Skocz do zawartości
luks__pl

Znowu szkoła :(((

Czy szkoly w polsce sa do doooopy???  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy szkoly w polsce sa do doooopy???

    • TAK
      80
    • NIE
      42


Rekomendowane odpowiedzi

HEHE, TY UBOLEWASZ... JA NA 2 ZMIANE MAM 3x w tygoniu....

hehe a ja mam 5x w tygodzniu i co?;] najwcześniej mam na 13.10, bo na wfy raczej nie będę chodził, a te mam akurat z przodu 8)

BTW luks_pl ja jestem teraz na 2 roku w liceum , profil zarządzanie inf.

8x informatyka w tygodniu 8)

jebał to pies, i tak szybko minie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) Napisałem na podaniu że chcę się uczyć angielskiego i niemieckiego, a dali mi  :evil: angileski i francuski

Skad ja to znam? :evil: . Ale i tak lepsze bylo, ze rok temu to tak naprawde mogles napisac co chcesz na tym swoim podaniu, bo potem i tak sie szlo w kolnejosci i sie wpisywalo na liste do klasy jakiej chcesz. Um nie bylo taka akcja: podchodze do biurka z mat-inf i sie wpisuje, wych sie pyta jaki jezyk wybralem na podaniu, mowie ze niemiecki, o ona do mnie: "no to bedziesz sie uczyl francuskiego" 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym francuskim to ja bym nie narzekał  :D  :mrgreen:

:D Udało mi się zamienić ten francuski na rosyjski, :wink: tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem.

Teraz będę maił angielski i rosyjski oprócz tego uczę się jeszcze niemieckiego prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 rok szkolny dla mnie sie zaczyna i serdecznie dość mam już tego prlowskiego zbutwiałego ciała pedagogicznego :lol: :lol: i tego systemu nauczania który pod płaszczykiem reform (pseudoprofile w LO,nowa matura,gimnazjum) dalej jest tak samo schematyczny i beznadziejny, na mysl o niektórych nauczycielach i ich "metodach nauki" od razu niedobrze sie robi, reszta w szkole jest OK(mówiąc bardzo ogólnie)-przynajmniej u mnie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe . studenci 1 roku nie cieszcie sie ze zostalo wam az 1 miesiac. Czasem okazuje sie troszke mniej (ja musze isc 30 wrzesnie no ale  kolezanka z uniwerku ma jeszcze tydzien wczesniej :mrgreen: )

A ci co maja jakies poprawki, maja jeszcze mniej. Od przyszlego tygodnia zaczyna mi sie kampania wrześniowa grrrrrr :[

Pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy z "przyczyn od siebie niezaleznych" zawalili jakis przedmiot ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem???? W domu robiłem przez te vakacje wielkie gó**o. Ale jak tak sie zastanowie 2 sekundy to musze powiedziec z wielka przykroscia ze wole robic gó**o w domu niż chodzic do szkoły. Jakby tego było mało to poszedłem do Technikum żywienia i w szkole są same sunie i już teraz wiem że będe miał problem z skupieniem sie na robocie ( czytaj: nauce :-) )

Czy potraficie coś poradic na te przyleglos ??? Sa moze w aptece jakies lekarstwa na to ???? LEczyl sie ktos juz moze ???? hElp mE !!!!!! PliZZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy potraficie coś poradic na te przyleglos ??? Sa moze w aptece jakies lekarstwa na to ???? LEczyl sie ktos juz moze ???? hElp mE !!!!!! PliZZ

brom chyba :lol: :lol: :lol: edit -

Bromki sodu i potasu posiadają silnie negatywny wpływ na popęd płciowy mężczyzn gdyż blokują wytwarzanie testosteronu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem???? W domu robiłem przez te vakacje wielkie gó**o. Ale jak tak sie zastanowie 2 sekundy to musze powiedziec z wielka przykroscia ze wole robic gó**o w domu niż chodzic do szkoły. Jakby tego było mało to poszedłem do Technikum żywienia i w szkole są same sunie i już teraz wiem że będe miał problem z skupieniem sie na robocie ( czytaj: nauce :-) )

