Skocz do zawartości
yotomeczek

19126 w 2001 na GF Ti 4400 :D

Rekomendowane odpowiedzi

jestes szalony. teraz to juz masz pierwsze miejsce no chyba, ze mlody wykoluje fx53, bo nawet ten proc na 2.92ghz mu nie pomoze.

Powiem tylko, że teścik zrobiony z marszu - żadnego wietrzenia itd ... woda 29 stopni.

Grafa też nie kręcona na max ...

Ciekawe, że HTT orb źle podał (w biosie 10x250) no clock gen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w raz z kupnekm k8 powinienes być zdyskkwalifikowany bo teraz oprócz karty cała plathorma sie niezgadza teraz :P ale spox jest przynajmniej ciekawiej

lecz bende twardy :P w sobote raczej zrobie ostateczny wynik którego nie bende juz poprawiał dzisiaj tak od przyapdku se marka zapuscięłm bo akurat proc sie szybciej zataczał

http://service.futuremark.com/servlet/Inde...ojectId=8163087

 

no ale nic walczymy walczymy gratulacje yotom i gdzie jest pozostałem 15k uzytkowników forum ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w raz z kupnekm k8 powinienes być zdyskkwalifikowany bo teraz oprócz karty cała plathorma sie niezgadza teraz :P ale spox jest przynajmniej ciekawiej

lecz bende twardy :P w sobote raczej zrobie ostateczny wynik którego nie bende juz poprawiał dzisiaj tak od przyapdku se marka zapuscięłm bo akurat proc sie szybciej zataczał

http://service.futuremark.com/servlet/Inde...ojectId=8163087

 

no ale nic walczymy walczymy gratulacje yotom i gdzie jest pozostałem 15k uzytkowników forum ??

Ja tam nie protestowałem jak zacząłeś chłodzić wodę freonem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

... jutro złoze jeszcze raz blok i powalcze o jakis ładny wyniczek >17000

Chyba >17250 :lol:

Ja dzisiaj wypróbuje windy 98 (2k nie mam zainstalowanych :cry: ) a tam czasem było parę punktów więcej 8)

może jeszcze pobawię się tym programikiem do zmiany timingów 8)

Bo na razie z grafy więcej nie wycisnę ... ale zdradzę że czekam na miedziane radiatorki na ramy - teraz lecę na aluminiowych przyklejonych niezbyt ciekawą taśmą z allegro (mam pewne wątpliwości co do jej skuteczności) ...

Czy taśma Rosia jest sprawdzona ?? Jaką polecacie ??

hej program do zmiany timingow? na grafie? ti4200? skad mozna cos takiego sciagnac? podajcie jakis link albo pyro2k3@o2.pl ok? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18k na Ti4200... heh, dobre!! Tylko zauważ Yoto, jak duzy wpływ

na 3DMarka2001 ma procek. Tak można testować w nieskończono-

ność. Wynik jest imponujący, ale jeśli chodzi o zabawę typu

Yotomeczek vs PBA to chyba nie ma to większego sensu.

Panowie, pobawcie się w 3DMarku03! Wtedy zobaczymy ile tak

naprawdę można wycisnąć z tych Ti4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18k na Ti4200... heh, dobre!! Tylko zauważ Yoto, jak duzy wpływ

na 3DMarka2001 ma procek. Tak można testować w nieskończono-

ność. Wynik jest imponujący, ale jeśli chodzi o zabawę typu

Yotomeczek vs PBA to chyba nie ma to większego sensu.

Panowie, pobawcie się w 3DMarku03! Wtedy zobaczymy ile tak

naprawdę można wycisnąć z tych Ti4200.

Zastanowiłeś się co proponujesz ??

Przecież GF4 Ti obsługują DX 8.1 a nie DX 9 - jaki sens testować grafe czymś czego nie obsługuje ??

