Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

ja "pasy" odpiełem na samym początku gry. pierw przeszedlem to na ps2 a potem na xboxie.

 

Gra nie warta takiego czekania jak tu piszecie. gorsza od jedynki. porownywalna moim zdaniem z 2, a może slabsza.

 

przeszedłem ją i już zapomnialem. jedynke pamietam do dziś. szkoda że seria idzie w złym kierunku. zamiast poprawiać klimat i grywalność skupiaja się na samej grafie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja "pasy" odpiełem na samym początku gry. pierw przeszedlem to na ps2 a potem na xboxie. 

 

Gra nie warta takiego czekania jak tu piszecie. gorsza od jedynki. porownywalna moim zdaniem z 2, a może slabsza.

 

przeszedłem ją i już zapomnialem. jedynke pamietam do dziś. szkoda że seria idzie w złym kierunku. zamiast poprawiać klimat i grywalność skupiaja się na samej grafie....

1407865[/snapback]

No jak pierwszy raz zobyczyłem filmiki z SC:CT to też pierwsze co mi się pomyślało to: 'O kurna...poszli w grafę". Masz rację, trochę zapominają o grywalności ale miejmy nadzieję że to będzie ostatni raz i że SC4 będzie już kilerem na miare SC1. Mi jednak zależy też na trybach multi. Myślę że jak oni by zostawili w spokoju tego multiplayera to single byłby dłuższy i bardziej dopieszczony....ale teraz już nic nie zrobią. Można się tylko modlic, że następne części będą lepsze. Jeszcze nie grałęm ale jak narazie stawiam SC3 wyżej od SC2....zobaczymy co powiem jak już będę grał w Fulla. SC1 chyba nic nie pokona :).

 

PS: Jak widzicie winda postawiona na nowo....tylko że nic to nie dało :mur: Bugi w dźwiękach jak były tak są i jestem very pissed off :angry: ....ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa :). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja "pasy" odpiełem na samym początku gry. pierw przeszedlem to na ps2 a potem na xboxie. 

 

Gra nie warta takiego czekania jak tu piszecie. gorsza od jedynki. porownywalna moim zdaniem z 2, a może slabsza.

 

przeszedłem ją i już zapomnialem. jedynke pamietam do dziś. szkoda że seria idzie w złym kierunku. zamiast poprawiać klimat i grywalność skupiaja się na samej grafie....

1407865[/snapback]

Wlasnie na PS2.Widziales screeny podane przez Nadmundo az porownaniem ?? Ty jechales maluchem a pecetowcy beda wysokiej klasy BMW i nie tylko chodzi o grafe ale i o dopracowanie wzgledem konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie na PS2.Widziales screeny podane przez Nadmundo az porownaniem ?? Ty jechales maluchem a pecetowcy beda wysokiej klasy BMW i nie tylko chodzi o grafe ale i o dopracowanie wzgledem konsol

1407986[/snapback]

 

skreny widziałem, zresztą widzialem gre na wlasne oczy :) na ps 2 i xboxie. gralem też w demo na pc.

 

napisz jakie dopracowania na pc będą względem konsol? to że co miesiąc bedzie nowy patch?

 

na ps2 byly pocięte lewele. ale na xboxie już nie. co w wersji na pc bedzie lepsza fabula? czy jak? napewno wersje na konsole mają lepsze sterowanie. no chyba że na pc grasz na padzie.

 

na ps2 gra czasami gubila klatki i fps schodzil miej wiecej do 25 czyli na granicy plynności ( mnie takie coś odrzuca od gry)

na xboxie gra byla niesamowicie plynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ rockers- o co Ci chodziło z tym sterowaniem? Przecież zdecydowanie wygodniejsze jest kombo mysz + klawa od pada do tego typu gier.

 

Grafika na x-box'ie też się nie umywa do 1280x1024 z full details na nowszych PC.

 

Myślę, że wersja PC tego tytułu będzie najbardziej dopracowaną ze wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ rockers- o co Ci chodziło z tym sterowaniem? Przecież zdecydowanie wygodniejsze jest kombo mysz + klawa od pada do tego typu gier.

 

Grafika na x-box'ie też się nie umywa do 1280x1024 z full details na nowszych PC.

 

Myślę, że wersja PC tego tytułu będzie najbardziej dopracowaną ze wszystkich.

1408289[/snapback]

 

chyba żartujesz?

