Skocz do zawartości
Pasik

Codename: Panzers

Rekomendowane odpowiedzi

No co tu pisać,historia alternatywna.

Czytałeś Człowieka z wysokiego zamku, Dick'a ?

Gdzieś już czytałem jak ludzie psioczyli na ten temat.

Ale jak ty walisz w szkopów w MOH lub RTCW to wszystko ok. ?

Paranoja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medal Of Honor nie zmienia i nie falszuje prawdy historycznej. Nie mam nic przeciwko zeby zabijac Polakow, ale ludzie szanujmy sie nawzajem. Polak to zawsze da sie blotem obrzucic i zrownac z ziemia. Jezeli my sami nie bedziemy sie szanowac to i ludzie beda nami gardzic. Nie zapominajmy o naszych dziadkach, ktorzy ryzykujac swoje zycie walczyli za Polske, abysmy my i nasze dzieci mogli byc Polakami i zyc w wolnosci. Powinnismy to uszanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam.

Ale to tylko gra,i powinno się do tego podchodzić na luzie.

Napisano multum książek i widziałem kilka gier z historią alternatywną,i nikt nikomu tego nie miał za złe.

Kurde ,to nawet powinno się zakazać dystrybucji Cywilization,bo tam jest możliwość żeby,Japończycy,lub Indianie dali po [gluteus maximus] Amerykacom :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam.

Ale to tylko gra,i powinno się do tego podchodzić na luzie.

Napisano multum książek i widziałem kilka gier z historią alternatywną,i nikt nikomu tego nie miał za złe.

Kurde ,to nawet powinno się zakazać dystrybucji Cywilization,bo tam jest możliwość żeby,Japończycy,lub Indianie dali po [gluteus maximus] Amerykacom  :wink:

Ale nie rozumiesz ze gry sa przejawem rozwoju multimedialnego, ktory ma najwiekszy wplyw na ludzi, zwlaszcza mlodych? Jezeli taki niemiec przespi historie, ale gra go wciagnie i na jej podstawie bedzie sadzil, ze Polacy rozpetali 2 wojne swiatowa to predzej czy pozniej dojdzie nawet do czesciowego falszowania prawdy historycznej. Chcialbys bic sie o wolnosc swojego narodu i podczas walk stracic powiedzmy nogi i szanse na normalne zycie w zdrowu, a pozniej jakbys sie dowiedzial ze ktos falszyje prawde historyczna to nie czul bys goryczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiesz ze gry sa przejawem rozwoju multimedialnego, ktory ma najwiekszy wplyw na ludzi, zwlaszcza mlodych? Jezeli taki niemiec przespi historie, ale gra go wciagnie i na jej podstawie bedzie sadzil, ze Polacy rozpetali 2 wojne swiatowa to predzej czy pozniej dojdzie nawet do czesciowego falszowania prawdy historycznej. Chcialbys bic sie o wolnosc swojego narodu i podczas walk stracic powiedzmy nogi i szanse na normalne zycie w zdrowu, a pozniej jakbys sie dowiedzial ze ktos falszyje prawde historyczna to nie czul bys goryczy??

No patrz jaki Ty prawy, mądry i sprawiedliwy. Szkoda tylko, że wybiórczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niewidze nic w tym zlego, wiekszosc cywilow i szarych zolniezy atakowala Polske myslac ze odpieraja atak, tak w tamtych czasach dzialal propaganda hitlerowska. A poniewaz gramy strona niemiecka trudno zeby podawali komunikaty ze atakuja Polske.

 

Wszystko by bylo ok, gdyby producent zamiescil stosowna informacje, czy to w instrukcji czy tez odrazu po wybraniu nacji niemieckiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce wam psuć zabawy, ale poznając dalej fabule dowiadujemy sie ze byl to niemiecki patrol przebrany za polaków. djablo to gra szatanistyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale nie rozumiesz ze gry sa przejawem rozwoju multimedialnego, ktory ma najwiekszy wplyw na ludzi, zwlaszcza mlodych? Jezeli taki niemiec przespi historie, ale gra go wciagnie i na jej podstawie bedzie sadzil, ze Polacy rozpetali 2 wojne swiatowa to predzej czy pozniej dojdzie nawet do czesciowego falszowania prawdy historycznej. Chcialbys bic sie o wolnosc swojego narodu i podczas walk stracic powiedzmy nogi i szanse na normalne zycie w zdrowu, a pozniej jakbys sie dowiedzial ze ktos falszyje prawde historyczna to nie czul bys goryczy??

