Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

niestety i na tej mojej "wypasionej" wywala....dziwne..bo na Quake 4 i innych wymagajacych grach jest wszysko dobrze.... system przechodzi np.superpi i 3Dmark 05 ...a na BF2 ...nieraz po chwili a nieraz po 20 minutach...robi "wypad do Windy" hmm.. ja mysle ze engine BF2 jest chyba skopany

 

P.s 1 Karte mam podkrecona na 500/1350 - w BF2- osiaga około 55-58 st. wiec w normie

2.Dziękuje za odpowiedz.... :)

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety i na tej mojej "wypasionej" wywala....dziwne..bo na Quake 4 i innych wymagajacych grach jest wszysko dobrze.... system przechodzi np.superpi i 3Dmark 05 ...a na BF2 ...nieraz po chwili a nieraz po 20 minutach...robi "wypad do Windy" hmm.. ja mysle ze engine BF2 jest chyba skopany

 

P.s 1 Karte mam podkrecona na 500/1350 - w BF2- osiaga około 55-58 st. wiec w normie

2.Dziękuje za odpowiedz.... :)

Ja bym szukał potencjalnej przyczyny w złej pracy 4x512. Dlaczego?

 

Dzisiaj instalowałem dodatek SF. Zmieniłem ustawienia grafiki z defaultowych na dla mnie odpowiednie i wybrałem jakiś serwer żeby zrobiła się optymalizacja shaderów. Kilka razy przy ok 62% gra wychodziła do pulpitu. Wyjąłem więc 2x512 (wiem, że do tej pory nie ustabilizowałem w pełni 4x512 - przy 1 GB dyskiem mieliło że hej) i znowu zacząłem się łączyć z jakimś serwerem. Optymalizacja powiodła się. Dołożyłem 1 GB i trochę sobie pograłem.

Zanim kupiłem SF mogłem grać godzinami a mogło być czasem sporadycznie tak, że po 15-20 minutach były kompletne freezy albo wywalanie do pulpitu (a wszytko było na default jedynie pamięci na 400MHz -> default według specyfikacji AMD przy 4xRAM to 333MHz)

 

Ta gra obnaży każdą słabość sprzętu ...

 

Nie neguję oczywiście, że ma w sobie jakieś błędy ale powody mogą tkwić w różnych miejscach

 

Testy 4x512: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=147020&hl=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawka ..do 70 st. dochodzi temp.karty grafiki,,,,,

 

Masz rację przy 4x512 moja pamiec pracuje na 333 Mhz i więcej nie pójdzie... tylko co ja moge poradzić na złą pracę "4x512" zostawić tylko 2x512 a resztę sprzedać? hmmmmm. Poza tym nie ma problemów przy optymalizacji shaderów....tylko jak pisałem czasami wywala do Windy...chyba ze ? jak zmienjsze FSB na 236(2.13 Mhz)to jest wtedy stabilne może tu jest problem - w podkręceniu. Lecz swoją drogą na Venice 3000 takie podkręcenie to przeciez żadne obciazenie

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego co maja powiedziec ludzie ktorzy zaczynaja grac? Wiekszosc bedzie miala maxymalne unlocki tak ze podstawowa bronia naprawde bedzie ciezko kogos ustrzelić, szcegolnie w bezpośredniej walce.

Co ty gadasz ja mam odblokowane 5 broni , ale wogóle nimi nie gram , w meczach clanowych grasz podstawowymi , więc grając na publicznych serwerach poprawiam skill podstawowymi bo po co mam biegac z unlockami skoro i tak w klanie nie moge ich wykorzystac , teraz głównie gram komandosem bo taką mam role w klanie , ale jakos nie zauważyłem żebym miał trudniej niż miałem.