 

pad masz wpełni analogowy, gra na padzie w splinter cella jest dużo latwiejsza i wygodniejsza.

uwierz mi. sam grałem na kompie w 2 pierwsze części na klawiaturze. nie twierdze że na klawiaturze gra jest niewygodna, jest poprostu wolniejsza niz na padzie i mniej precyzyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockers ale jedna rzecz na konsoli w tej grze nigdy nie dorowna pecetowi - multiplayer,na ktory tez bardzo czekam.

1408303[/snapback]

 

nie rozumiem... to na xboxa i ps2 nie ma multiplayera? chyba że mam z oczami coś nie tak......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie dorowna grze na padzie, pad + widescreen 32''tv + plynnosc z xboxa = ideal

draak

klawiatura + mysz = niewygoda + trzymasz rece wysoko + boli cie kregoslup,

padzik sobie trzymasz jak chcesz, w miedzyczasie lezac, siedzac, sraj...= wygoda

ustawianie grafy = ustawianie grafy zeby lepiej wygladala = spadek fps'ow + gry niesamowicie wygladajace ale do grywalnosci im daleko

wszystko da sie w prosty sposob wyrazic matematycznie

 

btw monitory sa do textow i programow

tv jest do grania i dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz?

 

pad masz wpełni analogowy, gra na padzie w splinter cella jest dużo latwiejsza i wygodniejsza.

uwierz mi. sam grałem na kompie w 2 pierwsze części na klawiaturze. nie twierdze że na klawiaturze gra jest niewygodna, jest poprostu wolniejsza niz na padzie i mniej precyzyjna.

1408340[/snapback]

szczegolnie jesli chodzi o celowanie z broni , to pad jest niezastapiony , heh , :lol: jemu chodzi o jakis dm gdzie liczy sie czas reakcji , analog nigdy nie zastapi precyzyjnej myszy , sterowanie na padzie jest wtedy lepsze gdy gra jest portem z konsli i ma zwalona klawiszologie , typu cold fear , stolen , i masa innych gier w ktore gra sie lepiej na padzie ale nie gry gdzie liczy sie szybkosc i celnosc , to nigdy nie przeskoczy pc no chyba ze uzywasz myszy na konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem... to na xboxa i ps2 nie ma multiplayera?  chyba że mam z oczami coś nie tak......

1408341[/snapback]

Jest ale nie ma cooperative i 4 wypasiastych mapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaczniecie pisać teksty w stylu że w takiego HL2 lepiej się gra na padzie LOL :). Są gry w które lepiej się gra na klawierce i są gry w które lepiej się gra na padzie. SC można z powodzeniem grać i tak i tak. Nie piszczie tekstów gdzie za padem przemawia (a może przede wszystkim) to że mozna grać na zaj****cie dużym TV wygodnie w fotelu. Suche porównanie wychodzi lepiej. Ja nie widzę związku pomiędzy tym jak się gra na padzie czy klawiaturze a tym jak mi się wygodnie siedzi. Na TV też można grać na klawierce (bezprzewodowej of course) i jest cool. Mam kumpla który na TV 20" grał leżąc na swoim łóżku znajdującym się po przeciwnej stonie co TV i grał na klawierce (grało mu się miło) więc nie piszcie że się nie da ;). To jest sprawa gustów. Mi lepiej się gra na klawierce akurat w SC (jak mi przychodzi celować do kogoś na analogu to coś mnie trafia a na myszce....headshot od razu :) - przy okazji, w tym momencie to chyba dla mnie jedyny minus). Ale np. w takiego PoP nie wyobrażam sobie grać bez padzika. Tylko że ja porównuję TYLKO wygodę sterowania i nie podłączam pod to innych bzdetów ( to tak jakbym grał w wymienionego HL2 na telwizorze 32", siedział w wygodnym foteliku, popijał piwko ale grał na padzie.....co z tego że wygląda zajefajnie skoro przyjemność z tego żadna).To tylko moje zdanie w tej kwesti która i tak wydaje mi się bez sensu bo każdy gra tak jak lubi i to jego sprawa. Pozdro 4 All.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz?

 

pad masz wpełni analogowy, gra na padzie w splinter cella jest dużo latwiejsza i wygodniejsza.

uwierz mi. sam grałem na kompie w 2 pierwsze części na klawiaturze. nie twierdze że na klawiaturze gra jest niewygodna, jest poprostu wolniejsza niz na padzie i mniej precyzyjna.

