Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Yo miałem zamiar brać Leadteka, ale czytając ten topic troche sie podjarałem na tego asusa 16 potoków. Cena w sumie podobna(100 zeta przy tym poziomie to prawie nic). I teraz pytanko....czy zasiłka Chieftec HPC-360 302 DF uciągnie taką kartę + barton 2500+@3200+ , 512 ram 400mhz, 2x napęd, 2x hdd, Asus A7N8X-X?? Zasilacz jest już zamówiony, ale jak wiadomo mam 10 dni na zwrot. Kumpel twierdzi, że spokojnie uciągnie, ale to jest tylko teoretyk. Jakie jest wasze zdanie? Thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo miałem zamiar brać Leadteka, ale czytając ten topic troche sie podjarałem na tego asusa 16 potoków. Cena w sumie podobna(100 zeta przy tym poziomie to prawie nic). I teraz pytanko....czy zasiłka Chieftec HPC-360 302 DF uciągnie taką kartę + barton 2500+@3200+ , 512 ram 400mhz, 2x napęd, 2x hdd, Asus A7N8X-X?? Zasilacz jest już zamówiony, ale jak wiadomo mam 10 dni na zwrot. Kumpel twierdzi, że spokojnie uciągnie, ale to jest tylko teoretyk. Jakie jest wasze zdanie? Thx za pomoc

Ups dwa razy mi się wysłało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo miałem zamiar brać Leadteka, ale czytając ten topic troche sie podjarałem na tego asusa 16 potoków. Cena w sumie podobna(100 zeta przy tym poziomie to prawie nic). I teraz pytanko....czy zasiłka Chieftec HPC-360 302 DF uciągnie taką kartę + barton 2500+@3200+ , 512 ram 400mhz, 2x napęd, 2x hdd, Asus A7N8X-X?? Zasilacz jest już zamówiony, ale jak wiadomo mam 10 dni na zwrot. Kumpel twierdzi, że spokojnie uciągnie, ale to jest tylko teoretyk. Jakie jest wasze zdanie? Thx za pomoc

moim zdaniem wystarczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego ze galaxy ma pamiatki 2,2ns nie sprawdzilem naocznie (tzn. nie rozbieralem karty :D ) ale inni to sprawdzili:

http://www.ixbt-labs.com/articles2/gffx/nv40-5.html

A tak pozatym to dlaczego mialbys dostac tylko 12 miesiecy gwarancji ja kupilem w NTT i dostalem 24, czyli tyle daje producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym to dlaczego mialbys dostac tylko 12 miesiecy gwarancji ja kupilem w NTT i dostalem 24, czyli tyle daje producent.

Ja będe miał 12 bo gościu mi tyle daje gwarancji - podaj jakiś adress do tego "NNT" - i za ile kupiłeś tego Galaxy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z gosciem od ktorego kupilem (1345 zl) kontakt z nim gg: 2797419

hehe - to już wiem kto to jest bo widze po "pseudonimie w gg. Ciekawy jest fakt że mówimy o tym samym typie :lol: - wypatrzyłem go na Allegro a że jest z Wrocławia (ja też stamtąd jestem) to postanowiłem napisać maila aby dowiedzieć się ile by kosztowało poza aukcją - bez prowizji i przy odbiorze osobistym. Maila możesz sobie przeczytać:

 

Witaj

 

Mozesz u mnie kupic poza Allegro , cena wtedy wynosi 1330,00. Gwarancja oczywiscie pozostaje bez zmian czyli 12 m-cy.

Karte mozna odebrac osobiscie, prosze wczesniej o telefon – XXXX XXX XXX (telefon zamazałem żeby nie było :wink: ).

 

Pozdrawiam

 

Tomek

 

Hmmm... i co ja teraz mam o tym myśleć ? :lol: :wink: :lol: 8O :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asus juz do mnie dotarł. Powiem ze wentyla jak dla mnie za głosny

ja dopiero jutro... rzygac mi sie chce czekajac na niego... a obroty wentyla mozna regulowac 8)

Dzieki Bogu ze mozna regulowac. W 3dm03 na deulfowych ustawieniach i procu [12*200] uzyskłem 9188 [to o wiele wiecej niz na brawkompie maja]. Karta cud miod:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3dm03 na deulfowych ustawieniach i procu [12*200] uzyskłem 9188 [to o wiele wiecej niz na brawkompie maja]. Karta cud miod:D

No to teraz podkręć i sprawdź,ile uzyskasz :) A piszę dlatego,że bardzo jestem ciekaw,czy przeskoczysz barierę 10tys,czego oczywiście Ci życzę :)

Pozdrawiam i czekam na wyniki (BTW, jakiś link do ORB również mile widziany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3dm03 na deulfowych ustawieniach i procu [12*200] uzyskłem 9188 [to o wiele wiecej niz na brawkompie maja]. Karta cud miod:D

No to teraz podkręć i sprawdź,ile uzyskasz :) A piszę dlatego,że bardzo jestem ciekaw,czy przeskoczysz barierę 10tys,czego oczywiście Ci życzę :)