 

Takze Adas nie przesadzaj bo czytając wasze wypowiedzi ktoś kto nie miał styczności z grą stwierdzi , ze wogóle nie ma sensu zaczynac swojej przygody z Battlefieldem 2 a to bzdura , broń sama nie zabija , jak totalna lama wskoczy w czołg to żeby skały srały i tak zginie w pół minuty bo doświadczeni gracze już wiedzą co robic.

 

Pozatym ostatnimi czasy interesują mnie tylko mecze klanowe , granie na publikach traktuje jako trening własnych umiejętności i do statystyk nie przywiązuje już żadnej wagi czy zgine 20 razy zabijając 10 czy odwrotnie nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. zastanawiam sie jak to jest grac w klanie. musiec robic pewne rzeczy, skazywac sie na gre na wielkich mapach w niewiele osob, gre dosc na dodatek schematyczna [wygrywa praktycznie ta druzyna, ktora pierwsze zdejmie smiglowiec wroga - to nie przekret, widzialem to na zywo] plus naturalnie noobtube :)

 

ja sobie pogrywam na publikach, latajac z czym i gdzie chce, ciesze sie zbierajac odznaki, kolekcjonujac naszywki i skladajac na stosik zlote gwiazdy :)

 

to tylko takie moje male przemyslenia. nie mowie, ze gra w klanie jest zla, i nie chce nikogo zniechecac. ale mnie po prostu strasznie nie kreci takie cos.

 

ps. gralem w q3 4 lata, wiec to moze dlatego... [1v1 cpma, fastrail=off]

 

ps2. na serwerach bf2 dosc powszechne sa juz bronie z SF, glownie [co mnei zaskoczylo] nowy unlock dla spec opa, ktory jest tak naprawde cienki. gralem sobie wieczorem na mapach SF. sa SWIETNE. zupelnie inna rozgrywka, zupelnie inny klimat. mam nadzieje, ze ten dodatek jednak nie zdechnie, bo gra na mapach [nawet 16osobowych] bardzo mi sie podobala, RPG partyzantow RZADZI. to powinien byc unlock dla AntyTanka. cicha smierc [dla snajpera tez, okazalo sie, ze da sie z tego snajpic jeszcze lepiej niz z eryka :D] moim kolejnym po Ghost Town faworytem jest Surge. generalnie wszsytkie mapy Specnaz vs Czeczenia sa swietne [pomimo tego, ze obie strony maja ten sam, nudny, zestaw MECu]. co zaskakujace, nowy sprzet nie daje sas/seal specjalnej przewagi... ile razy gralem dzis warlorda czy iron gator tyle razy my, brudasy slowiansko-arabskie kopalismy bialasow po tylkach :)

 

ps3. glosy komandosow SAS nagrywali chyba w Gay Beauty Farm...

Edytowane przez -Sid-The-Rat=>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3. glosy komandosow SAS nagrywali chyba w Gay Beauty Farm...

Ja wczoraj zdążyłem zagrał jedną planszę (devil's perch (?)) Specnazem. A głosy specnazowców są lepsze? :lol: Szczególnie "Urrraaaa!!!!" Takie pełne wigoru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. zastanawiam sie jak to jest grac w klanie. musiec robic pewne rzeczy, skazywac sie na gre na wielkich mapach w niewiele osob, gre dosc na dodatek schematyczna [wygrywa praktycznie ta druzyna, ktora pierwsze zdejmie smiglowiec wroga - to nie przekret, widzialem to na zywo] plus naturalnie noobtube

Przykro mi to mówic Sid ale niestety niewiele wiesz o grze w klanie , moze po prostu dołącz do jakiegos to zobaczysz jaka to jest frajda , ale juz spiesze z wyjasnieniami , skazywac sie na gre na wielkich mapach w niewiele osob :? , przeciez w Conquest 8vs8 gra sie na 16 osobowych z 4 flagami , 16 vs 16 na 32 osobowych , na mapach 16 osobowych na większosci heli nie ma a szczególnie tych urbanistycznych i naprawde tutaj liczy się zgranie i taktyka , pozatym są jeszcze rozgrywki infantry bez sprzetu wiec cos Ci sie musiało pomylic z tymi klanami.

