Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

"drobny" szczegol - strefy czasowe. imho wczesniej niz jutro o 15 naszego czasu to demka bym sie nie spodziewal.

Mysle,ze rano az sie bedziee roilo od ludzi sciagajacych demo.Przemol a Ty znow bys sie tylko klocil :/ :mur: :mur: Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze rano az sie bedziee roilo od ludzi sciagajacych demo.Przemol a Ty znow bys sie tylko klocil :/ :mur: :mur:

 

witam. ja juz szukam ale jeszcze nie ma

 

a skad mozna sie spodziewac tego pliku, gdzie go ulokują ?

Edytowane przez Szosiuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The PC demo is finally here, and will be made available first - exclusively at GameSpy - tomorrow at 19:30 EST

Friday, March 31st at 4:30 PM PST, 19:30 EST.

To chyba jasne? Wedłóg naszego czasu demko będzie o 16.30 31.03.2006r. Więc legalnie nie napalajcie się przed tą godziną. Chyba, że coś wypłynie w co wątpię podobnie jak miało to miejsce z ver. PS2. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiło się podobnie jak przed demem F.E.A.R

ta pamietam ze scigałem demko FEAR prawie cały dzien ( tak były zawaone łacza ) , mam nadzieje ze w przypadku demka TRL tak nie bedzie :mur:

Edytowane przez ziomal2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gra juz jest :):) Tym razem dowiedzialem sie,ze to nie plotka z ta wrersja pecetowa :D Szkoda,ze musze isc do pracy bo bym sie podzielil wrazeniami :(( A tak to podziele sie dopiero o 20 :(( Jesli kogos to obchodzi to gra jest zabezpieczona securomem

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze to co napisałem na forum PSX Extreme bo po co się powtarzać.

 

Pograłem chwilke i gierka sie zapowiada bardzo fajnie,grafika jest bardzo ładna muzyka również o dzwięku się narazie nie wypowiem bo grałem tylko na TV.Słabo wypada walka niby można podnośić broń zabitych,ale samo szczelanie nie rajcuje,nie ma tej siły i wogole wyglada jakoś anemicznie.Narazie było dużo wspinania to wypada in plus Lara fajnie sie rusza i lokacje wyglądają naprawde świetnie!!Gierka jak narazie przypomina 1 część zobaczymy co będzie dalej.

 

Oczywiśćie Pełna Wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwując screeny na różnych serwisach stwierdzam, że jednak grafa na PC będzie taka sama jak na XBOX (oprócz tekstur offcourse). X360 dostanie nową jakość. :( A szkoda. Dziwią mnie tylko maxymalne wymagania. GF7 lub Radki 1k będą się w tej grze nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duze watpliwosci co do takich wymagan. Gra nie ma jakiejs zabojczej grafiki by miala az takie.

 

Taki F.E.A.R wyglada wg. mnie lepiej i dziala mi w miare plynnie (oczywiscie nie na max detalach),a w TR:L to wkoncu zmodowany silnik Legacy of Kain: Defiance...

 

Przekonamy sie jak zagramy; ja jestem dobrej mysli a wrazie czego to zmniejszy sie detale. Nie wszystko musi byc na max. No moze woda bo ta na filmikach wyglada niezle, ale tekstury juz slabiej IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Dziwią mnie tylko maxymalne wymagania. GF7 lub Radki 1k będą się w tej grze nudzić.

bo nie tylko highendowy sprzęt rządzi swiatem Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

TO sa screeny nieaktualne,widzialem jak wyglada na peceta i wyglada to o niebo lepiej niz na zwyklego xa,ale musze powiedziec,ze jednak gorzej niz na 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Gra juz jest :):) Tym razem dowiedzialem sie,ze to nie plotka z ta wrersja pecetowa :D Szkoda,ze musze isc do pracy bo bym sie podzielil wrazeniami :(( A tak to podziele sie dopiero o 20 :(( Jesli kogos to obchodzi to gra jest zabezpieczona securomem

Skomentuje: "Nie bede sciagal pirata, bo ta gra jest warta wszystkie pieniadze" - i zagadka: czyje to slowa?

 

hydro2 - gra wyglada na PC niz na XBox 1 lepiej, poniewaz:

a) ma wyzsza rozdzielczosc

B) ma Antyaliasing

c) ma lepszej jakosci tekstury

Ot wsio. Wyglada identycznie jak na XBox i PS2 - oprocz tych 3 punktow powyzej.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Skomentuje: "Nie bede sciagal pirata, bo ta gra jest warta wszystkie pieniadze" - i zagadka: czyje to slowa?

 

hydro2 - gra wyglada na PC niz na XBox 1 lepiej, poniewaz:

a) ma wyzsza rozdzielczosc

B) ma Antyaliasing

c) ma lepszej jakosci tekstury

Ot wsio. Wyglada identycznie jak na XBox i PS2 - oprocz tych 3 punktow powyzej.

No wlasnie punkt C.Tak sie sklada kolego sympatyczny,ze to textury sa wyznacznikiem jakosci grafiki wiec sam sobie opdowiedziales :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje: "Nie bede sciagal pirata, bo ta gra jest warta wszystkie pieniadze" - i zagadka: czyje to slowa?

 

hydro2 - gra wyglada na PC niz na XBox 1 lepiej, poniewaz:

a) ma wyzsza rozdzielczosc

B) ma Antyaliasing

c) ma lepszej jakosci tekstury

Ot wsio. Wyglada identycznie jak na XBox i PS2 - oprocz tych 3 punktow powyzej.

 

 

na xboxie gra wygladać bedzie pewnie lepiej niż wersja ps2 , bedzie miała tez lepszą animacje ( bardziej płynną). Wygładzanie krawedzi xbox obsługuje , czyli masz na mysli, że ta gra na xksie nie bedzie mieć Antyaliasingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

No wlasnie punkt C.Tak sie sklada kolego sympatyczny,ze to textury sa wyznacznikiem jakosci grafiki wiec sam sobie opdowiedziales :D

Pod warunkiem, ze siedzisz 50 cm od monitora, a nie poltora metra od TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej wyglada na PC niz na x'a 1. I tez przyznam ze na 360 wyglada najlepiej ;)

 

a widziałes, chociaż gry w akcji na żywo na tych platformach? czy opierasz się o skreny które jak zwykle są retuszowane, tu i tam :)

 

o ile mi wiadomo na xboxa pierwszego gra się jeszcze nie ukazała, wiec takie porównania, " o niebo lepsza" są bezsensowne.

 

taki samo na 360 tce nie wiadomo jaka bedzie grafika. filmiki i skreny to o kant du... rozbić. moze wygladać gorzej niż wersja na pc. Ale może tez wygladać lepiej? kto wrózy z fusów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...