Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie standardowo lpm -gaz ppm- hamulec a lewa reka od biegow, tak padl moj rekord, pomimo tego ze smigam na kierze.

no i wlasnie dlatego LFS to lipa skoro lepsze czasy robi sie na myszce niz na kierze :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer - a jeździłeś prawdziwym samochodem na myszce, że mówisz że lipa? :) Wiadomo, że nie da się na myszce oszczędnie jeździć (jeśli chodzi o opony) jeśli mamy przyciski gazu i hamulca, ale to nie przeszkadza w zrobieniu dobrego jednego okrążenia jakimś słabszym autem... Spróbuj sobie jakimś FZ5 GTR albo Formula V8 pojeździć, już nie jest zbyt pięknie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie do przednionapedowek np xf gti mychą mozna wyrwac te kilka setnych sekundy ktorych nie moge zrobic na kierze, ale np myszka nie daje szans gdy wiezmiemy auto z tylnim napedem wtedy na kierze robi sie bez wysilku takie czasy jak na myszce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no to mam problem. Przez ostatnie 2 lata jeździłem z gazem i hamulcem na "w" i "s" a na przyciskach mychy miałem biegi. Ostatnio tak sobie myślałem, że szybsza reakcja jest na myszce, a to gaz i hamulec potrzebują takiej reakcji. No i teraz będę musiał się na nowo uczyć jeździć... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie dlatego LFS to lipa skoro lepsze czasy robi sie na myszce niz na kierze :lol2: :lol2: :lol2:

 

podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami.

 

moje momo nie potrafi wychwycic kiedy jade po krbie a kiedy po zielonym czy czarnym. jedynie piaskownice jakos czuc. o dawaniu sygnalow, zebym habla odpuscil tez mozna zapomniec. nie mam czucia nad tymi wozami, juz lepiej mi sie jezdzi F550 z gtr czy gilettem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem to nie ma znaczenia, na tym i na tym da sie rownie dobrze smigac, moze poza klasa formuly, bo jednak tam sie przydaje manualny gaz. :]

Ja kiedys grajac na myszy przesiadlem sie na kiere i masakra, tak dobrze sie nauczylem grac na tym pierwszym, ze juz sie nie moglem przestawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem licencji S2 i powiem że jest wypas :D Gram na kierze, jeśli chcecie kupić kiere to żadnych tracerów mant czy czegokolwiek podobnego ! Tylko Logitech !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem licencji S2 i powiem że jest wypas :D Gram na kierze, jeśli chcecie kupić kiere to żadnych tracerów mant czy czegokolwiek podobnego ! Tylko Logitech !

 

Wole mojego niezawodnego MS-a FF USB ;)

 

Devsi pisali, że na początku czerwca wyjdzie nowy patch X. W obecnej chwili jest już bodajże W26.

 

Następny slowmotion od DoN-a

 

 

http://don.vn.cz/s2/vids/slowmotion_tyres2.avi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole mojego niezawodnego MS-a FF USB ;)

 

Devsi pisali, że na początku czerwca wyjdzie nowy patch X. W obecnej chwili jest już bodajże W26.

 

Następny slowmotion od DoN-a

http://don.vn.cz/s2/vids/slowmotion_tyres2.avi

baaa, MS bez FF wystarczy :)

 

chyba sciagne sobie demowke LFS i posmigam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

:shock: boskie, po prostu boskie, gra jest naprawde niesamowita.

Juz zapomnialem jaka piekna jest ta gra jak, ja zdradzilem dla "szybkiej i łatwiej" ladacznicy jaka jest TDU :-) A to LFS jest jedyna, piekna.... samochodowką ;)

Przepraszam cie LFS, bylem znudzony... szukalem odmiany :lol: Ale wracam i sie kajam :-)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...