 

A gra na serwerach no cóz kazdy sobie rzepke skrobie cała wataha na jednal flage , chaos i panika , wczolgach 90% totalnych lamerow wjezdzajacych na swoje miny i jezdzacych dokladnie tam gdzie najlatwiej zginac , piechota to juz roznie miesznaka doswiadczonych graczy i totalnych Rambo ma to też swoje uroki ale jednak to nie to co gra zespołowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z instalacją nowego patcha. Jak włączam to pisze że mam za mało miejsca na dysku (potrzebuje niby 4000mb)

Mam dysk 120 gb podzielony na 2 partycje (7 gb i reszta okolo 105)

Na c mam wolne ponad 2gb a instalator mowi ze jest za mało miejsca :? Wiecie jak rozwiązać ten problem?

Edytowane przez mj18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle wiem, bo sobie pogadalem i popatrzylem przez ramie jak wyglada taki mecz klanowy 12v12. na dragon valey 32 wcale nie bylo nudno kiedy jedna ze stron unieruchomila przeciwnikom smiglowiec z tv wysadzala go kiedy tylko sie pojawil a potem go ukradla, zeby miec dwa smiglowce. efekt byl smutny. noob tube na karkandzie wcale nie staje sie powodem do wymiotow. ja jednak wole lamerskie, zwykle granie, gdzie jest szansa, ze ktos NIE bedzie pronejumpowal

 

o taktyce i innych duperelach tez sie nasluchalem, wiem tez jaki indywidualny skill prezentuja soba w wiekszosci klanowicze [poza wyjatkami - taki jak wszyscy inni, czesto mizerny zwlaszcza od strony inteligencji pola walki]. anie to przepustka do raju ani cos co mnie kreci. zwlaszcza, ze czasu na te szopke z treningami itp nie mam ani ochoty grac pod czyjes dyktando i wg jakis chorych zasad [nie skaczesz - przegrywasz, nie granatnik - przegrywasz itp - zaprzecz, ze nie skaczecie i nie granatnikujecie sie na klanowkach, zwlaszcza, jesli gracie na punkty w cb]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaprzecz, ze nie skaczecie i nie granatnikujecie sie na klanowkach

Wyobraź sobie że nie , granatnikiem gra 1 gora dwie osoby reszta ma inne zadania , my nie biegamy i nie skaczemy bez sensu tylko po to zeby sobie fragow nabic , a taki skoczek konczy marnie bo jak idzie na niego 2 osoby to zdazy co najwyzej jeden strzal z granatnika oddac zanim nie zostanie sciagniety , nikt Ci nie kaze grac w klanie , jesli treningi sa dla Ciebie pseudo to wybacz , granie pod dyktando Cie meczy wybacz , jesli bawi Cie takie bieganie i strzelanie do wszystkiego co sie rusza bez ładu i składu , TK ktorzy sa w stanie Cie wysadzic zebys tylko nie dobiegl pierwszy do heli albo czołgu na publikach to Twoja sprawa , ale nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz pojecia tak jest moja dygresja , to ze widziales przez ramie jakas klanowke nic nie znaczy najpierw sproboj a pozniej sie wypowiadaj , nie pomysl ze jest to jakas forma zaczepki po prostu ja wyznaje zasade nie probowalem nie wypowiadam sie na podstawie tego co mi ktos powiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

broń sama nie zabija

....

