Skocz do zawartości
luks__pl

Znowu szkoła :(((

Czy szkoly w polsce sa do doooopy???  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy szkoly w polsce sa do doooopy???

    • TAK
      80
    • NIE
      42


Rekomendowane odpowiedzi

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu to samo..rok szkolny sie dzis zaczyna..bez sensu..tak mi szybko zlecialy wakacje..ale 1 raz w zyciu tak szybko..ja chce jeszzcze..ale nie da rady..trzeba czekac rok zeby poszalec 2 miechy..ehh..szkoda gadac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akademicki :P My mówimy o szkolnym i z tego powodu ubolewamy ;(

Tak w skrócie to lipton :/

A jeszcze krócej: prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e :D

 

Co prawda odżyje topic "Szkolne zwały" ale czy warto płacić taką cene za 1 topic?? :lol: ;)

 

A tak wogóle to dzisiaj dopiero 1 :) Myślmy pozytywnie - to tylko 10 miesiecy ... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam na 10:45 do 16:40 bo ku... nie ma tyle klas i będziemy chodzic na dwie zmiany :twisted: Powodem jest tego, że nie ma już w szkole klas które miały praktyki i wszyscy od poniedziałku do piątku siedzą w szkole :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam jakos bedzie, w tym roku maturka wiec 7miechow i wakacje LOL :twisted: no ale glowa do góry kto sie bedzie uczyc w tym tygodniu :?: ja napweno nie ;] wiec jeszcze niezbyt narzekam...ale pozniej sie zacznie...PIEKŁO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko 10 miesiecy ... :twisted:

Zależy dla kogo :twisted: Mi się kończy rok 14/15 kwietnia 8)

 

Pierwszy tydzień, będzie tygodniem nominacji kandydatek :roll: :wink:

 

Z resztą co mi tam, będzie impreza ;D już po 20 minutach zaliczyliśmy "miłe słowa" od Dyrektora :twisted: ... taki syndrom w naszej szkole, jak coś się stanie to zawsze moja klasa odpowiada :evil:

 

Do tego zachciało się im zmian ticzera od ang. w klasie maturalnej, no poje(#%#)ny pomysł, ale bedziemy Walczyć, Protestować :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem pierwszy raz w nowej budzie. Ale nie było tak źle. Nasza wychowawczyni ma ok 26 mniammm. Nie bedzie tak źle ;P

Ale te 10mies jak ja to przeżyje?!? Mamo ratunku!!!

A suczki tesh fajne były...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem pierwszy raz w nowej budzie. Ale nie było tak źle. Nasza wychowawczyni ma ok 26 mniammm. Nie bedzie tak źle ;P

Ale te 10mies jak ja to przeżyje?!? Mamo ratunku!!!

A suczki tesh fajne były...

A co ty w jakiejs psiarni sie uczysz, ze suczki tam macie? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jeszcze nie raz zatęsknicie za szkołą.

 

Teraz biadolenie, że trzeba do budy. A jak się średnia, a potem studia skończą to wtedy przypomnicie sobie, że Hanu miał rację... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam takiego dola, ze nawet jak sie z laska spotkalem to nie chcialo mi sie gadac :shock:

To Ty naprawdę masz doła, jak Ci się z własną laską nie chce gadać. Popatrzcie na to z innej strony: im szybciej się zacznie, tym szybciej się skończy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) No ja jestem już po.

Pora na pierwsze wrażenia:

 

W klasie mam 28 osób z czego :( 6 to dziewczyny ( no tak dokładnie to tylko jedna może być nazwana dziewczyną bo reszta to przypomnia mieszanke :lol: guźca z dziekiem afrykańskim).

 

Napisałem na podaniu że chcę się uczyć angielskiego i niemieckiego, a dali mi :evil: angileski i francuski ( dyrektor tłumaczył to tym że nie ma sensu uczyć się angileskiego i niemieckiego .....ale nie wytłumaczył dlaczego).

 

:D Jestem w klasie mat-inf i co z :( tego skoro w pierwszej klasie nie mam ani jednej informatyki.

 

:wink: Teraz muszę tylko wytrwać do wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...