Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem wywalanie do pulpitu to właściwie tylko wina sprzętu. Dlaczego mnie wyrzuciło dwa razy? Ano dlatego że miałem nieco za niski V-core na proca.

 

Co do kupowania niemarkowego sprzętu to sie zgodzę. Też mam niby nie markowe pamięci a robie nie jedne patrioty ;]

 

Co do podkręcania to wiele wspólnego z dziecinnością nie ma a z czystą oszczędniością i ekonomią. Po co mi nowy proc czy pamięci skoro moge podkręcić obecne i mam to samo a nawet lepsze?

 

Zasilacz masz całkiem fajny ale ja bym spękał żeby go odpalić na moim sprzęcie na fc, a nazywanie chiefa czy innych dobrych zasiłek po 300zł syfem jest lekkim przegięciem.

 

Ale wróćmy do tematu bf2....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem special forces i jest ok, narazie troche mało serwerów, lecz co do samej gry to takie dodatki powinny być za darmo, za mało modernizacji:( A co do "full detali" to mi gra na nich chodzi :) Z tym, że bedzie chodzić na karcie powyżej 6800 to była głupota

Edytowane przez matdys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że bedzie chodzić na karcie powyżej 6800 to była głupota

A właczyłes antilasing x 4 ? i wszystko dales na full.......Podejrzewam że nie !!

 

Ja na mojej karcie 1280x1024 Full detale i AAx4 uzyskuje średnio ( utrzymuje stały poziom)ok.55-65 fps.... Twoja karta przy takich ustawieniach w wariancie optymistycznym osiągnie do 20 fps( w porywach i miejscami)

 

Pomijam tez fakt że do płynnej gry w max detalach i wysokich rodzielczościach potrzeba wg . moich spostzrezeń 2 GB Ramu...

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Twoja karta przy takich ustawieniach w wariancie optymistycznym osiągnie do 20 fps( w porywach i miejscami)

Bez przesady jakie 20 moze kolo 8-10 fps ...., ale dla niektorych plynnosc gry chyba jest inna bo w jednym z szanowanych serwisow chyba dobrze wyrazony stosunek fps do plynnosci

Frames per second Gameplay

<30 FPS very limited gameplay

30-40 FPS average yet playable

40-60 FPS good gameplay

>60 FPS best possible gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mysle mnie do pulpitu nie wyzucilo chyba qrde ze 2miechy :/ ...macie do bani sprzet :P nie kierujcie sie osiagami sprzetu tylko stabilnoscia i firma .... ja mam 4x512ddr chodza na 400mhz i sa to ..."jak by to ktos powiedzial tylko KINGSTONY a nie geile czy patrioty"... nie wiem keidy dorosniecie i przestaniecie podkrecac sprzet !!! to nic nie da tylko problemy przez to macie ... moje zdanie :)\ (...)

Skoro masz 4x512 na 400MHz to masz je podkręcone :D (zakładam, że kostki są dwustronne). Według specyfikacji AMD dla 4xRAM default jest na 333MHz

A BF2 potrafi mi wyjść do pulpitu na sprzęcie ustawionym na default. Chłodzenie b. dobre, napięcia stabilne. A niemarkowym mojego kompa nazwać nie można.

 

Ta gra ma bugi. Nie wszystkie niestabilności są powodowane przez sprzęt ....

Mam takie pytanie u mnie BF2 i dodatek do niego zaczynają lagować po 20min grania kiedyś tego nie było. Ping Ok w granicach 40-100. O co tu chodzi. Sprzęt taki jak w podpisie.