 

...gun's don't kill people, people kill people...

slyszalem ten cytat w Romeo musi umrzeć, ale mnie sie podoba :-P imho świetnie pasuje do bf2 i tego sporu o unlocki z sf

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ -Sid-The-Rat=>

 

po twoich wypowiedziach od razu widać ze nie masz zielonego pojęcia o graniu w klanie. Grając w klanie grasz zespołowo, nie biegasz tak jak wszyscy nie wiadomo gdzie, nie wiadomo po co i w jakim celu. Liczy sie zgranie zespołowe. Nie chodzi o skoszenie jak największej ilości osób dla głupich punktów które w zasadzie nie swiadczą o umiejętnościach i bieganie w te i we te bez sensu, tylko o słuchanie, wykonywanie tego co mówi leader, przejmowaniu flag tak żeby pozbawic ticketów przeciwnika, ogólnie o taktyke czego w grze "nie klanowej" nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh..ja bym chetnie wstąpił do klanu,ale przy moim "superszybkim" łączu to tylko bym lolkiem zostal :/ ,owszem da sie grac na 128,ale w kluczowych momentach pewnie by zaczelo cos odpierdzielać :/ i tylko team by sie wkur... wnerwiał

 

aczkolwiek,choc niegralem nigdy w klanie,to chetnie bym pogral "taktycznie" bo te "urrrraaa" mnie juz dobija :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po twoich wypowiedziach od razu widać ze nie masz zielonego pojęcia o graniu w klanie. Grając w klanie grasz zespołowo, nie biegasz tak jak wszyscy nie wiadomo gdzie, nie wiadomo po co i w jakim celu. Liczy sie zgranie zespołowe. Nie chodzi o skoszenie jak największej ilości osób dla głupich punktów które w zasadzie nie swiadczą o umiejętnościach i bieganie w te i we te bez sensu, tylko o słuchanie, wykonywanie tego co mówi leader, przejmowaniu flag tak żeby pozbawic ticketów przeciwnika, ogólnie o taktyke czego w grze "nie klanowej" nie ma.

i pozostan przy swoim zdaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie wrazenia z BF2 SF? bo ja mieszane...szcególnie jesli chodzi o tryb nocny..jakoś mi to nieleży...ta ciemnośc i noktowior wg. mnie meczace. No i te wymagania wg. instrukcji pisze wyraznie ze gra została zoptamilizowana pod kątem GF 6 i 7.. i troche w tym racji ..duża frajda jest na max detalach w rozdziałce 1280x1024 anilasing x 4 ...na 7800gtx..Moze o smutne i przykre dla własciceli słabszych kart ale coż....Co do unlock broni.. hmmm myslałem że będzie lepej..a co wy o tym sadzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam dodatku, ale przez wyjscie niego wlasnie mnie wkurzyla ta gra... wg. mnie idioci z EA zwalili sprawe, to jest wymuszanie kupna dodatku, ale nie dlatego zeby pograc sobie fajnie spoko na luzaku, tylko po to zeby miec rowne szanse. Czemu nie zroblili osobnych servow dla SF i dla podstawki? Jak mozna byc takim imbecylem? Jak oni traktuja swoich klientow? Mam tego dosc poprostu dosc. bf 2 jest ostatnia gra jaka kupilem od ea. nigdy wiecej tak glupiego bledu nie zrobie :| :mur: :mur: :mur: :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz troche racji ja kupiłe za 69 zł .. i jest pare nowym map w wiekswzości tryb nocny , kilka nowych broni....bez wiekszego znaczenia. Poza tym tzw miodnośc gry jest lepsza na zwykłym BF2 ten z dodatem to chyba dla jakiś specjalnych klanów czy co?... Teraz grałem na mapie zdobycie lotniskowca...totalna porażka ..... ni to DOOM ni Wolfestein I jakies poziomy korytarze bez ładu i ładu..bieganina jak w punkcie skupu złomu albo jakims koszmrnym wraku lotniskowca.. z II wojny śwaitowej ....a w tryb nocny to porażka....moze by było dobre ale w grze typu Castle Wolfestain (single player)

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze jest to że my nie kupimy ale kupia inni Ci z zachodu ..i zawsze bedą miec przewage :( a nowy patch nic Ci nie da.....nie przeistoczysz podstawowej Bfg2 do płtnych wersji

