Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

o czym wy mowicie ? ze GTT to mazda ? lol

przeciez w LFS'ie samochody nie sa wiernymi kopiami tych z rzeczywistosci , conajwyzej mozna zauwazyc jakies podobienstwa m.in GTT = Mazda RX7 , RB4 = supra ,ale to jest tylko podobienstwo zewnetrzne. Oczywiscie jest w lfs'ie pare perełek ktore mozemy spodkac w rzeczywistosci np. RaceAbout , ktory pojawi sie w S2 : ]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym wy mowicie  ?  ze GTT to mazda ?  lol

przeciez w LFS'ie samochody nie sa wiernymi kopiami tych z rzeczywistosci , conajwyzej mozna zauwazyc jakies podobienstwa m.in  GTT = Mazda RX7 , RB4 = supra ,ale  to jest tylko podobienstwo zewnetrzne. Oczywiscie jest w lfs'ie pare perełek ktore mozemy spodkac w rzeczywistosci np. RaceAbout , ktory pojawi sie w S2 : ]]]

1432223[/snapback]

wiernymi w 100% moze i nie są, ale looknij zdjęcie mazdy rx7 MK2 a GTT w LFS..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez zaczalem grac w ta gierke niedawno i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to fatalne sterowanie za pomoca klawiatury, i moje pytanko:

mozecie polecic do tej gierki jakas fajna kierownice ?? tanio ?

narazie jezdze na myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez zaczalem grac w ta gierke niedawno i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to fatalne sterowanie za pomoca klawiatury, i moje pytanko:

mozecie polecic do tej gierki jakas fajna kierownice ?? tanio ?

narazie jezdze na myszy.

1432343[/snapback]

hmm...wg mnie najlepsza kierą byłaby Logitech Formula GP bez FF. na allegro za 110zł powinienes uzywke dostać, a nowa chyba ze 190zł. mam wersje z FF i w lfs gra sie idealnie!(ta bez FF to wersja z zółtą gumą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...wg mnie najlepsza kierą byłaby Logitech Formula GP bez FF. na allegro za 110zł powinienes uzywke dostać, a nowa chyba ze 190zł. mam wersje z FF i w lfs gra sie idealnie!(ta bez FF to wersja z zółtą gumą)

1432433[/snapback]

Już znacznie lepsze są produkty MS, zwykłą wersję "Precision" (bez FF) na Allegro można dostać już za ok 70 zł, a z FF za ok 200 zł. Konstrukcja na 100% bardziej trwała i znacznie bardziej precyzyjna. Żółta i czerwona Logi wysiada, jedyną lepsza alternatywą są wszelkiej maści odmiany MOMO, ale to już zupełnie inna bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu , juz napisalem ,ze GTT jest podobny do starej RX7 ,ale tylko z zewnatrz , gdyz silnik i inne podzespoly sa inne : ]

 

 

 

taaaa zolta gp : ]]

znam goscia co gral na nich w lfs'a miel dwie , zadna nie wytrzymala dluzej jak miesiac , w rekach sie rozlatuja : )))

 

do lfs'a to moge polecic tylko DFP B)

coprawda cena niemala ale warto : ]]

 

FeuerFrei jak Ci sie zle jezdzi na klawie ty przerzuc sie na mysz :>:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SPY_NET

Bez jaj zgodze się że DFP to jest totalny wypas, ale żeby zaraz wypisywać że do LFS "tylko" DFP to już lekka przesada. MS FF w zupełności styknie... mi styka (narazie...) :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak narazie gram na myszy.

a o co chodzi z tymi creditami ? gram w demo s2.

aha i jeszcze nie wiem co to DFP :D

1433778[/snapback]

"DFP" to inaczej "Logitech Driving Force Pro ".

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kredyty w S2 do niczego sie nie przydaja gdyz wszstkie 3 samochodu masz odblokowane , prawdopodobnie w finalnej wersji bedzie tak jak w S1 czyli zeby odblokowac lepszy samochod trzeba zdobyc odpowiednia ilosc ptk.

uprzedzajac pytanie odpowiem ,nie da sie odblokowac wszystkich samochodow creditsami , tylko 3 pierwsze . Pozostale samochody mozesz odblokowac po wykupieniu licencji S1/S2 za 24 funty B)

Nawet nie chce wiedziec ile bedzie trzeba ptk aby odblokowac samochody klasy GTR :unsure: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz na 100% kiedy bedzie lfs S2 ?

Bo kurde z miesiaca na miesiac przesuwaja premiere.

1435789[/snapback]

100% 2005 rok. ;)

A dokladnie nikt nie zna bo nigdzie nie jest podane i nic nie przesuwaja. Zawsze mowia ze jak zrobia to wypuszcza. :D

Jak jest juz wersja demo to teraz beda jeszcze jakies alph'y wychodzic. W kazdym badz razie zostalo jeszcze troche ponad 6 miechow wiec szybko to zleci. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to moze bedzie max 2 miesiace, w kazdym razie na wakacje musi byc bo nie bedzie co robic :)

1440519[/snapback]

Moja przepowiednia sie sprawdzila :P :D

 

25 czerwca zostanie oficjalnie wypuszczony LFS S2 Full (w wersji alpha) ,  kto juz ma wykupiona licencje S2 niech zaciera rece .  Panowie to katujemy klase GTR  od soboty ^^

1501606[/snapback]

SPY_NET:

24 czerwca :-D

Edytowane przez misiu_konin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...