Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

A możecie podać mi jakieś dobre ustawienia samochodu do driftu??? Chciałem troszke posmigać boczkiem ale ciągle obraca mi samochód! :/ Jak dam mniej gazu to nie wejdzie bokiem, jak dam więcej to obraca go. Brak mi sił. A tak napaliłem się po obejżeniu filmu kamkora. :) Mam czerwonego Logi. Może jakieś ustawienie do kiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

setup ci duzo nie da, ja na hard track czyli zwyklym spokojnie robie wolne drifty, do szybkich potrzebowalbym kiery bo na klawie to sobie mozna [ciach!] narobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy chlopak.

 

Sptrzet jak w podpisie + lacze dsl 512/128 Kb/s.

 

Mianowicie w multi przycina mi ekran co 10-15 sek na 0,5 sek. Strasznie denerwujace to jest i nie wiem jaka jest tego rpzyczyna. Probowalem wszystkie opcje w grze przestawiac i nic to nie dalo. Powylaczalem wszystkie programy w tle i dalej to samo. W singlu jest ok tlyko multi sie ta sypie dziwnie.

Moze ma ktos pomysla jak to zmienic:)

 

Szerokiej drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh  potestowalem ... Wszystko  spoko .. ale nadal przyczepnosc  jest lipna..

A szkoda  bo mnie  cos  takiego nie bawi ze  auto jezdzi jak po lodzie :(

Wracam do GTR .

1373210[/snapback]

Opisujesz te wrazenia po 2-3 min grania ?

zrob dobry setup bo na standardowym to sie jezdzic nie da

i przejedz kilka/kilknascie lapow az sie opony rozgrzeja .

 

Dla mnie nie ma porownania do s1 . Wszytko jest lepsze , temp. opon / scieranie opon , uszkodzenia zawieszenia / tankowanie paliwa . Fizyka DUZO lepsza ; ]

 

z niecierpliwością czekam na pełną wersję :>

a masz wykupiona licencje s1/s2 skoro tak czekasz na pelna :>:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPY NET gralem calkiem sporo i na roznych setupach - jest lepiej niz w S1 ale nadal za slabo gumy trzymają i auto lubi zarzucac dupą.

Pozatym wiem co mowie i co czuje jak jezdze tymi autami bo mam pewne doswiadczenie w tego typu grach :) Ale nadal mam nadzieje ze to poprawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPY NET gralem calkiem sporo i na roznych setupach -  jest  lepiej niz w S1  ale nadal  za slabo gumy trzymają i auto  lubi zarzucac dupą.

Pozatym wiem co mowie i co  czuje  jak jezdze  tymi autami bo mam pewne doswiadczenie w tego  typu  grach :) Ale  nadal  mam nadzieje  ze to  poprawią :)

1373256[/snapback]

po czesci podzielam twoje zdanie ,ale jest DUZO lepiej niz w S1. Ja gralem w S1 przez rok bardzo intensywanie i dla mnie to jest kolosalna roznica :wink:

ps. ogladnij sobie filmik z prezentacji S2 w telewizji giga TV (ten 170 megowy) i zmienisz zdanie co do przyczepnosci jak zobaczysz jak jezdzi FZ50 GTR ;]

Link znajdziesz na forum RSC w dziale Live For SPeed ;]

 

 

udało sie komuś zagrzać silnik ;> ? bo wskaznik "TEMP" jest :>

nikomu sie nie udalo gdyz wskaznik nie dziala , poniewaz jest to wersja alpha :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na iforamatyce rozgrzalismy troche gumy :)

 

Niesamowite! Fizyka się na prawdę zmieniła. Od razu czuć ten ciężar samochodu.

Do tego nowe zawieszenie... miodzio!!

Zniszczenia - nie jest to NASCAR, ale podobają mi się. Blacha gnie sie na prawdę, a nie tylko zmiana textury na jakieś wgniecenia itd...

 

i ostatni plus: to dopiero wersja ALPHA !!!

