Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa... :( Po co siadałem do NFS U2?... Teraz nawet nie potrafię przejechać jednego okrążenia w S1. Nie mam po co żyć... ;(

1412770[/snapback]

Zszedłeś na złą drogę Synu, ale jeśli będziesz się starał i żałował tego co zrobiłeś to na pewno wszystkie grzechy będą Ci odpuszczone

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz ten komfort ze nie masz jeszcze nalecialosci ze stylu jazdy w S1... imho bierz sie od razu za S2 - mozliwe ze bedzie ci nawet latwiej sie nauczyc niz tym, co przesiadali sie z S1... poza tym na S1 baardzo malutko serwow jest(w demo) i widac ze wiara przesiada sie na S2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez myslalem. thx x3n ;]]

teraz troszke inne pytanie a nawet moje zdziwienie. otóz nie znalazłem do lfs zadnego "setup guide" po polskiemu. a imo powinno takie cos byc. no wypada, na taka duzą scene graczy ;)

w sumie w inglisz idzie sobie poradzic, ale imo wielu zniechęci taki inglisz giude ;]

co o tym myslisz x3n ? masz ochote skrobnąc mały poradnik ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha - no tos mnie chyba przecenil - ja sobie tylko lajtowo jezdze :wink: A zeby zrobic setup z prawdziwego zdarzenia to jednak jakas wiedze trzeba posiadac i byc pasjonatem tego typu rzeczy... ale oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie jesli ktos ma ochote sprobowac swoich sil w tuningu autka. na mnie jednak nie licz, bo takich umiejetnosci nie posiadam (a szkoda) :wink: Moja rada: jezdzij na dobrych serwach, zrob na lepszych graczach dobre wrazenie (chocby poprzez przestrzeganie zasad fair, ale wykazanie jakichs umiejetnosci tez sie przyda) a rasowy set sam do ciebie trafi hehe... ostatecznie zawsze mozesz poprosic kogos kto robi dobry czas, czy nie uzyczylby ci seta. dobry kierowca nie bedzie odmawial, tylko przesle setup bo jak mowi sie ostatnio 'not setup, but skills make a good driver' :) a kiedy juz bedziesz mial porzadne ustawienia auta - moga ci one posluzyc za baze do wlasnych experymentow - kombinujesz do woli i zaraz wiesz, co bardziej ci pasuje, a co zepsules.. to tyle :) szerokiej drogi! heh...

 

EDIT:

w sumie... :-P w zalaczniku macie cos na dobry poczatek do GTI i GTT (S2)

settings.zip

Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby zrobic setup z prawdziwego zdarzenia to jednak jakas wiedze trzeba posiadac i byc pasjonatem tego typu rzeczy... na mnie jednak nie licz, bo takich umiejetnosci nie posiadam

no ja tymbardziej :lol:

po tym co mowisz, wniskuje jednak, ze to nie jest cos w stylu wlasnego konfigu w q3. bo w q3 to kazdy sobie zrobi taki setup, jaki mu pasuje. i z tymze konfigiem moze zajsc wysoko B)

a w lfs, to widze ze im bardziej doswiadczony gracz, tym lepszy setup posiada.

czy moze zrozumialem cie zle :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w q3 mozesz bindowac bronie pod odpowiednie klawisze - tak jak tobie wygodnie, i dlatego kazdy gracz ma swoj indywidualny config. poza tym mozna jeszcze ustawiac mase innych opcji, ale wylacznie pod wlasne preferencje - gdybys skorzystal z czyjegos configa bylby on bezuzyteczny, bo tobie np. ciezko siegac palcem pod jakis klawisz, albo czesciej uzywasz innej broni i lepiej byloby miec ja w 'zasiegu' palcow... w LFSie rzecz wyglada inaczej - w zasadzie pierwsza rzecza jaka nalezy zrobic to zdobycie dobrego seta. na defaultowym poczatkujacy gracz moze co najwyzej podriftowac(wiem - przesadzam, ale roznica jest miazdzaca). dopiero kiedy go zdobedzie i doszlifuje do swoich potrzeb (np. hamulce) moze myslec o rywalizacji z innymi...