Próbowałeś zupdate'ować punkbustera? Podobno może pomóc: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...b35b63bcb4aa73f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam battlefielda i ściągnąłem cracka żeby nie zmieniać płytek niestety coś się popsuło i nic nie działa a nie zapisałem oryginalnych plików i nie chce reinstalować battlefielda Czy ktoś mógłby wysłać pliki bf2.exe i

core.dll na maila biris@vp.pl

Z GÓRY DZIĘKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam battlefielda i ściągnąłem cracka żeby nie zmieniać płytek niestety coś się popsuło i nic nie działa a nie zapisałem oryginalnych plików i nie chce reinstalować battlefielda Czy ktoś mógłby wysłać pliki bf2.exe i

core.dll na maila biris@vp.pl

Z GÓRY DZIĘKI

:lol: :lol: :lol: :mur:

 

jak wpadnie tu moder to bedzie t otwoj 1 i ostatni post na tym forum :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam battlefielda i ściągnąłem cracka żeby nie zmieniać płytek niestety coś się popsuło i nic nie działa

hmmm..... dziwne masz pomysły:) żeby nie zmeniac płytek...spiraciłeś swoją legalna gre..heh... A mozna inaczej...skopiuj alcoholem swoja legalnego BF2 i jako plik obrazu zamontuj Virtulal napęd.... gra bedzie sie odpaliać bez płytki- Wada tej metody jest to ze obraz płyty zajme ci troche miejsca na Hd......z drugiej strony leniuszek jesteś.....

 

i zapamiętaj że na tym forum.....pisze sie tylko o LEGALNYCH GRACH I PROGRAMACH..słowo crack działa jak czerwona płachta na byka na....moderów !!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam battlefielda i ściągnąłem cracka żeby nie zmieniać płytek niestety coś się popsuło i nic nie działa a nie zapisałem oryginalnych plików i nie chce reinstalować battlefielda Czy ktoś mógłby wysłać pliki bf2.exe i

core.dll na maila biris@vp.pl

Z GÓRY DZIĘKI

Polecam fascynujaca lekture regulaminu forum a nastepnie udanie sie do najblizszego komputerowego. Wroc za miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam fascynujaca lekture regulaminu forum a nastepnie udanie sie do najblizszego komputerowego. Wroc za miesiac.

No nie moge :lol: Co za kretyństwo :lol: Gość sobie ułatwił życie nikogo nie okradając, nie dał linka do zadnego wareza tylko użył słowa (nie bójmy się głośno powiedzieć :lol: ) CRACK i od razu ban :lol: No co za lol :lol:

Sorry za OT ale nei mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasi powiem tyle :arrow:

Szukasz solucji, patchy, porad i nie pytasz o cracki i warezy? To dział dla Ciebie

Co jest niejasne w tym opisie dzialu Gry?

 

I zapoznaj sie z roznica pomiedzy BANem a ZPP przy okazji. Banow nie rozdajemy od tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzien coraz wiekszy OT na tym forum sie robi...gdzie tylko nie wejdziesz :/

Troche przesadzacie z tym przestrzeganiem regulaminu :blink:

 

Co do stabilnosci w BF2: miałem od maja 2x6600 GT, płytę MSI K8N SLI Platinum, 2x512mb XBLK Patriot. Codziennie prawie wywalało mnie z gry i sie ostro wk**** przez to. Nigdzie nie mogłem znaleść przyczyny czemu tak się dzieje (przeinstalowywałem wina i gre, nawet przywracałem wszystkie taktowania do standardów - nic to nie dawało). Dodatkowo przy odświeżaniu 85hz nie mogłem minimalizowac bf2 do paska zadań :blink:

A teraz bedzie najlepsze: zmieniłem jakies 3 tyg. temu sprzet na ten co mam teraz w podpisie. ANI RAZU od tego czasu nie wywaliło mnie z BF2! i moge normalnie teraz gierke minimalizować ! Wiec nie piszcie ze wina nie tkwi w sprzecie bo to nieprawda :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje podawajcie ile wasze kompy wyciągają w BF2 - SF w max ustawieniach rozdziałka 1280x1024 AAx4

 

Zacznę od siebie wyniki z SF(tylko)-dokonałem 5 pomiarów -oczywiscie Frapsem

 

2005-11-28 18:44:56 - BF2

Frames: 1543 - Time: 27531ms - Avg: 56.046 - Min: 38 - Max: 69

 