1408340[/snapback]

no co ty nie powiesz ? kupuję pada podłączam do kompa, mam : i pada i zdecydowanie lepszą grafe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu sie robi wojna.. konsolowcy vs padowcy vs pecetowcy ????? dajcie spokój, ja na gre czekam z wywieszonym jezorem bo nic ciekawego ostatnio sie nie ukazalo ot co (na PC).

1408517[/snapback]

Że niby co ? Nic ciekawego na PC ? :D

 

Second Sight

Obscure

Project: Snowblind

Cold Fear

SWAT 4

Stronghold 2

Silent Hunter 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Ja tu myślałem że jak gierka wyjdzie, będzie z kim grać po necie a tutaj grono "originalowców" jets małe że hej(w sam raz żeby zapełnić jeden serwer :D )...tylko żeby jeszcze chcieli grać po necie....

 

BTW: Mam tego SB Live! 24 bit ale OEM i nie mam instrukcji. Mam więc pytanko? gdzie się tam podłącza mikrofon? I czy trzeba coś specjalnie ustawiać żeby działało? Przyda się do gry po necie :). Nara.

 

EDIT: To już nieaktualne....już się skapnołem że trzeba podłączyć do tego "niebieskiego"...ale dalej nie wiem czy coś trzeba konfigurować. Sprawdzę jak do domu wrócę. Pozdro.

 

2 days remaining.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Ja tu myślałem że jak gierka wyjdzie, będzie z kim grać po necie a tutaj grono "originalowców" jets małe że hej(w sam raz żeby zapełnić jeden serwer :D )...tylko żeby jeszcze chcieli grać po necie....

1409739[/snapback]

No ze mną sobie niestety nie pograsz... Mój dostawca internetowy podniósł abonament o 40 złotych i jestem zmuszony zrezygnować z jego usług. Neo jest dla mnie za droga więc wezmę sobie jakąś lipę za grosze żeby móc chociaż na Tweaka zaglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ze mną sobie niestety nie pograsz... Mój dostawca internetowy podniósł abonament o 40 złotych i jestem zmuszony zrezygnować z jego usług. Neo jest dla mnie za droga więc wezmę sobie jakąś lipę za grosze żeby móc chociaż na Tweaka zaglądać  :D

1410171[/snapback]

Damn it! Too bad :(. A co, czyżby VAT doszedł?....wynika z tego że miałeś porządne łączę że tyle karzą dopłacać....Ja mam ledwo 160kbps ale do SC powinno być jak znalazł(góra 4 osoby na serwie to nie jest strasznie dużo ;) ).

 

EDIT:

 

Sprawdziłem ten mikrofon. Chyba "Ustawienia głośności" windowsa z "Surround Mixerem" Creativa lekko się kłócą ale nagrywac można po pewnych ustawieniach :). Tylko czy wsio będzie działać dobrze już w grze....

 

EDIT:

 

:mur: :mur: :mur: 3 days remaining.....dlaczego? Oto odpowiedź:

 

"Informujemy, że już jutro, w środę 26 kwietnia, rusza wysyłka polskiej wersji gry Splinter Cell: Chaos Theory do klientów indywidualnych, którzy zamówili ją w naszym sklepie internetowym. Jednocześnie oficjalna premiera gry została przesunięta o jeden dzień i odbędzie się w najbliższy czwartek, 28 kwietnia." (info ze strony Cenega Poland)....:mur: :mur: :mur:......niby jeden dzień ale jak się napalisz to to wieczność!! ;) Ci którzy zamówili ją u Cenegi mają spoko bo pewnie dostaną w środę....a ci co zamówili u tego kolesia na Allegoro to albo będą mieć 28 albo 29 kwietnia (jak koleś tez zamówił u Cenegi to może będzie miał wcześniej i wyśle wcześniej do tych co u niego zamówili....ja se poczekam....jak zwykle.....). Jeszcze jak znam życie to jak pójdę do Empiku w czwartek to kolesie zrobią wielkie oczy i powiedzą że jeszcze nie mają......Cały mój misterny plan w h*j strzelił ;). Taka jest Polska właśnie......

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie jak cos to dojcie znac jak bedziecie szykowac rozgrywke twekowcow

w srode gonie do poznanskiego empiku po SC wiec bedzie o jednego wiecej do rozgrywki online, oczywiscie najpierw dwa trzy dni na singla trzeba poswiecic

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...