Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja posiadam Leadteka A400

niestety u mnie po odblokowaniu dodatkowych potoków jest ostry meksyk :evil:

udało mi się jednak odblokować 1vp :wink:

 

wynikami z 3D marka podziele się później (jak sobie go ściągne, bo miałem formata i wszystko poszło sie ebać ... )

wcześniej (jeszcze bez kręconego proca i grafy) miałem ~8200 pkt - oczywiście w '03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie kurcze tyle tych postów ehh 8O nie wiem co juz co wybrac mam do wydania (hmm no chyba ze powiecie ze najlepszym zakupem w tej cenie/klasie bedzie http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...56TD&kat=&pkat= ) max 1750 zeta i chce któregos z 6800 aha i moddingi odpadaja!!! co polecacie?nie bede grał w rozdziałkach powyzej 1024x768

 

dzieki z góry za pomoc

pozdro 4 all

 

Nvidia Rulzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie kurcze tyle tych postów ehh 8O nie wiem co juz co wybrac mam do wydania (hmm no chyba ze powiecie ze najlepszym zakupem w tej cenie/klasie bedzie http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...56TD&kat=&pkat= ) max 1750 zeta i chce któregos z 6800 aha i moddingi odpadaja!!! co polecacie?nie bede grał w rozdziałkach powyzej 1024x768

 

dzieki z góry za pomoc

pozdro 4 all

 

Nvidia Rulzz

Karta do której dales link to 12 potokowe 6800 256MB, jezeli piszesz ze nie bedziesz gral w rozdzielczosciach powyzej 1024 to kupowanie karty z 256MB na pokladzie mija sie z celem, w takich rozdzielczosciach 128MBw zupelnosci wystarczy, kup 6800 128MB lub 6800GT 128MB Asusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katra Galaxy Glacier 6800 przed odblokowaniem 3DMark03 niecale 9200 pkt. po pelnym odblokowaniu 16x1 6x1 - 9982 :). Po podkreceniu 390/870 (tylko tyle narazie wykrecilem - ale mysle bedzie wiecej) 11219 pkt. Powiem jedno wypas na maxa :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moze to nie ten dzial ale czy ma ktos moze na forum leadteka 6800, zamonontowanej na plycie epoxa 8rda3I bo nie wiem czy sie zmiesci wg. moich pomiarow powinna wejsc ale nie jestem pewnie

Ja mogę tylko powiedziec ze na moim 8rda niezle sie napocilem i na koniec wymontowalem stacje dyskietek i poszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki....zeby było jasne mówisz o tym asusie?http://sklep.benchmark.pl/pelny_13505.html

Tak dokladnie to, ale sie spiesz bo kart nie ma juz w hurtowniach, jedynie gdzies w sklepach mozna znalesc, a kiedy nowa dostawa jak narazie nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Epoxa 8RDA3I i Leadteka A400.Wchodzi bez problemu.Jestem ciekaw jak te modowalne karty będą chodzić za pół roku lub rok.Czy przypadkiem nie okaże się ze zaczną sie masowo psuć.Mam oczywiście nadzieję że tak nie będzie ale kto wie........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki....zeby było jasne mówisz o tym asusie?http://sklep.benchmark.pl/pelny_13505.html

Tak dokladnie to, ale sie spiesz bo kart nie ma juz w hurtowniach, jedynie gdzies w sklepach mozna znalesc, a kiedy nowa dostawa jak narazie nie wiadomo.

Allegro też dobry sklepik... :wink:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32479713

 

P.S.

PITer kiedy z kompa wyskoczy VANTA? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu znalazlem chwile aby zajac sie swoja karta + rivatuner 15.2. Okazalo sie ze nie ma problemu z odblokowaniem potokow teraz mam (16/6) i bez artefaktow. Jesli chodzi o O/C to uzyskalem 427/880.

ladnie ci rdzen poszedl 8O , jaka to karta dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie kupna jakiegos GF6800 ale nie wiem jaki brac. Najtanszy jest Leadtek, ma najlepsze chlodzenie itd. ale troche drozszy jest Asus GT. Nie wiem czy ryzykowac ze mi sie nie odblokuja potoki w Leadteku czy moze dla pewnosci wydac troche wiecej i brac Asusa? help :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Epoxa 8RDA3I i Leadteka A400.Wchodzi bez problemu.Jestem ciekaw jak te modowalne karty będą chodzić za pół roku lub rok.Czy przypadkiem nie okaże się ze zaczną sie masowo psuć.Mam oczywiście nadzieję że tak nie będzie ale kto wie........

A tym masz tego epoxa 1 czy tego 2 nowszego ??

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu znalazlem chwile aby zajac sie swoja karta + rivatuner 15.2. Okazalo sie ze nie ma problemu z odblokowaniem potokow teraz mam (16/6) i bez artefaktow. Jesli chodzi o O/C to uzyskalem 427/880.

ladnie ci rdzen poszedl 8O , jaka to karta dokladnie?

Dokladnie to GAINWARD PowerPack! Ultra/2100LE TV-DVI OEM. Wczesniej w tym watku masz fotki tej karty ze zmodyfikowanym chlodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki....zeby było jasne mówisz o tym asusie?http://sklep.benchmark.pl/pelny_13505.html

Tak dokladnie to, ale sie spiesz bo kart nie ma juz w hurtowniach, jedynie gdzies w sklepach mozna znalesc, a kiedy nowa dostawa jak narazie nie wiadomo.

Allegro też dobry sklepik... :wink:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32479713

 

P.S.

PITer kiedy z kompa wyskoczy VANTA? :lol:

dzisiaj wyskoczyla na 10 minut i wrócila spowrotem, swietne 6800 mialo arty na dzien dobry w biosie - odeslalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, no to niezle ci sie udalo  8O  

 

tania 8 potokowa karta prawie na GT przerobiona, szok...

 

daj jakies testy pokazujace roznice w wydajnosci  :D

Testy beda, ale dopiero jak zakoncze wszystkie modyfikacje. Jednoczesnie mam prosbe do wszystkich, ktorzy maja ten model karty i moga zmierzyc wartosci tych 4 elementow(zdjecie ponizej)

Dołączona grafika

Karta to GAINWARD PowerPack! Ultra/2100LE TV-DVI OEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką drobną prośbę do wszystkich posiadaczy zwykłych 6800 (ale nie GT i nie Ultry)i LE - czy moglibyście sprawdzić,jak się mają w Waszych przypadkach zdolności podkręcania kart do wyłączonego/włączonego AGP FastWrites,a konkretnie chodzi mi o występowanie tych losowych zatrzymań ekranu przy zbyt wysokim o/c rdzenia. Otóż,gdzieś wyczytałem,że wyłączenie AGPFW umożliwia wyższe o/c i jednocześnie usuwa problem z tymi "stopkami". Chciałbym się w takim razie dowiedzieć,czy ten motyw występuje na wszystkich wyżej wymienionych kartach,czy tylko na niektórych? Z góry dziękuję za odpowiedzi (pod warunkiem,że się pojawią :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede mial ta sama karte za tydzien, to podziele sie moimi wynikami, zarzuce abadonka, radiatorki revolteka, napiecie pojdzie do gory, i moze potoki sie jeszcze odblokuja, a juz mi slinka cieknie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie cen GF6800. Moge kupic winfasta za 1250zl i nie wiem czy brac go czy moze czekac az spadna ceny - o ile w ogole spadna (niby dolar powoli idzie w dół)???

Bierz, w jakim sklepie po tyle maja ?

kumpel mi moze po takiej cenie zalatwic...

 

czyli sie nie zastanawiac i brac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...