Jak alpha tak wygląda, to ciekawe jak bedzie final śmigał....

jestem pod wrażeniem

 

@kojak_ct - ustawienia dużo Ci nie dadzą. To jest kwestia wyczucia. Musisz poporstu dużo trenowac. Dobry do tego jest parking :). Możesz poszukać jakichś setów do driftu, przynajmniej bedziesz sie uczył w dobrym kierunku, bo potem jest mały problem z przyzwyczajeniem sie od nowych setów, ale i tak to nie ułatwi Ci driftowania (wręcz przeciwnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kojak_ct - ustawienia dużo Ci nie dadzą. To jest kwestia wyczucia. Musisz poporstu dużo trenowac. Dobry do tego jest parking :). Możesz poszukać jakichś setów do driftu, przynajmniej bedziesz sie uczył w dobrym kierunku, bo potem jest mały problem z przyzwyczajeniem sie od nowych setów, ale i tak to nie ułatwi Ci driftowania (wręcz przeciwnie).

1373358[/snapback]

Czasami lubię sobie podriftować swoim samochodem i jakoś to wszystko inaczej jest i wychodzi nieźle. :wink: A tu strasznie furę obraca! Albo leci na suwa albo go obraca. Pobawiłem się w konfigurację i trochę się poprawiło. Ale daleko mu do reala. ;) Tylko teraz z tymi gumami po chwili gry jeździ jak po lodzie. hehe No ale może jakoś to opanuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SPY_NET: prosze prosze :) kogo ja widze :-P

a co do tematu, czyli slow pare o S2..

fakt ze moj staz w S1 nie jest imponujacy a umiejetnosci wciaz wymagaja poprawy, ale jak dla mnie(przynajmniej na pierwszy rzut oka) S2 troszke rozczarowuje... choc poprawiono mase kwestii technicznych wymaganych w symulatorach z prawdziwego zdarzenia, to zabraklo chyba tego klimatu... to juz nie to samo blackwood gdzie zmora byly ciasne zakrety, nie te walki zderzak w zderzak(bo zaraz kazdy rzuca bluzgami ze ma fure zepsuta) i nie ten model jazdy - bo sporo rozni sie on od S1. Mimo tych zastrzezen(ktore wadami sa tylko z mojego punktu widzenia) metamorfoza wyszla grze na + :) Wiecej fajerwerkow graficznych i bardziej stabilny woz pewnie przyciagna wielu nowych graczy - i dobrze, bo obok tej giery nie mozna przejsc obojetnie(zwlaszcza po arcade'owkach jak NFSy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@x3n jak dobrze kojaze to jestes z SS :]

 

 

i nie ten model jazdy - bo sporo rozni sie on od S1

no fakt , nie ten model jazdy co w s1 , bo teraz jest duzo lepszy i realniejszy. Wiec ja bym tego nie uznal za minus :wink:

 

jezeli chcecie sie wiecej dowiedziec o lfs'ie zapraszam na portal www.liveforspeed.pl oraz forum www.forum.liveforspeed.pl : ))

sorry za spam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - kolejny moim zdaniem minus: wszyscy jak dzieci jezdza teraz po trasie i rozbijaja samochody.... a w slad za tym leca tylko wiadomosci 'look@me! lol' itp... jak ktos chce pojechac po wyscigu to nie ma szans na dobry lap bo wszedzie szaleja pseudo-kaskaderzy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - kolejny moim zdaniem minus: wszyscy jak dzieci jezdza teraz po trasie i rozbijaja samochody.... a w slad za tym leca tylko wiadomosci 'look@me! lol' itp... jak ktos chce pojechac po wyscigu to nie ma szans na dobry lap bo wszedzie szaleja pseudo-kaskaderzy  :?

1387037[/snapback]

No ale chyba w wersji S2 uwzględniono prawa Administaratora ( :wink: ), więc co za problem dać Kicka, tudzież BANA?

A przykład "pseudo-kaskaderów" wydaje się być śmiesznym argumentem przeciw wprowadzeniu w LFS zniszczeń i tym samym zwiększeniu ogólnego realizmu.