Pozdrawiam i czekam na wyniki (BTW, jakiś link do ORB również mile widziany)

10k zrobie z reka w nocniku, ja sie szykuje na 12 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa mile cytaty z testu ixbt-labs:

 

"First of all I want to note that strangely enough with its 12 pipelines and the core clock at 325 MHz (3900 billion texels/sec) GeForce 6800 is quite a balanced video card with CPU bus bandwidth implemented via memory at 350 (700) MHz. Considering that the fill rate of RADEON 9800 XT is 3300 billion texels/sec, plus its combination with 730 MHz memory clock and decent performance gain over 9800 XT (up to 50-60%), the effectiveness of GeForce 6800 speaks for itself. Every single MHz of this chip is much more effective despite the practically identical CPU bus bandwidth in 9800 XT."

 

hehe

 

"Our tests proved that the card does not really need the raise in memory clock, which allows NVIDIA and its partners to considerably reduce the net cost of these cards in comparison with GeForce 6800 GT (high-performance GDDR3 is very expensive now and constitutes a great part of the net cost of video cards). "

 

Asus ma glowe na karku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze czekam, powoli zastanawiam sie czy w ogole sie doczekam... lol

Cierpliwości,wszystko w swoim czasie...aczkolwiek cierpliwość jest jak cnota - szybko się ją traci ;)

No ale wiesz,gdy już dostaniesz kartę,to na pewno jej parametry i możliwości spowodują,że zapomnisz o długim okresie oczekiwania :) i pewnie wciągniesz się w wir testowania ;) (jak jesteśmy przy testowaniu,to zapraszam wszystkich do przesyłania wyników do działu Hall of Fame - po jakimś czasie będzie sobie można wykonać bardzo interesujące,przynajmniej dla niektórych :P statystyki... BTW,na razie wyniki w 3DM2k3 na kartach z serii 6800 są dwa,a więc do dzieła forumowicze - testujcie i przesyłajcie wyniki do HQ12 :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dorobilem sie nowej grafy, moja TNT vante zastopil super hiper GeForce 2 MX 400 64MB na super szybkich kosciach pamieci:

ZOTEK 6ns

 

Testy juz niedlugo :P

Qrde mam nadzieje ze do przyszlego tygodnia pojawia sie na magazynach te 6800GT ASUSa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesledzilem caly post, tez sie zastanawiam nad ta karta, zwlaszcza ze mozna ja dostac juz za 1450 zl! +25 zl dostawa kurierem do domu, teraz mam dylemat... mam zasilacz 350W firmy be quiet! dysk WD 40 gb athlona 2.5@3.2(1.8vcore) 2x512 400 mhz kingmaxa na tinybga, plyte nf7 i sb audigy playera i zastanawiam sie czy mi 6800gt pociagnie na tym 350 watowym zasilaczu... liczylem sobie takim netowym programem ze teraz zuzywam 240W majac titatnium 4200, a na sama grafike powinienem wygospodarowac okolo 100W wiec TEORETYCZNIE mam zapas... co o tym myslicie??? ta karta asusa wydaje mi sie idealna poniewaz gdzies na forum tweaka czytalem ze majac 1gb ramu moze po czesci zastapic lub wspomoc ram grafiki... bycmoze sie myle ;) mess masz juz ta grafe?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mess masz juz? :) A zasilacz no moim zdaniem pociagnie... Ale moze sie myle...

A tak pozatym podobno geforcr6800GT w 3dmarku05 ma 4500pkt. hehe. Jutro ma byc juz do sciagniecia to potestujecie. ja nawet nie zobacze aktualnie mam GeForca2MX :) No ale juz nieduzo brakuje i bedzie Asusik GT :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW,już jutro 2k5? Hmm,ale pewnie i tak będzie ciężko się dorwać i z jakimś normalnym transferkiem to zgrać...no nic,trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość ;)

 

-mess- - nie zapisuj wyników na dysku,tylko na ORB'ie i zapodawaj linki,bo bardzo jestem ciekaw,co i jak :) Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa powinna byc dzis, ale jej nie bylo.. jestem wciach!iony na maxa, poczekam jeszcze dwa dni, jak nie bedzie to zaczne cos dzialac...

 

nie moge zapisac wynikow na stronce 3dmarka, bo nie mam klucza... a jak otworzyc te z pliku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do topicu bo losy tej karty staja sie memu sercu coraz bliższe, żeby nie powiedzieć ze już prawie sie zakochałem :) Póki co finanse nie pozwolą mi na jej nabycie ale juz teraz fajnie robie sobie smaki na grudzien (myśle że uzbieram :) ). Swoją drogą ciekawi mnie połaczenie takiej grafy z AMD64 - pewnie bedzie kopać ostro :)

 

ps. -mess- -jak karta dotrze to testuj i zapodawaj wyniki, nie moge sie doczekac

 

ps2. johny na Ciebie też licze :)

pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...