Skocz do zawartości
radosuaf

ATI CATALYST Control Center!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

http://www2.ati.com/drivers/wxp-CATALYST-C...ENTER-17307.exe

obsługuje:

RADEON 9500, RADEON 9600, RADEON 9700, RADEON 9800, RADEON X300, RADEON X600 i RADEON X800 oraz CATALYST 4.8.

 

http://www.microsoft.com/downloads/details...&displaylang=pl

Microsoft .NET version 1.1 framework - KONIECZNY do uruchomienia CCC!!!

 

http://www2.ati.com/drivers/catconcen17307.html

Release Notes

 

W SKRÓCIE:

1. Dla CAT 4.8

2. MUSISZ mieć Microsoft .NET 1.1 framework.

 

UPDATE: Działa również z CAT 4.9 DOOM3-HOTFIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja. U mnie tnie i to bardzooo. W ogole obciaza calego kompa. Masakra. Nikomu nie polecam. Mam nadzieje ze poprawia go w nastepnym wydaniu sterownikow :D

Mam bardzo podobne odczucia... moze to i dobry kierunek, ale na razie BARDZO kuleje. Czemu nei ma np oddzielnego ustawiania Direct3D i OpenGL :?: :roll: Nie widze tez zadnej standardowej zakladki "overclockerskiej" :? I bardzo wolno to dziala...

W sumie na razie jestem na NIE, ale mam nadzieje, ze beda to poprawiac, bo ten panel chyba ma zajac miejsce obecnej wersji... ktora wcale nie jest taka zla :gitara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem na nie - wielkie to strasznie :P - nie ma normalnego panelu - ladne kolorki ( to jest plus) - ale mi niechce działac literka "ć" :D - big minus - nie polecam narazie - aha fajnie mozna poogladac efekty SHADER'ów odrazu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem na nie - wielkie to strasznie :P - nie ma normalnego panelu - ladne kolorki ( to jest plus) - ale mi niechce działac literka "ć"  :D - big minus - nie polecam narazie - aha fajnie mozna poogladac efekty SHADER'ów odrazu :P

też miałem ten problem ale znalazłem rozwiązanie:

Jeśli po instalacji ATi Catalyst Control Center nie działa Wam litera "ć", należy odpalić panel Catalyst Control Center,a następnie przejść do zakładki HotKeys (Skróty klawiszowe) i odznaczyć skrót CTRL+ALT+C lub zmienić w nim literę "c" na inną. Pozwoli to cieszyć się pełną gamą polskich znaków, a jednocześnie korzystać z panelu kontrolego ATi. PS. Dla użytkowników posiadających mniej niż 512MB pamięci RAM instalacja ATi Catalyst Control Center jest niezalecana ze względu na spore zużycie pamięci.
źródło - http://xp.net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kiszka. Poza lepszym zarządzaniem kolorów dziadostwo

na maxa. Powinni zrobić coś na wzór nVidii. Panel ekranu

nVidia spisuje sie doskonale. Niestety ATi coś chrzani sprawę.

Radki X800 żadna rewelacja, stery też jakieś dziwne... a ten

CCC(p) 8O to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel nawet mi sie spodobal lepiej rozwiazane zarzadzanie ekranami, ale jesli chce wejsc do zaawansowanych ustawien ekranu (w sterownikach) to mi resetuje kompa :evil:

Widzę, że problem nieodosobniony...myslałem, że to tylko u mnie resetuje......chyba nie ma rady...trzeba usuwać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten problem ale znalazłem rozwiązanie:

Jeśli po instalacji ATi Catalyst Control Center nie działa Wam litera "ć", należy odpalić panel Catalyst Control Center,a następnie przejść do zakładki HotKeys (Skróty klawiszowe) i odznaczyć skrót CTRL+ALT+C lub zmienić w nim literę "c" na inną. Pozwoli to cieszyć się pełną gamą polskich znaków, a jednocześnie korzystać z panelu kontrolego ATi. PS. Dla użytkowników posiadających mniej niż 512MB pamięci RAM instalacja ATi Catalyst Control Center jest niezalecana ze względu na spore zużycie pamięci.
źródło -http://xp.net.pl

 

A po restarcie ompa wszystko wraca do domyslnych ustawień i znów trzeba zmieniać - moż ma ktoś inny pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli komus nie dziala lub ma problemy z CCC niech sobie to przeczyta :

" Caution: The CATALYST™ CONTROL CENTER requires that Microsoft's .NET Framework Version 1.1 be installed. Without .NET Version 1.1 installed the CATALYST™ CONTROL CENTER will not launch properly, and the user will see an error message as a result "

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używałem sterów dna 3.1.4.10b i jak zainstalowałem te badziewie to mi antyaliasingowało czcionki (tak że nie dało się ich rozczytać) w różnych grach... dziwne :/ poza tym za bardzo zasobożerne. do tego coś mi temporal aa nie chciał biegać tak jak należy.

 

wolę ati tray tools :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - mam pytanie - jeżeli nie chce mieć tego CCC (bo miałem i wkurzało mnie) to jak teraz ustawić w zwykłych ustawieniach aby mieć rozdzielony pulpit między monitor a TV (chce sobie obejrzeć coś i sufrować jednocześnie) - CCC miał wizarda i ten mi to sprawnie robił (jedyny + tego). Teraz w zwykłych ustawieniach nie widzę nigdzie wyboru "co_ma_być_na_tv" - od razu obraz się klonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...