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze jest to że my nie kupimy ale kupia inni Ci z zachodu ..i zawsze bedą miec przewage :( a nowy patch nic Ci nie da.....nie przeistoczysz podstawowej Bfg2 do płtnych wersji

A właśnie że zmienisz: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...ffcf3a363237eb9

 

Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak beda jakies info. o tym, ze ma wyjsc path co poprawia mega glupote (ogolnie to ze ci z SF moga wchodzic na serva z podstawki i nawalac ze swoich flaeshow itp), to dajcie znac. Poki to sie nie wyjasni to nawet bf2 nie tykam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha i bardzo dobrze że da rade wydymać EA :D Już wiem że napewno nie kupie dodatku, ot taki mały manifest :)

 

Co do grania w klanie. To ja sobie osobiście nie wyobrażam gry samemu. Jak sobie czasem włącze i sam pykne no to tak wieje nudą że paść można, ale jak się gra z ekipą no to zabawa na całego :D Do tego sie nieźle pośmiać można.

100% zgadzam sie z poprzednim postem Metz'a

 

Pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już mam pewność że te wszystkie "wywalanki" do systemu to wina BF2...Dowód: gram w dodatek SF (około 3 dni) i ani razu nie było wypadu do Windy...jak zaczynam w zwykłego BF2 to z definicji albo po chwili albo po kilkinastu minutach...jest koniec zabawy.Wyglada na to ze SF jest bardziej dopracowany i zoptymalizowany... czyli to nie wina sprzętu TO WINA EA i BF2!!!!. A swoja droga to bardzo dziwne....przecież są na takich samych enginach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to moze byc wina BF2 skoro mnie nie wyrzuca :/ po prostu z pewnymi komponentami ma problemy takie jest moje zdanie

Ja tez tak mysle mnie do pulpitu nie wyzucilo chyba qrde ze 2miechy :/ ...macie do bani sprzet :P nie kierujcie sie osiagami sprzetu tylko stabilnoscia i firma .... ja mam 4x512ddr chodza na 400mhz i sa to ..."jak by to ktos powiedzial tylko KINGSTONY a nie geile czy patrioty"... nie wiem keidy dorosniecie i przestaniecie podkrecac sprzet !!! to nic nie da tylko problemy przez to macie ... moje zdanie :)

 

ps.jestem elektronikiem (dla przypomnienia i nie patrze na pk w 3dm jak wiekszosc lolkow tylko liczy sie stabilnosc i odpowiednie warunki pracy dla podzespolow) przyklad. kupilem zwykly zasillacz Feel400w zrobilem co nieco w nim i chodzi stabilnie przy 5 dyskach SATA itd. i nie ejst to SUPER HIPER ZASILACZ typu CHEF CZY INNY SYF KTORY KOSZTUJE 300zl.

 

Ale mnie wqr..wia..ja.. wypowiedzi lolkow

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać Ty już dorosłeś, więc idź na forum gdzie w nazwie nie ma słowa OC lub Tweak, tak jak te.

Nie twierdzę że nie masz racji, tylko tego typu wywody są zupełnie OT i nie zaśmiecaj wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...macie do bani sprzet :P

No tak ty masz super sprzet grasz tylko w pasjansa lun pomykasz na tym stabilnym systemie jakieś 10 fps-ów w medium detalach. (bo po co wiecej)...masz skaczący i migający obraz (nie ma to przecież znacznia)..ale za to masz stabilny sprzet..nie kompromituj sie nawet - a poza tym to nalezy ci pozadrościć poczucia humoru i chyba jeszcze .. głupoty czego akurat nie zadroszcze .....

 

poza tym czytaj mnie uwaznie!!!! z BF2 mam problemy a z dodadkiem SF nie! a engin jest taki sam...panie elektroniku

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...