Moim zdaniem jest na odwrót - "pseudo-kaskaderzy" mogę zwieszkyć grupę ludzi, których w LFS bawiły tylko stłuczki, a co za tym idzie zmniejszyć monotematyczność serwerów w LFS i powiększyć liczbę osób jezdzacych w LFS.

 

Wydaje mi się że z każdym będzie takm jak w NFS(porshe) - "...fajnie się demoluje auta, ale pora się pościgąć" - i ten zapał do "miażdzenia blachy" w końcu minie każdemu.

 

A co do samej wersji gry, to mi brakuje jeszcze większej czułości blachy na zniszczenia. Jak juz robią te zgniecenia, a ludzie i tak beda się tłumaczyć, że "mają rozbitą furę, dlatego im tak słabo idzie", to niech zrobią te zniszczenia takie jak sa na prawdę. Nie chodzi mi tu o odpadanie części i przełamywanie samochoów ale np. 220 km/h + mur = harmonijka B)

 

Pewnie wielu osobom by to przeszkadzało, dlatego mogliby to zronbić w innym trybie np. Simulation albo coś w tym stylu.

Edytowane przez XvX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykład "pseudo-kaskaderów" wydaje się być śmiesznym argumentem przeciw wprowadzeniu w LFS zniszczeń i tym samym zwiększeniu ogólnego realizmu

nie argumentowalem wprowadzenia w LFS zniszczen tylko stwierdzilem fakt iz czasem wykorzystuje sie je w nie do konca odpowiedni sposob...

 

Moim zdaniem jest na odwrót - "pseudo-kaskaderzy" mogę zwieszkyć grupę ludzi, których w LFS bawiły tylko stłuczki, a co za tym idzie zmniejszyć monotematyczność serwerów w LFS i powiększyć liczbę osób jezdzacych w LFS.

true... ale wowczas niech ci milosnicy sportow extremalnych rozbijaja sie na stworzonych do tego serwach, starajac sie unikac tych serwow gdzie ludzie chca sie poscigac... ale to juz nie temat na dyskusje, bo za to odpowiedzialni sa admini (ktorzy zwykle dobrze wywiazuja sie ze swoich powinnosci) Problem pojawia sie kiedy ich nie ma, a liczba 'kaskaderow' przewaza na serwie i o wszelkich vote'ach nie ma mowy... ale coz - wina niczyja :) giera super, innowacje w S2 tez coraz bardziej lubie - a za innych kierwcow odpowiedzialnosci przeciez nikt nie ponosi.

 

EDIT:

@kev: DOWNLOAD S2 DEMO

Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samej wersji gry, to mi brakuje jeszcze większej czułości blachy na zniszczenia. Jak juz robią te zgniecenia, a ludzie i tak beda się tłumaczyć, że "mają rozbitą furę, dlatego im tak słabo idzie", to niech zrobią te zniszczenia takie jak sa na prawdę. Nie chodzi mi tu o odpadanie części i przełamywanie samochoów ale np. 220 km/h + mur = harmonijka  B)

1387225[/snapback]

O tak! 50 km/h w twardą bandę i dalej auto ma nie jechać! Tak powinno być? I niewiem czy to zachęci tych, którzy chcą rozwalać auto, bo jeden wypadek to już koniec.

 

Ktoś pisał, że podobno w LFS można spalić gumy... jak to się objawia i jak to zrobić?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

normalnie palisz gume, opony sie nagrzewają do 200 stopni, tracisz kompletnie przyczepnoś az nagle trach i lapiesz gume.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie palisz gume, opony sie nagrzewają do 200 stopni, tracisz kompletnie przyczepnoś az nagle trach i lapiesz gume.

1408900[/snapback]

A druty chociaż wychodzą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ster: mysz

 

best laps:

blackwood S1, GTT - 1.28.99

blackwood S2, GTT - 1.30.38 :mur:

 

musze wiecej jezdzic S2...

 

UPDATE:

blackwood S2, GTT - 1.30.14 :)

29 in progress heh

Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...