Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

to powiedzcie ile strzalow trzeba oddac aby powalic piechora?

ostatnio przyczailem sie troszke i sobie strzelalem... i nic - dopiero za 2 czy 3 strzalem koles padl (wiem ze trafialem, bo przeciwnikiem byl znajomy, ktory sie tylko wqrw.... :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy zagrać z GROM-em, wszystko do uzgodnienia. Wczoraj graliśmy z PFT i poszło nam całkiem nieźle :]

"Rozsmarują", nie "rozsmarują"...najlepiej sie zgadać na gg co do ustalenia terminu i godziny. My zawsze jesteśmy chętni i otwarci na propozycje.

 

..::S::O::F::..Metz

Edytowane przez Metz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy zagrać z GROM-em, wszystko do uzgodnienia. Wczoraj graliśmy z PFT i poszło nam całkiem nieźle :]

"Rozsmarują", nie "rozsmarują"...najlepiej sie zgadać na gg co do ustalenia terminu i godziny. My zawsze jesteśmy chętni i otwarci na propozycje.

 

..::S::o::F::..Metz

Wczoraj "robiłem przeszczep" pompce i zakładałem czujnik przepływu więc czasu nie miałem.

 

Ale dzisiaj powinno byc lepiej.

 

#SoF# AndyN_PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sztandar, czesto mi sie zdaza scigac ludzi gdy sa na granicy widocznosci... a nie z 3 metrow ;] No komanodse mtez tak czasem robie (c4 na czolg lub inny pojazd), niekiedy naprawde latw osie zakrasc, trzap oczekac az lufa czolgu bedzie odwrocona od nas i cheja ;] Zanim koles obroci sie to juz bedzie palec na detonatorze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli kupiles i sprzedales oryginala zostawiajac sobie klucz, to osoba, ktora gre kupila w przypadku wystapienia jakis problemow spowodowanych twoim uzywaniem klucza zadzwonia do ea, ea zablokuje klucz a tamtemu da nowy.

 

jesli plyte szlag ci trafil to zapakuj ja do pudelka i wyslij do ea [wczesniej zadzwon i sie dogadaj], dostaniesz nowa. jesli zas nie masz plyty a klucz spadl z ciezarowki.. to patrz punkt pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ta biedna maltretowana piechota ruszyla tym mozgiem, to by heli zestrzelila - dwie tasmy z pkm i smiglowca nie ma - kiedy strzela 4 chlopa z kalachow to nie ma czego zbierac. ale nikt nie strzela, wszyscy placza.

 

a jesli jeszcze pod reka jest gazik.. dowolny .50 calowy karabin w grze zdejmuje smigloweic do stanu bezuzytecznosci jeszcze zanim przegrzeje lufe. a dobry strzelec z dobrymi nerwami rozwali smiglowiec zanim ten sie zorientuje.

 

bo pilot NIE SLYSZY trafien z .50 calowych karabinow. ale nie, kretyni beda lezec i ginac, zamiast postrzelac i sprawdzic.

 

ps. nie latam smiglowcami. za to mam na koncie wiecej zestrzelen smiglowca z broni recznej niz niejeden wszystkich odznaczen razem wzietych

 

ps2. co innego samoloty.. AA w tej grze ciagnie z polykiem im wiekszy ping tym gorzej. ja po wywaleni z serwera z TK [aa DOSKONALE trafia we wlasne] przestalem uzywac AA. kompletnie i calkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo sciagnac przed chwila nie pilota cheli, a tego co wali z kamerki. Chodzi mi o snipere. Hehe fajne uczucie ;] Ludzie... czy to prawda ze trzeba robic reinstal windy (format) zeby bf2 dzialal dobrze? Bo slyszalem ze po okolo miechu gry sie kaszani gra.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na jakich detalach. Mój komp praktycznie spełnia minimalne wymagania(P4 1,6 , 512 Ramu i R9550). POZDRO

Ciężko mi powiedziec nie mam tej karty , ale jak mam typowac to typuje ze na Low bys musial grac , malo Ramu , srednia karta graficzna no i procesor , moze demko przetestuj zobaczysz jak to będzie chodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie.

800x600 low i pograsz jakos.

 

Co do samolotow i heli. To twoikm zdaniem jak maja walczyc????

 

Ja ostatnio na Cubra Dam sie niezle wkurzylem. Dorwalo sie 6 kolesi z klanu na niezlych laczach i zaczeli szalec. Mapa sie zaladowala wystartowalem sobie SU, zbombardowalem dwa czolgi jadace przejac flage. Wracam na lotnisko a tam juz przejete mimo ze dopiero z mojego teamu zaladowalo sie moze 6 osob :|

Runda potrwala chwilke bo USA mialo niezla przewage majac latajace maszyny. Kolejna runda. Szybkie chop w Miga29 i jazda. BH namierzony 3 rakietki, gleba, 6 fragow. Szybka zawrotka jeb 2 bomby w BH zanim sie rozkrecil. Zawrotka chwila odczekania. Dluzsza seria jedna rakietka na koncie juz 18 fragow. Czwarty raz ostrzelalem ich tylko z dzialka i sciagnolem 3 ze srodka a pilot sam rozwalil BH. Chlopakom odechcialo sie juz latac helikopterkiem. Oczywiscie zostalem zrypany od statsiarzy i cheaterow, ale jak oni zawisneli nad jedyna baza i kosili kazdego kto sie sespawnol to bylo dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...