Co do wyników w 2001 - uważam że obaj (Z P AMD) mamy zbliżone możliwości procesorowe ... on ma 400 MHz więcej - gdyby postarał się o wysokie fsb z niskimi timingami mógłby zrobić podobny wynik co ja. Jego grafa LEPIEJ się kręci - 370MHz na GPU - ja mogę o tym pomażyć 8)

 

pyrko >> miałem na myśli zmianę timingów ramu programem do zmiany timingów na NF2 ... na GF4 nie znam progsa co pozwala zmieniać timingi :(

 

Tak przy okazji - nowy wyniczek:

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8163816

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w raz z kupnekm k8 powinienes być zdyskkwalifikowany bo teraz oprócz karty cała plathorma sie niezgadza teraz :P ale spox jest przynajmniej ciekawiej

lecz bende twardy :P w sobote raczej zrobie ostateczny wynik którego nie bende juz poprawiał dzisiaj tak od przyapdku se marka zapuscięłm bo akurat proc sie szybciej zataczał

http://service.futuremark.com/servlet/Inde...ojectId=8163087

 

no ale nic walczymy walczymy gratulacje yotom i gdzie jest pozostałem 15k uzytkowników forum ??

pozostałe 15k użytkowiników siedzi cicho bo ledwo przekracza 10k :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie chce w to wierzyć. Dla mnie to jest dziwna sprawa bo ja na swoim gf4 ti mam ledwo 12000 pkt i wszystko podkręcone na maxa ( więcej sie nie da bo zwisy) . Może mi ktoś powie jak uzyskac ciut wyższe wyniki w 3dmarku bo juz sam nie wiem .

Cieniutko.............

Kolega na Bartonie 2500+ i Albatron Gf4Ti 4200 ma (miał, bo ma już FX 5900XT) około 11800 na NIE KRĘCONYM sprzęcie. Aha - stery 44.03....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu co tu sie dzieje!!!!!???????????

Ja na moim RADKU 9500@PRO 64mb 3,0 INFINEON wygrywam z yotomeczk'em tylko w jednym tescie Game 2 - Dragothic - High Detail . Ale to jest sprawa ze amm slabego proca i ramy! ale naprawde was podziwiam. Ciekawe jak dlugo pozyja wasze karty! :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłeś się co proponujesz ??

Przecież GF4 Ti obsługują DX 8.1 a nie DX 9 - jaki sens testować grafe czymś czego nie obsługuje ??

Spoko, to tylko taka pierwsza myśl. W sumie masz rację z tym 2001.

W koncu jak to ktoś powiedział na tym forum odnośnie Marka03 -

każde 100MHz w procku do 50 punktów w 3DMarku ^_-

Chyba nie warto sie bawić Ti4200 na tym benchmarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie chce w to wierzyć. Dla mnie to jest dziwna sprawa bo ja na swoim gf4 ti mam ledwo 12000 pkt i wszystko podkręcone na maxa ( więcej sie nie da bo zwisy) . Może mi ktoś powie jak uzyskac ciut wyższe wyniki w 3dmarku bo juz sam nie wiem .

Człowieku, zanim zaczniesz pitolić głupoty to poducz się trochę i wtedy coś mów :evil: IMHO jeśli wypowiadasz takie słowa przeciw Yotomo to chyba nie znasz jego dokonań.

 

BTW - Yotomo, czyżbyś opchnął swojego R9800Pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie chce w to wierzyć. Dla mnie to jest dziwna sprawa bo ja na swoim gf4 ti mam ledwo 12000 pkt i wszystko podkręcone na maxa ( więcej sie nie da bo zwisy) . Może mi ktoś powie jak uzyskac ciut wyższe wyniki w 3dmarku bo juz sam nie wiem .

to rzeczywiście słabo,ja na fsb 170 zrobiłem 12400,cl2,5-2-2-8,grafa 300/600,u mnie lepsze wyniki wychodzą na 40.72 niż 44.03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - Yotomo, czyżbyś opchnął swojego R9800Pro?

albo spalil :?:

 

 

Poszedł w godne ręce

 

Tak teraz aspojrzałem na twój podpis i aż mnie zatkało......

Człowieku - jak ty żeś tego biednego PBA pod Anteca 550W podłączył 8O ???!!!!

 

I dlaczego on nie wspomina o tym w swoim podpisie :lol: ??

 

:twisted: Napisz czy ma stabilne napięcia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: dlaczego sie wzieliscie za 4400 , ktore sie slabiej krecily??

Nie lepiej sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> za 4200?? :>

 

(Wypowiedz ta kierowana byla o to tym linkiem: http://service.futuremark.com/compare?2k1=7760528 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauwazylem :o

Podaj dokladne oznaczenia tych pamieci - zaczynajac od tego jak one sa taktowane standardowo :)

zapomnij ze takie dostaniesz w sklepie - to sa remarkowane winbondy. na tym forum maja je 3 osoby.

ja co prawda mam jeszcze jedna sztuke ciutke lepsza od tych Yotomeczka (oglaszalem sie kilka razy) ale jakos zainteresowania nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...