednego spodu na nb to mniejwiecej 30 minut do tego dochodzi odpowiednie mocowanie ustalanie punktow zero i takie tam ;d

 

aerial - ceny narzedzi zaleza od ich srednicy frez fi 6 ksozt 60-80zł frez fi 3 około 30-50zł, wszystkie narzedzia z weglikow spiekanych mozesz sprawdzic ceny na allegro zazwyczaj tam sie zaopatruje

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...