Skocz do zawartości
kucyk

Full Spectrum Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemik, próbuję to przejść już z 5 raz i już mi się odechciewa - misja z dwoma czołgami - czy ktoś może mi powiedzieć gdzie niby mam meldować o ich położeniu i czekać na mortar team ? krążę wokół tych czołgów i zawsze albo oberwę od jednego z nich albo od kolesi z RPG. gdzie jest to safe position?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, chodzi Ci o misję na lotnisku? Tam jest taki duuuży plac, po lewej goście z RPG (rozwal ich pierw), obejdź teren lewą stroną na przykład, będąc za murkiem wybierz marker (ktoryś F, F4 może - nie pamiętam już). W każdym razie pokaże się taki znacznik, musisz być na tyle blisko wrogiego czołgu aby marker zrobił się zielony - klikasz i po sprawie. Air Force zrobi resztę.

Ja pamiętam ile nerwów straciłem grając z kumplem na reaslitic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka jest naprawde fajna ... najwiecej czasu przy niej sprzedilem podczas tego mijajacego roku . Jedynym mankamentem moze byc (krew) badz troszke czasami glupie nietrafianie wrogow :/ . Lecz chodzi tu o taktyke a nie o celnosc :) .

-pozdrawiam :R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswierze temat ale mam pytanie co do tych wymagań shaderow ...

to sa one niezbedne czy nie bo jedni graja na GF4MX a drudzy mowia ze nie mozna

 

a konkretniej czy gra zachula na GF2MX400 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demku w readme było napisane (o ile dobrze pamiętam) że GF4 MX JEST supported....dziwne tylko że ta informacja znikneła z readme pełnej wersji. Jednakże kiedyś jakiś kolo chwalił się że grał w to na LAPTOPIE z Gf4 MX420 i to nawet w rozdziałce 1024x768 :). Warto sprawdzić bo może będzie działać (a te shadery to potrzebne do takich fajnych bajerów graficznych...bez nich gra już nie jest taka piękna ale jak ktoś chce obczaić samemu to czemu nie :) ). Co do GF2 to raczej bym nie liczył że pójdzie ale kto wie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie dzialac,bo supportuje gf4mx...i nawet mozej akies sobie detalki wlaczysz , bo gra ma pozadne silnik , i smiga na moim gownianym sprzecie 1024 prawie wszystko [on] {moze wszystko :) nei pamietam :P}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu problem:((

gra mi sie po prostu zacina:(( raz da sie wyjsc do windy a raz nie

instalowalem inne stery i nic dalej to samo

zaraz jak sie zacznie strzelanie to ciach i kupa:(

wie cos ktos o tym??

 

EDIT

 

po restaarcie pisze ze problemem niestabilnosci jest sterownik graficzny:((

mam najnowsze omegi na starszych tez sie tak dzialo

zainstalowalem nawet SP1 i dalej to samo:(

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej....

1. Instalując grę z DVD w pewnym momencie chce płytę nr 2 ----takiej przecież

nie ma

Instalacja udaje się po skopiowaniu gry na dysk i odpalenie instalatora ale...

 

2. Nie wiem czy u was wystąpiło cos takiego.....

Nie moge uruchomić gry..... bo piszę że pamięć nie być być write.....coś w tym stylu..

 

Macie jakąś radę.....

Edytowane przez KoT1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...