 

w lfs, to widze ze im bardziej doswiadczony gracz, tym lepszy setup posiada

niekoniecznie... spotkac mozna gosci robiacych nieziemskie czasy na setach tak kiepskich, ze szkoda na to fury :wink: Tak samo jak spotkac mozna kompletnych noobow z super setupami - ale kiedy widzisz ze mimo nich gosc jedzie bardzo slabo to wiadomo ze nie chce mu sie cwiczyc... sam set bowiem niczego nie zalatwia - potrzeba czasu i ostrego treningu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jesli chodzi o mnie to jak narazie jestem newbie ;]

stąd tez moje pytanie: po czym poznajesz, ze noob jedzie na dobrym secie lub odwrotnie, ze 1337 jedzie na kiepskim. widzisz po aucie czy jak ;]]

inna sprawa: powiedzmy, ze wlaczam 'hot lapping' co chwile od nowa. za kazdym razem mam ta sama kamere, ktora mi nie pasuje i musze to ciągle zmieniac. da sie jakos zapisac swoje ustawienia ?

i jeszcze jedno. moglbym prosic o jakąkolwiek powtorke XF GTI na Blackwood, z czasem ponizej 1:40 (lfs s2) jakos nie moge znalezc w necie. chociaz jakas www z replayami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a jak odblokować wszystkie trasy i carsy ??? w s1 ??? bo mi sie nie chce przechodzić a po mieście bym sobie chciał pojeździć >>>>LLLOOOLLL<<<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o polskie tłumaczenie to Draggo takie stworzył , nie posiadam bezposredniego linka . Wejdzcie na www.forum.liveforspeed.pl i w dziale "Demo S2" poszukajcie. ( forum bedzie działac jutro , narazie jest transfer przekroczony)

 

X3N to do stwierdzenia ,ze najszybsi grasze jezdza na najgorszych setach to si nie zgadzam. Prawda ,ze sety sa piekielnie niestabilne , trzeba im poswiecic maksimum uwagi i ikoncentracji ale za to odwdzieczają sie czasem 1:27:xx (w S2) . Sciągnij replay'a z przejazdu nilyna i zobacz jak on jezdzi na takich "sliskich" setach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a jak odblokować wszystkie trasy i carsy ??? w s1 ??? bo mi sie nie chce przechodzić a po mieście bym sobie chciał pojeździć >>>>LLLOOOLLL<<<<

1417954[/snapback]

Kupic pelna wersje innej opcji nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupic pelna wersje innej opcji nie znam

1419997[/snapback]

Jemu chyba chodziło o odblokowanie w sensie zdobycie creditów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee... SPY_NET - mowilem ze ZDARZAJA sie takie sytuacje kiedy ktos robi super czasy na tragicznym secie. regula jest ze sety szybkie przewaznie sa mniej stabilne - trzeba po prostu sie do nich przyzwyczaic. ale niektore z nich sa niegrywalne - a mimo to, sa gracze ktorzy robia z nich uzytek.

po czym poznajesz, ze noob jedzie na dobrym secie lub odwrotnie, ze 1337 jedzie na kiepskim

no medium byc nie trzeba zeby to zobaczyc hehe... 1. sam dales dobrego seta noobowi 2. noob dobrze przyspiesza na starcie, jest szybki na prostej - ale nigdzie indziej :wink: 3. noob z nikim nie dzieli sie swoim setem(ktorego sam dostal od innego gracza)

 

nie mowie ze wszyscy, ale u niektorych tak wlasnie jest heh.. wszystko mozna zrozumiec - przeciez kazdy z nas kiedys zaczynal i roznie to bywalo - ale ostatnio coraz trudniej przejechac dobry race na publicznym servie... ludzie rzucili sie na S2 - i dobrze, ale poki jako tako sie nie 'wyjezdza' - na servach trzeba ogladac szybkich&wscieklych&niepokornych(z domena tych 2 ostatnich cech) :-P pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zapiekły n00b się nie zgadzam, setami się nie dzielę bo ich nie mam, jeżdżę na prawie deafultowych ustawieniach fury, czasy poprawiam na zakrętach nie prostych, a tak wogóle to wróciłem z toru kartingowego gdzie 13KM potwór z zabardzo nabitymi tylnymi oponami próbował mnie zabić, ale się nie dałem, tylko czasy miałem jak 6KM prykfa, no może 1s. lepsze :P Wniosek: "grzebanie pod maską" jest bardzo niebezpieczne, nie praktyczne i powinno to być zabronione :P

 

PS. Posta piszę mocno podjarany po wyścigu więc może być conajmniej dziwny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni gram w LFS S2 demo po sieci. Muszę przyznać, że jak dla mnie to gierka super :) Większość userow to porządni gracze, jeżdżą fair itp, ale zdarzają się kompletni

%&$#$@ którzy mają satysfakcję z tego, że przywalą w kogoś i zepsują cały wyścig.

Pozdro dla racerów LFS!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno mnie wkurzyło, te GT Turbo to jest naprawde Mazda RX7 MK2, a ta mazda miała silnik WANKLA, a w tej grze dali jakis z kosmosu 2.0 turbo :| strashnie okaleczyli autko, bo nie ma jak dzwiek wankla na 10k rpm :> :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...