No patrz jaki Ty prawy, mądry i sprawiedliwy. Szkoda tylko, że wybiórczo.

No widzisz bo pomimo ze nasz kraj to syf, to jednak czuje do niego sentyment i mam szacunek do jego niezwykle bogatej historii, a zwlaszcza doceniam wysilek Polakow walczacych o nasza wolnosc. Co z Was za Polacy i patrioci skoro nie potraficie nawet uszanowac swojej historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz bo pomimo ze nasz kraj to syf, to jednak czuje do niego sentyment i mam szacunek do jego niezwykle bogatej historii, a zwlaszcza doceniam wysilek Polakow walczacych o nasza wolnosc. Co z Was za Polacy i patrioci skoro nie potraficie nawet uszanowac swojej historii

A jak już coś nie polskie to nie szanujesz?

 

P.S. aluzji widzę nie zrozumiałeś, no trudno ;->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No widzisz bo pomimo ze nasz kraj to syf, to jednak czuje do niego sentyment i mam szacunek do jego niezwykle bogatej historii, a zwlaszcza doceniam wysilek Polakow walczacych o nasza wolnosc. Co z Was za Polacy i patrioci skoro nie potraficie nawet uszanowac swojej historii

A jak już coś nie polskie to nie szanujesz?

 

P.S. aluzji widzę nie zrozumiałeś, no trudno ;->

Nie zrozumialem. Ale jedynie sie domyslam. Mozesz mi napisac bede wdzieczny bo nei do konca wiem o co biega.

 

To co nie jest polskie rowniez potrafie uszanowac. Nie jestem jednostronny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, nie jestem maniakiem RTSów, ale do tego przysiadłem, ukończyłem pierwsza misję... i zaraz wracam grać dalej

czy warto - to musisz sobie sam odpowiedzieć, mogę tylko dodać, że gra się przednio, bardzo dobra polonizacja no i sysko fajnie

jak lubisz RTSy to pozycja obowiązkowa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Uwielbiam realia drugiej wojny światowej.

2. Grałem w dema i mi się podobały

 

Tylko, że powiem otwarcie przyzwyczaiłem się już, że mogę miec większośc gier za friko, kiedys kupowałem tylko orginały, ale później zszedłem na Ciemną stronę. Gdyby to było jeszcze 80-90zł, ale aż 120 :F. Sa jeszcze inne wydatki jak muzyka, książki itd. : Sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę, jednakże mam z nia problemy techniczne takie sam jak miałem w demie. Mianowicie podczas gry widać artyfakty =/ Sa one wszędzie, na interfejsie, na jednostkach i na terenie. Karta graficzna : R 9000 sterowniki: najnowsze Omega. Kucyk widzę, że też masz ATI masz/miałeś może też takie problemy? Proszę o pomoc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oMg ta gra jest jakaś..... :evil: Na początku miałem problem, że moja płyta nie jest oryginalna i nie przechodzi testów zgodności a teraz po przejściu misji, w której dokonuje się inwazji na ZSRR Niemcami, wyskakuje mi error i nie mogę dalej grać :o Kucyk, w której jesteś misji? Miałeś coś takiego =/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z onetu:

"Ostatnio media w Polsce podawały, że w wyprodukowanej na Węgrzech grze "Codename: panzers" ma znajdować się scena, w której polscy żołnierze są przedstawieni jako pijacy zataczający się przed żołnierzami Wehrmachtu. Ma być tam też informacja, jakoby to Polska napadła na Niemcy."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już do końca to niewiem jak jest z tą grą, o tej informacji się dowiedziałem będąć na obozie na mazurach i utkwiła mi w pamięci, ale teraz czytam, że GW zdementowała plotki o tej grze.

Chyba trzeba pograć w tą gre, żeby dowiedzieć się jaka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...