Skocz do zawartości
juniorczaplinek

Telefon z MP3

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem o noki 5510 ale ta klawiatura mi się nie podoba

Troche gigant z tego telefonu. Bralbym sl45i jesli zalezy ci na cenie. Jesli nie to SX1 (wrzucasz tylko odpowiedni soft i wsio dziala) lub N-Gage (chociaz ten tez ma spore rozmiary).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie małe cenowe zestawienie - Nokia 5510 200zł, Siemens SL45i 250zł, Nokia 3300 600zł, Nokia N-gage 650zł, Sony Ericsson P800 900zł, Nokia 6600 1000zł, Siemens SX1 1300zł :) to by było na tyle może jeszcze nokia 3650 ok 600zł (średnie ceny z Allegro :) polecam SX1, P800, N-gage, SL45i <-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie małe cenowe zestawienie - Nokia 5510 200zł, Siemens SL45i 250zł, Nokia 3300 600zł, Nokia N-gage 650zł, Sony Ericsson P800 900zł, Nokia 6600 1000zł, Siemens SX1 1300zł :) to by było na tyle może jeszcze nokia 3650 ok 600zł (średnie ceny z Allegro :) polecam SX1, P800, N-gage, SL45i <-

Nokia 5510 - zawyrzyłeś cene - tak naprawde 160 zł i można już sie cieszyć tym telefonem z allegro. Ja kupiłem za 180 zł około telefon który ma rok. Wszystko jest w stanie idealnym. I ten telefon moge najszczerzej polecic - pamiec 64 mb - w odsłuchu na dobrych słuchawkach nie ma wielkiej róznicy miedzy 192 a 128 - ja nawet koduje do niższych wartości. Po za tym normalnie możesz przenosić jakieś małe programy itp.

Klawiatura - sms pisze się błyskawicznie.

Siemens SL45 - standardowo 32 mb pamieci - małoooo. Cena jaka podałeś - minus - każdy upadłek itp odzwierciedla sie na obudowie standardowej. Jesli dokupić nową obudowe i wieksza karte telefon jest idealny. Jakość = cena

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predkosc portu COM dla sl45i mozna przyspieszyc do predkosci SDI, wiec az tak znowu zle nie jest (zostawiasz na noc i rano sie cieszysz :P). Poza tym sl45i ma wieksze mozliwosci niz 5510. Ta nokia to w zasadzie 3310 w innej obudowie + mp3, a w siemensie mozesz sobie praktycznie wszystko zmienic (modyfikacja softu), dostajesz jave, wymienne karty pamieci i takie tam bajery. Jesli naprawda zalezy ci na czasie, to moze warto kupic czytnik karta pamieci, chociazby taki z Vobisu za 100zl i wtedy juz problem z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predkosc portu COM dla sl45i mozna przyspieszyc do predkosci SDI, wiec az tak znowu zle nie jest (zostawiasz na noc i rano sie cieszysz :P). Poza tym sl45i ma wieksze mozliwosci niz 5510. Ta nokia to w zasadzie 3310 w innej obudowie + mp3, a w siemensie mozesz sobie praktycznie wszystko zmienic (modyfikacja softu), dostajesz jave, wymienne karty pamieci i takie tam bajery. Jesli naprawda zalezy ci na czasie, to moze warto kupic czytnik karta pamieci, chociazby taki z Vobisu za 100zl i wtedy juz problem z glowy.

Od kiedy nie wolno zmieniać softu w nokii ??

I przedewszystkim nie jest to 3310 tylko 3330 - został wykorzystany szkielet oraz bebechy tego telefonu.

Kupując Siemensa wpedzisz się w koszta - dodatkowe kupno czytnika do kart min i chyba nową karte. 128 MB kosztuje 100 zł do tego czytnik czyli 200 zł do ceny telefonu - łacznie ponad 400 zł. Kupując Nokie cena zatrzyma się do 200 zł.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...echhhh... wszyscy piszą że 5510 jest duża, ale nikogo rzeczywiście nie obchodzi jak się ten fonik nosi, wygląda to tak, jakby phone miał być mniejszy dla samego rozkoszowania się rozmiarami :) 5510 nie jest olbrzymem (chociaż jest duży) i dla faceta noszenie go to żaden problem, nosiłem mniejsze i szczerze mówiąc jak siedzi fonik w kieszeni, to nie widzę różnicy... (inna sprawa to noszenie go w kondomie) Zostawianie kopiowania utworków na noc - porażka, USB rulez, a gdyby kupować jeszcze czytnik kart, to może od razu inwestować w 3300?? MIAŁO BYĆ TANIO. Soft w 5510 idzie tesh bez problemu zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam SL-ke 45 oczywiscie mam go juz z pol roku i jest to super telefon. Mozna w nim zmienic all, bardzo duza ilosc patchy, obsluga apletow javy, duzy wyswietlacz , no poprostu telefon miodzio za ta cene. A z tym kopiowaniem mp3 wcale nie jest tak tragicznie, mozna ta predkosc przyspieszyc i jest w miare dobrze nie przesadzajcie juz. A co do pojemnosci pamieci to oczywiscie jak ktos ma $ mozna wymienic ja mam standard 45i -> 32 MB i mieszcze na niej 12 utworow sredniej dlugosci skompresowanej do 80/22 i przy glosnym sluchaniu nie czus wogole roznicy - na prawde, do tego mam z 13 gier i 6 programow w javie. Polecem ten telefon mimo kilku wad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocahontas: wcale nie trzeba modyfikowac softu zeby filmy ogladac, wystarczy wgrac odpowiedni program w javie i luzik :) na prawde polecam ten phonik.

=================

zapomnialem o jescze jednej waznej funkcji tego telfonu. Otoz ten phonik posiada dyktafon :) bardzo przydatna rzecz. Na calkiem wyczyszczonej pamieci MMC 32 mb mozna nagrac okolo 320 minut rozmow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy nie wolno zmieniać softu w nokii ??

Ja nie powiedzialem ze nie mozna. Twierdze tylko ze soft do siemensa mozna duzo bardziej zmodyfikowac.

 

I przedewszystkim nie jest to 3310 tylko 3330 - został wykorzystany szkielet oraz bebechy tego telefonu.

Przyznaje sie do bledu. Niemniej takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly jak gubienie daty i godziny po wyjeciu baterii na chwile wciaz denerwuja.

 

Z tym zostawianiem na noc to oczywiscie zartowalem ;) Czytnik kart pamieci to wydatek rzedzu 100zl a i w przyszlosci tez moze sie przydac. Kupno dodatkowej karty pamieci, po co?

Ja na 32M wpakowalem wiecej muzy (okolo 1,5h) niz na tej karcie, ktora jest w 5510 wepchnieta (64M). Karte mozna oczywiscie kupic, nie zmarnuje sie, sporo cyfrakow obsluguje MMC.

 

Filmiki na sl45i, moim zdaniem lipa, szkoda miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...