Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

CZY KTOS MI POMOZE!!!!????

 

Błagam o pomoc, wylatuje z kazdego serwa za ping kiedy nie robie nic lub poruszam sie za pomoca pada wszystko jest ok ping w granicach 30 ms ale jak tylko nacisne jakikolwiek guzik na klawce ping szaleje wzrasta nawet do 500 ms a wtedy nie da sie grac myslałem ze to wina starej zdechłej klawki ale kupiłem nową w miare konkretna ijest to samo. Czy jest na to jakies wyjasnienie prosze o pomoc. W razie potrzeby podaję konfig kompa:Athlon 2600 xp Barton(2,2 ghz), MSI K7N2, 768 DDR, Gigabyte GF 6600 GT 128 Fakt zapomniałem o dosc waznej kwesti mam NEO512/128 ale chyba problem nie lezy w łaczu poniewaz nawet kiedy gram sam z botami jest to samo gram w css od pół roku i zawsze gdy grałem sam miałem ping zero a jesli chodzi o rate i te inne bajery to tam nic nie ryłem.

 

 

CZY KTOS MI POMOŻE???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, narazie mamy 4 graczy: Griszman, Grobla, Robak, ja ;] Te osoby w miare mozliwosci mają chęc grania. Ja, z tytułu, ze Groblowi ten pomysl wysunąłem i postanowilem zacząc jakies dzialania [; I dla tych osob jeszcze raz napisze, 22:oo dzisiaj w gotowosci, mam serwer, cos sie z mirca sklepie, jakis ts i gromy [;

Zostaje jeszcze jedna osoba do całej piątki, ale nie wykluczam, widząc po chętnych, ze sklad sie poszerzy, co by zawsze ktos byl ;] Tak jak grobla pisal, narazie priorytet to fun i humor, potem sie zobaczy.

No i co do tej piatej osoby, pytanie do Orgiusza [; Jak tam zły mudulatorze, nie daloby rady? Tak samo heat, co bys powiedzial :>

A reszta, to juz moze ktos ze starej gwardii zadecyduje, bo i tak tu sie za bardzo rządze :mrgreen:

pozdro cees sors.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZuMoWiNa

 

Prosze o poswiecenie troche czasu i wyszukanie w temacie komend rate, cl_updaterate itp.

 

emilooos

Na drodze do zabawy for fun stoja mi 3 ( slownie: trzy ) rzeczy

1 :arrow: Zawieszki spowodowane brakiem kompatybilnosci geforce'a z mobo. Jak zmienie procka i plyte i nic sie nie zmieni to zaczne seryjnie banowac :twisted:

2 :arrow: Ograniczenia czasowe - Praca, nauka, forum, ksiazka, i na koncu granie :sad:

3 :arrow: Niesprawny zestaw sluchawkowy. Nie ma jak szarpnac kablem po pijaku :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 1 needed :F moglbys grac, tylko jak sie z Toba skontaktowac ?

nei moshna? :mrgreen:

 

3ba byc elo zeby nei podac nr gadu-padu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz mnie krew zalewa cały tydzien walcze z tym parszywym CSS i zadnych efektów na dodatek nikt nie potrafi mi pomóc ciągle słysze tylko sprawdz rate i update rate a niby po co nie mam tej gry od wczoraj tylko od pół roku nigdy nie ryłem w zadnych ratach i było ok. tylko od jakiegos czasu cos sie spieprzyło i nie mam zielonego pojecia co próbowałem juz wszystkiego no i powiedzcie z kąd ten ping kiedy gram off line zawsze miałem zero a teraz 300,400,500,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz mnie krew zalewa cały tydzien walcze z tym parszywym CSS i zadnych efektów na dodatek nikt nie potrafi mi pomóc ciągle słysze tylko sprawdz rate i update rate a niby po co nie mam tej gry od wczoraj tylko od pół roku nigdy nie ryłem w zadnych ratach i było ok. tylko od jakiegos czasu cos sie spieprzyło i nie mam zielonego pojecia co próbowałem juz wszystkiego no i powiedzcie z kąd ten ping kiedy gram off line zawsze miałem zero a teraz 300,400,500,

A pisałeś na forum steam? Albo szukałeś tam odpowiedzi? Spróbuj jeśli nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze i czolem, zlapalem nieziemskiego laga :C

nie wiem co robic, wiry powyczyszczane, nagle ni stad ni z owąd loss skacze do ~15. mniej wiecej co 10 sek z choke 0, loss 0 robi się loss 15. czesto po prostu nie idzie sie ruszyc, 'budze sie' martwy ;x

nie wiem, czy to neogown0 swiruje, czy to jakas masowa dzialalnosc, ma ktos cos takiego ?

druga sprawa, jesli to tylko moja przypadlosc, to co to moze byc ;x ?

pwn3d_by_loss.bmp

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do SZuMoWiNa: Masz neostrade? jak tak to masz już odpowiedż na twój problem ;]

Jakoś ja mam neostradę i nie mam problemów? Więc nie pitol głupot... JAk coś piszesz to chociarz się wysil a nie posty nabijasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurra!!!

Wreszcie moge grac w css nie wiem o co tu chodzi ale naprawiło sie samo, ciekawe na jak długo bo ostatnio tez sie naprawiło na pare dni i potem znowu gimela. Teraz ping 30ms no to zupełnie inna bajka.

 

Orgiusz dziekuje ze jako jeden z bardzo niewielu wykazałes szczerą chec pomocy a co do tego pingplotera to sciągnąłem go ale nie bardzo wiem o co tam chodzi,gdyby cos sie znowu działo to skozystam z niego i obadamy co w trawie piszczy. Pozdrawiam!!!

 

Tak Jak mówisz mak777. Tak trzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, szukam jakies myszki, bo obecny logitech ultrax nie daje rady, po prostu czuje ze na lepszej myszcze moglbym jeszcze lepiej grac (mowa of korz o 1.6). nie dysponuje za duzym funduszem, jedynie cos okolo 100zl. coraz bardziej zastanawiam sie nad intelli mouse 4.0, jednak na komputroniku jest duzo negatywnych opini, ze to scrol nie dziala prawidlowo, ze w ogole sie rozlatuje i o kant dup'y rozbic :P ale wydanie 180zl na mx518 to dla mnie zdecydowanie za duzo, wolalbym juz nowa klawiature dokupic, np logitecha ultrax. czy ktos na forum posiada ta myszke microsofta? co o niej sadzicie, gdzies kiedys wycztalem ze ma tylko 400dpi, ale za to jakas akceleracje. warto w nia zainwestowac?

 

peace!

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że lepiej wogle się nie odzywać. mak777 tak trzymaj dokop mi! Czekam ;]

Jak się odzywasz to chociarz pisz coś z sensem...

 

P.S.

Yeahh, dokopie im :D

 

P.S.2

A tak właściwie komu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...