Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co do updateu to jest jeszcze kilka smaczków: Jak CT biega to karabiny schodzą im pod pachę (wcześniej biegali cały czas przy oku), i jeszcze zmiana magazynaka - kolesie naprawdę je zmieniają, anie tylko ruch ręką w jego stronę i tyle, teraz widać jak stary znika a gość wyciąga nowy i go zapodaje. Mała rzecz a cieszy. Co do nowego terro to porażka - ośmiu gości z wodogłowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co do updateu to jest jeszcze kilka smaczków: Jak CT biega to karabiny schodzą im pod pachę (wcześniej biegali cały czas przy oku), i jeszcze zmiana magazynaka - kolesie naprawdę je zmieniają, anie tylko ruch ręką w jego stronę i tyle, teraz widać jak stary znika a gość wyciąga nowy i go zapodaje. Mała rzecz a cieszy. Co do nowego terro to porażka - ośmiu gości z wodogłowiem.

1540509[/snapback]

Przecież wszystko jest napisane parę postów wyżej :) Tyle że po angielskiemu ;) W takim razie ze smaczków doszedł inny sposób trzymania i walki nożem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje są zbyt podobne... Nic, tylko 3eba podmienić skórki na zielonych i czerwonych jak na 1.6 :)

Hmm, co do smaczków - chyba nie wszyscy przeczytali/zrozumieli - może tłumaczenie jest potrzebne ? :)

Mma teraz do piątku włącznie od 7 do 19 robotę, ale moge się poświęcić i jutro "przetłumaczyć" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ojejku

nie przesadzaj, nie ma sie co chwalić, przeciwnicy byli ciency(np. ja :mur: )

@KZI

no co jest ? obijasz się , czekamy na tłumaczonko.

aha, błagam nie kupuj sobie mikrofonu!!! Teraz co 2-3 linijka tekstu jest Twoja, czytać nie można nadążyć (cały czas sie zastanawiam jak Ty to robisz bo punkty też tłuczesz niezgorzej).

Zagadasz zawodników na śmierć!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj gralem troche na polskich m.in na p12 i bylo nawet nawet. nielubie tylko ze nie mozna czasem mute'a dawac dla gowniarstwa. 10latek ( iq zaby ) jak zacznie krzyczec do mikrofonu... powinni to naprawic :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj gralem troche na polskich m.in na p12 i bylo nawet nawet. nielubie tylko ze nie mozna czasem mute'a dawac dla gowniarstwa. 10latek ( iq zaby ) jak zacznie krzyczec do mikrofonu... powinni to naprawic  :evil:

1544291[/snapback]

Pierwsze słyszę o problemach z Mutem, naprawdę nigdy nie miałem takiego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, własnie po nie odbytym spatrze z "cP.teaM" jestem <_<

Tak tylko pisze, nie zbyt mili...

Spar umowiony na godzinę 21.00 na servie wskazanym przez nich...

21.30 -> nima...

21.40 -> "jest, ale nie nasz tylko znalezlismy jakis pusty z votowaniem, chodzcie"

...

No to jazda, lag jak cholera, choke kazdy po 10-40, ping ~80-160....Jacyś ludzie na serv sie wbijali, trzeba było votować na kicka :mur:

Ale przekonali nas aby zagrać, no to jedziemy.... po kilku minutach, kumplowi puscily nerwy, zaczął jechać na "wspaniałych organizatorów".... No może przesadził, ale oni nie pozostawali dluzni "LOLE JEB.... " etc ;]

Podziękowalismy... :mur:

Nie polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klan bonzo to mafia ;]

zróbta tim spika dobrego :P bo mnie nie działał [;

a moge was pojezdzic [;

1547642[/snapback]

na ffa potrzebny ci ts ??

czy może już w klanie jesteś ?? :>

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dzisiaj postrzelam dluzej bo w tygodniu to do roboty sie lazi iks [; ale jak cos to lama, tvk, p12 bo nasze tylko sie kurza :sad:

btw. czy wiekszosc adminow na serwie musi byc zakompleksionymi 12letnimi pryszczami? wczesniej kizia mizia teraz lama... jak oni zwracaja uwage to spoko a jak im sie zwraca to kick. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem (straszne co ? :) ). Po formacie nie uruchamia mi sie CS.

Na poczatku jest komunikat: "Failed to set video mode - reseting to defaults | Game will now restart with the new video settings" Po wcisnieciu ok, nastepny komunikat mowi, ze gra wymaga conajmniej dx 7.0. Akurat mam zainstalwoane 9.0c w wersji polsko jezycznej. Probowalem roznych sterownikow do grafy i nic. Czym to moze byc spowodwane?

W razie gdyby mnie naszlo na ponowna instalacje Steam'a czy istnieje mozliwosc, abym nie musial sciagac calego updatu? Co powinno zostac skopiowane?

Bede wdzieczny za pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę wejść na jakiś serwer to mam taki błąd:

Dołączona grafika

 

O co chodzi ? Dzisiaj rano jeszcze normalnie grałem :|

 

 

EDIT:

problem rozwiązany, wystarczyło się ponownie zalogować na steam.

 

BTW: wiecie może czym to było spowodowane ?

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...