Czy potraficie coś poradic na te przyleglos ??? Sa moze w aptece jakies lekarstwa na to ???? LEczyl sie ktos juz moze ???? hElp mE !!!!!! PliZZ

Możesz się wykastrować, brać to co dostają żołnierze w herbacie, zostać gejem, chodzić z opaską na oczach,mieć dziwczynę :lol:

Na taką przypadłość się nie leczyłem :D

What means "sunie" :? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem:

 

Od dziś zacząłem naukę w LO (humanistyczna klasa). W klasie 33 osoby (sic!) w tym 5 chłopa (w tym 2 jakiś frajerów :(), a reszta to homo sapiens z mojego byłego gim. i jakieś pociotki ze wsi. 90% osobników przypominających płeć żeńską to jakieś bazyle :( więć brom czy kastracja mi raczej nie grozi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idźta wy do pracy, pozbędzieta się problemu w bardzo prosty sposób: nie ma wakacji -> nic się nie kończy ani nie zaczyna -> nie ma nad czym biadolić. Wolne jest w ustawie 9 dni po pół roku pracy. O. Chyba, że czif się trafi ludzki, to da radę coś wysępić więcej pod pozorem chorobowego albo coś tam.

A jak wam wypadnie druga zmiana albo i nocka cały weekend (jak mię na ten przykład), to niejeden się zastanowi, zanim spłodzi topic tego sortu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym francuskim to ja bym nie narzekał  :D  :mrgreen:

:D Udało mi się zamienić ten francuski na rosyjski, :wink: tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem.

Teraz będę maił angielski i rosyjski oprócz tego uczę się jeszcze niemieckiego prywatnie.

Eh żebym ja miał wybór języka w szkole....... to bym wybrał francuski, poważnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzta ruski, jo żech się uczył francuskiego kilka lat (przy 35 osobach w klasie niewielem się nauczył) i ani razu mi się ta wiedza nie przydała. A ruskiego owszem, nawet się sam większości bukw nauczyłem.

Chyba, że ten i ów zamyśla mową Franków bajerować ... jak to teraz młodzi mówią? niunie? sunie? suwnice?

Poruta i srom będzie, jak upatrzony obiekt zna lepiej francuski niż dany absztyfikant polski, co nie jest wykluczone :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzta ruski, jo żech się uczył francuskiego kilka lat (przy 35 osobach w klasie niewielem się nauczył) i ani razu mi się ta wiedza nie przydała. A ruskiego owszem, nawet się sam większości bukw nauczyłem.

Chyba, że ten i ów zamyśla mową Franków bajerować ... jak to teraz młodzi mówią? niunie? sunie? suwnice?

Poruta i srom będzie, jak upatrzony obiekt zna lepiej francuski niż dany absztyfikant polski, co nie jest wykluczone :>

Nie wątpie :wink:

 

PS. Suwnice :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzta ruski, jo żech się uczył francuskiego kilka lat (przy 35 osobach w klasie niewielem się nauczył) i ani razu mi się ta wiedza nie przydała. A ruskiego owszem, nawet się sam większości bukw nauczyłem.

Chyba, że ten i ów zamyśla mową Franków bajerować ... jak to teraz młodzi mówią? niunie? sunie? suwnice?

Poruta i srom będzie, jak upatrzony obiekt zna lepiej francuski niż dany absztyfikant polski, co nie jest wykluczone :>

Jak tak patrze to rysyjski jest bardziej przydatny od francuskiego. Przykładem jest choćby net :twisted: więcie jakie żeczy można znaleźć na rosyjskich stronach. Ruski niby takie biedne, bo taki ich pokazują w telewizji. A jak pojedzie się do moskwy to jest tam 8O więcej drogich samochodów niż w całej polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...