Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

tak odsylasz ludzi na to forum i odsylasz - nie jest to lek na wszystkie zmartwienia, bo tamto forum cierpi bardzo ze wzgledu na wiek userow i ich zabawne podejscie do swiata

 

modow do singla jako takiego nie ma za duzo - a takiego, ktory na std mapach potrafi wyedytowac dobrze navmapy [dice nie dalo edytora razem z sdk do modow]

zostaja ci mody opieroajce sie na sztuczkach - WCC mod i COOP mod [znajdziesz je w bazie modow na totalbf2.com]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heej Mój kolega ma sprzęt

Athlon XP 2600+

Płyte Asusa na kt 880

2X256 ramu twinmosa

Karte GF4 TI 4600

Zasilacz chiefteca 360

 

I gra nawet sie nie włącza do menu... To przez grafe? :/ Sterowniki i wszystko jest zainstalowane z tej plyty od BF2

Jest załamany bo kupił ta gre za 160zl z dodatkiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No przeciez bylo wyzej pisane ze gra sie nie odpala na tym. Szkoda wydal tyle kasy ;/ a nawet jak odpali to nie bedzie tekstur i ogolnie lipa. Bez 1 gb ramu lepiej nie podchodzic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heej Mój kolega ma sprzęt

Athlon XP 2600+

Płyte Asusa na kt 880

2X256 ramu twinmosa

Karte GF4 TI 4600

Zasilacz chiefteca 360

 

I gra nawet sie nie włącza do menu... To przez grafe? :/ Sterowniki i wszystko jest zainstalowane z tej plyty od BF2

Jest załamany bo kupił ta gre za 160zl z dodatkiem :/

 

BF 2 nie chodzi na GF 4 (tzn. można jakoś włączyć ale jest z 5 FPS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez bylo wyzej pisane ze gra sie nie odpala na tym. Szkoda wydal tyle kasy ;/ a nawet jak odpali to nie bedzie tekstur i ogolnie lipa. Bez 1 gb ramu lepiej nie podchodzic ;]

nie no na 512 odpalić można i to nawet bez wirtualnej ale detale tak trzeba zdegradować że gra wygląda wstrętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No odpali sie ale mowie ze bez 1 gb lepiej nie podchodzic bo nawet na najnizszych sie tnie i ogolnie odradzam bo same nerwy a nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisałem to miałem 1GB no i lagowało a teraz na 2Gb jest super nie musze ponownie uruchamiać kompa co godzinie no luksus. Ale trzeba przyznać co jakiś czas gra zwietrzy laga. Ale to chyba trzeba poczekać na nową łątkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą przypomniało mi się że odpaliłem BF2 na Radeon 9000 128 MB + Pentium 3 866 + 512 MB i w 800x600 na min detali gra chodziła nawet dobrze ale grafika była bardzo niskiej jakości.

 

ps. nic nie cięło bo virtual memory dałem na off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL to przeciez mozna byc kupic gre, pojsc do domu przegrac sobie na plyte i oddac. ;) Wiec chyba pozostaje sprzedac ja ale tyle (160 zl) nie dostanie chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL to przeciez mozna byc kupic gre, pojsc do domu przegrac sobie na plyte i oddac. icon_wink2.gif Wiec chyba pozostaje sprzedac ja ale tyle (160 zl) nie dostanie chyba.

Wiesz wystarczyloby wyjsc z media markt spisac CD-Key i za 5 minut oddac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podstawkę i kusi mnie by kupić dodatek --> Special OPS reccka

ma ją ktoś? Podoba się?

 

Imho Special Forces jest ciekawym dodatkiem do BF2 - wnosi świeży powiew do gry, dużo nowych rzeczy i map :-), warto się w niego zaopatrzyć B)

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co najbardziej wplywa na zżeranie ramu w opcjach grafiki? dopóki nie dociągne do 1.5gig ramu chce sie pozbyc tych durnych przycinek.

Karte graficzna mam przyzwoitą, co prawda 128mb, ale 16 potoków robi swoje. Zredukowanie wygladu otoczenia do med i oswietlenia? moze zredukowanie visibility do 3/4???----->chce wykorzystać te opcje, które nie wpływają zbytnio na ram, a wykorzystują grafę.

Gram od wczoraj i musze powiedziac z gra mnie bardzo wciagnęła :razz: . Jednak odnosze wrazenie, że połowa "graczy" na polskich serwerach ma w [ciach!] że BF to gra zespolowa i lecą w pojedynkę, nie czekając np. na medyka i supporta, nie wchdzą do squadu [CAPS LOCK qr :mur: ], nie obstawiają pojazdów tylko [ciach!] na pałe jakby w quake'a grali :mur: .

Mój ulubiony pojazd to blackhawk z minigunami :razz:

jeszcze jedna rzecz--> żeby dostać dodatkową broń, np snajperską trzeba ciągle grać i awansować snajperem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) jeszcze jedna rzecz--> żeby dostać dodatkową broń, np snajperską trzeba ciągle grać i awansować snajperem???

Po każdym awansie na wyższym stopień wojskowy (oprócz pierwszego AFAIK) - zbierasz punkciki grając na serwerach rankingowych - dostajesz możliwość odblokowania jednej broni. Możesz wybrać jedną dowolną. Nie ma znaczenia czym grasz najczęściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewnien problem...gdy chce sie zalogowac na moje konto to wyskakuje "There was a database error, please try again." Dla proby chcialem stworzyc nowe konto ale wyskakuje to samo! Nie wiem z czym jest zwiazany ten blad! Prosze o pomoc bo punkty czekaja B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewnien problem...gdy chce sie zalogowac na moje konto to wyskakuje "There was a database error, please try again." Dla proby chcialem stworzyc nowe konto ale wyskakuje to samo! Nie wiem z czym jest zwiazany ten blad! Prosze o pomoc bo punkty czekaja B)

zresetuj kompa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...