2005-11-28 18:45:39 - BF2

Frames: 1749 - Time: 32775ms - Avg: 53.364 - Min: 36 - Max: 84

 

2005-11-28 18:46:18 - BF2

Frames: 342 - Time: 6380ms - Avg: 53.605 - Min: 40 - Max: 64

 

2005-11-28 18:47:01 - BF2

Frames: 447 - Time: 6779ms - Avg: 65.939 - Min: 43 - Max: 81

 

2005-11-28 18:47:21 - BF2

Frames: 1305 - Time: 18557ms - Avg: 70.324 - Min: 0 - Max: 101

 

SREDNIA na 5 pomiarów : 59,85 FPS

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam wole pograc niz pomiary robic po co to komu znam ludzi ktorym 15 FPS wystarczy i sa bardzo zadowoleni , innemu 60 za malo , a najwazniejsze zeby sie danej osobie komfortowo gralo nic wiecej.

 

Tak sie zastanawiam nad zakupem dodatku , ale rozne opinie slyszalem jedni zachwyceni inni zniesmaczeni i komu tu wierzyc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna poprostu sobie wyobrazic jak to wyglada. Czy jaraja cie linki do jazdy, czy flashe itp... bo mnie np. nie a tak poza tym to juz wolabym cos do kompa kupic niz dodatek do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam nad zakupem dodatku , ale rozne opinie slyszalem jedni zachwyceni inni zniesmaczeni i komu tu wierzyc ??

Powiem tak ..jesli jesteś maniakiem BF to tak ,jesli marzysz mieć kilka map wiecej w tym chyba 2-3 w trybie nocnym to tak, jesli śnisz o kotwicy z linka do zjeżdzania +5 nowych broniach(marnych zresztą - których jak widze rzadko inni uzywaja)..to tak i to wszytko za 70 zł....

 

W przeciwnym wypadku daj sobie spokój,,,, lepsza "miodność" wg .mnie jest na Bf2 source :)

 

p.s no chyba ze mikołaj (tata) da ci w skarpecie ......:)

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh niestety juz mikołaj mnie nie odwiedza , wiec musze sobie sam sprawic albo zapomniec :D , no coz na razie dam sobie chyba spokoj pewnie zaczekam jeszcze z miesiac czy scena SF sie rozwinie powstana klany wiecej serwerow i wtedy zdecyduje , ale tez uwazam ze ten dodatek powinien kosztowac 40-50 zl maksymalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metz

Powodem może być sprzęt a może też być oprogramowanie. A może gryzły się stery do 2x6600?

 

Chyba to kolejna dyskusja w stylu "co ważniejsze, Boże Narodzenie czy Wielkanoc"

 

Jakie oprogramowanie człowieku!?!? Mówie ze przeinstalowałem winzgroze i potem zainstalowałem BF2 i było to samo! Próbowałem sterów od 77.77 po najnowsze 81.89 (wtedy były najnowsze). Wina ewidentnie lezała w sprzecie skoro teraz mam wszystko ok, nie sadzisz ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie oprogramowanie człowieku!?!? Mówie ze przeinstalowałem winzgroze i potem zainstalowałem BF2 i było to samo! Próbowałem sterów od 77.77 po najnowsze 81.89 (wtedy były najnowsze). Wina ewidentnie lezała w sprzecie skoro teraz mam wszystko ok, nie sadzisz ? :mur:

Gó..no prawda mnie na source BF2 wywala(przy ustawieniach default w biosie) a na dodatku SF (nawet jak jest podkręcony proc !!!)nie!!!!...wiec jaka to wina sprzetu ?skoro BF2 i SF maja ten sam engine?? ... Wniosek : SF został zopatymalizowny - pod kątem Nvidia 6 i 7(co nawet sam lojalnie przyznaje EA w instrukcji )czyt..pozbawiny bugów a BF2 nie...

Edytowane przez BlueAmper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...