Skocz do zawartości
spavatch

"Stare" gry (czyli te z lat 1997-2000)

Rekomendowane odpowiedzi

W Tycoona jeszcze bym baaaaardzo chętnie pograł. Pozarywałem pare nocy przed tą grą jeszcze na 386 :D Ale ma multiplayera tylko przez comy :-(

Transport Tycoon Deluxe chodzi jeszcze przez IPX ale to nie zalatwia sprawy... :( Moze jakis z zagorzalych fanow tej gierki dorobil jakiegos patch'a albo specjalny programik do grania np P2P...?

 

Ja mógłbym pograć w Motorhead, bo jeszcze mam tą gierkę...

No prosze, moze za tydzien bedzie juz tyle chetnych zeby zalozyc "lige osiedlowa"? ;)

 

Z tymi starymi grami to jest tak:Niektorzy chca w nie grac bo na nawe gry i sprzetu nie starczy :)Po drugie gdy chcemy zdobyc i zagrac w gre z przed 4 lat to wydaje nam sie jaka ona byla super zarabista wtedy tak super sie gralo w nia i gdy juz zalatwimy sobie ta gre pogramy kilka minut do kilku godzin to mowimy eeee no fajne ale juz sie mi znudzilo dawniej to jakos ta gra wydawala sie fajniejsza !

No masz troche racji... kiedys taka TOCA, Colin McRae Rally albo Viper Racing robily potezne wrazenie i gralo sie w nie z wypiekami na twarzy, moze dlatego ze po prostu nie bylo lepszych gier, ze nawet sobie nie wyobrazalismy ze moze byc cos takiego jak Colin 2.0 czy chociazby zapowiadany V-Rally 3 (swoja droga niesamowity...). Coraz czesciej lapie sie na uczuciu ze UT juz mnie nie bawi, ze sie przejadl :(. Pewnie dlatego ze widzialem juz UT2003... chociaz obserwuje tez cos zupelnie odwrotnego, coraz czesciej wracam do oryginalnego Unreala... :)

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Motorheada bardzo chętnie bym popykał - fajowa giera. Niestety na moim GeForce2 lekko się kaszani (nie ma żadnych napisów na ekranie itp.) więc na razie odpadam. Ale jak uporam się z tym problemem to dam znać  :lol:

Przeciez wyszedl GeForce patch i to daaawno temu :P

Pozdr...

Ejjj czemu ja o tym nic nie wiem???? Gdzie to można znaleźć??? A może to masz??? Jeśli tak to prześlij mi na maila: michalszubart@wp.pl będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

master of orion - transport tycoon - ale to chyba za stare gry:)))

ale niesmiertelene

W Tycoona jeszcze bym baaaaardzo chętnie pograł. Pozarywałem pare nocy przed tą grą jeszcze na 386 :D Ale ma multiplayera tylko przez comy :-(

Ja dalej czasem chętnie młóce w transporta....

Gierka przednia! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do nfs3 to dalej mam. Niezapomniane wyścigi z moim małym bracholkiem (ma teraz 9 lat). Naprawdę on świoetnie w takie gry gra. Juz jak miał 3-4 lata to grywaliśmy w lotusa (!!!) i on zwykle wygrywał bo o nic nie zawadzaliśmy a on startował tym autem które było ciut bliżej i o tyle właśnie wygrywał!

A w nfs3 to niezapomniane były rajdy mclarenem (nomalnie go nei było) i po rasowaniu na każdą trasę było naprawdę suuuper. na pierwszej jak dobrze pamiętam to coś koło 57 sek wyciągałem (60 bez rasowania silnika).

A jescze śmieśnie bnyło jak we dwóch na jednej klawie graliśmy: on zawsze automata brał ja manuala i czasem zamiast zmiany biegów słysząłem tylko piiii, ale i tak było super. W sumei teraz mają oni w chacie (moi starzy a właściwie to starsze brat) wingmana formule więc można bezproblemowo we dwóch mykać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę do jakiej gry eR was namawia :o)

 

IMHO porównanie trybu multiplayer Total Anhilation i StarCraft'a jest śmieszne. O miodności SC długo można by mówić.

 

Ja z chęcią bym pograł w Dungeon Keeper 1 (2 też może być)

 

 

 

aka B4-Intruder in SC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, i tu sie juz tworza podzialy zwiazane z osobistymi preferencjami. Ja np. nie widze nic specjalnego w multiplejerze SC, natomiast w TA - to jest zupelnie co innego. Badz co badz, SC dopiero wychodzil gdy TA juz na dobre zagoscilo pod strzechami, a jednak TA wyprzedza SC o epoke (nie tylko graficznie).

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie jeszcze gierkę Carmageddon (ale tylko pierwsza część) - jeżeli ktoś lubi sobie naprawdęposzaleć po mieście oraz podpisać się na czerwono na asfalcie - gorąco polecam - również multiplayer jest baardzo ciekawy.

Do listy starszych gierek należy dorzucić prygodówki:

- seria Monkey Island (pierwsze dwie części to majstersztyk przygodówek)

- Discworld 1 i 2 ("Bring out your dead!" - Death)

 

Jestem w posiadaniu starych numerów Top Secret (od 5/91 do 4/94), klasyka gier komputerowych zanim nie pojawił się Seret Service. Czy kotś pamięta jescze Populusa, początki Sim City, X-com, pierwsze pIrince of Persia? mmm współcześni twórcy gier mogliby się uczyć jak zrobić grę wktórej liczy się grywalność (dawniej miodność) a nie kolejne wersje chipsetów karty, sterowników, bibliotek etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Jak dla mnie to jedna z gierek wszechczasow byl Laser Squad ,pamietam ze w to rznalem z kumplem od Timexa przez Commodorka ,amige, az po pc ;]

RaVu, pierwsze o niej slysze 8O ale skoro tak mowisz, to pewnie faktycznie musi byc niezla. Ja z takim samym rozmarzeniem wspominam Creatures 2: Torture Trouble na C64 (w SS20 dostala 100%). Gre zrobil team Apex pod opieka developerska Thalamus'a. Gra wymiata na maksa, graficznie blizej jej do Amigi niz do Komcia, muzyka tez najwyzszych lotow. No i ten nieziemski klimat :!: Niby dziecinna platformowka, skakanie ze skarpy na skarpe pociesznym stworzonkiem, a jednak szklanka krwi na kazdego obywatela RP :twisted: - takie makabryczne polaczenia rzadko sie zdarzaja, to jest po prostu bezbledne :!: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos moze super gre pt. Viper Racing?

Ja mam, RaV[666] tez chyba gdzies ma, ale mamy wersje spakowana RARem, pelnej plytowej wersji jeszcze nie dorwalismy...

Hmm, to jak, wskrzeszamy pomysl "ligi osiedlowej"? :)

 

Pozdr...

Nie wiem czy mowimy o tej samej grze bo ten Viper Racing o ktorym ja mowi to zajmowal chyba ponad 70mb :)

Jaką wersję masz na mysli i ile ona zajmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie zdaje albo do tej pory jeszcze nikt nic niepowiedzial o wspanialem grze heroes 2 Ludzie to dopiero gierka wsyzstkie nastepne czesci wymiekaja przy niej !! kolejna stara ale jara gierka jest TYRIAN pamietam jak byle mw podstawowce i chodzilem do kumpla ktory mial PI 200 i sie w to gralo ludzie to byly czasy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Może reaktywacja tego pomysłu ? :D

(tlyko nie mam dużej ilości starych gier gdyż je oddałem :P może kilka się znajdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...