Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

A czy nie masz przypadkiem najnowszych sterow ForceWare? Jesli tak, to wgranie starszych pomoze. Oczywiscie zakladam wersje, ze masz dego DX9 -_-

 

 

edit

Bede pierwszy, bede pierwszy :]

Zanim przyleci Arnie ze swoimi ":> :> :>" ii sie pochwali, to podziele sie informacja ze dostalismy po d... od Severusa. Gralismy tylko d2 i wynik byl 19-5, wiec "prawie" wygralismy ;) Stwierdzilismy, ze moze niekoniecznie jest sens grac druga mapke. Spar raczej nie planowany, jak szukalem przeciwnika na mIRC'u, to odezwal sie fr3zer i zaproponowal meczyk.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i owned, ale tylko 21fps :P

Oj akcja byla naprawde nieprzecietna, a zebys Ty slyszal co wtedy sie dzialo u nas na TS, same "k...." :) Ale przynajmniej smiesnzie bylo [;

 

edit

Grobelku ja szukalem low, ale odezwal sie fr3 to pod wplywem chwili (szczegolnie za nomowa Griszmana- dobrze ze jest na kogo zwalic, hehe :P ) podjelismy sie tego "wyzwania" :]

A tak naprawde, to my z nimi przegralismy przez Ciebie, bo gdybys nie powieizal ze idziesz spac (co sie okazalo klamstwem :twisted: ), to wogole bym sie nie znalazl na kanale #4on4.css, tylko #5on5.css :P

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miałem isc spac ale mam wazną rozmowe na gg

zresztą co to ma byc , grac sie zachciało w srodku nocy Oo , ludzie ja mam brata ktory mnie opierdala za to ze w srodku nocy sie gadam do monitora ;]

znajdzcie ludzkie pory to bede łupał codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo ale fajny update wyszedl :>

 

Counter-Strike: SourceOptimized game to lower CPU usage

moze wkoncu tickrate 100 ruszy na naszym serwie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest komenda na zmniejszenie pingu bo wiem ze jest cos takiego? (wiem ze ping sie niezmniejsza ale pokazuje mniej)

1558653[/snapback]

Zakazana na większości serwerów grozi kickiem a na niektórych nawet banem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sciągne omeszki i zobacze... Dzieki za info.

Tylko te (77.72) mają ten błąd?

1558432[/snapback]

Tak, tylko te najnowsze sprawiaja problemy. Na GF4 Ti4200 wogole sie nie uruchamia CS. Na nowszych kartach sa jakeis artefakty. Rowniez te stary niektorym sprawiaja problemy przy ogladaniu filmow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tworzyć nowego tematu więć pytam tutaj. Jak ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m jakiś serwer, gram a po 10 sekundach pojawia się komunikat: "Your system has been modified. Please remove the modification to play on this server.

." I jak pojawi się ten kominikat nie mogę się wogóle ruszyć, i tak jest na każdym serwerze, co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tworzyć nowego tematu więć pytam tutaj. Jak ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m jakiś serwer, gram a po 10 sekundach pojawia się komunikat: "Your system has been modified. Please remove the modification to play on this server.

." I jak pojawi się ten kominikat nie mogę się wogóle ruszyć, i tak jest na każdym serwerze, co mam robić?

[snapback]1558846[/snapback]

Po pierwsze masz oryginał? Bo takie coś wyskakuje w dwóch przypadkach... Jak masz pirata i jak masz modyfikacje steama-np. jakieś dodatki, zmiany tekstur podstawowych, modeli itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawym na ikonke steam'a->settings->account i zobacz co masz w "vac status" nie instalowales (na obecnej istalacji windowsa) zadnych "wspomagaczy" itd? moze przeinstaluj sterownik grafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł! :) dzisiaj sobie postrzelałem troszke z sikającym psem, znanym wszem i wobec jako dziadek Orgiusz ;] i AbEE z lagiem :> Ze swoimi ludkami wpadlem i popykali my, miło nawet :) Orgiusz ma moje gg, co by jakiegoś spara rozegrać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec, żygam cs'em na dziś...

Z zimnymi łapskami się okropnie gra 8O

Jakieś podgrzewacze czy coś na myche ;]

Co do apdejta, to kumpel mowił, ze na servie tr100 na swoim kompie grać nie mógł, a teraz jakby lepiej :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany ludzie czemu wy nicki zmieniacie jak rekawiczki ??

Bo z tego co widze to nie jednokrotnie gralem z kims z tweeka na jakis serwerach ale po nickach nie rozpoznawalem :( a tu jeszcze "pissing dog" okazuje sie ..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany ludzie czemu wy nicki zmieniacie jak rekawiczki ??

Bo z tego co widze to nie jednokrotnie gralem z kims z tweeka na jakis serwerach ale po nickach nie rozpoznawalem :( a tu jeszcze "pissing dog" okazuje sie ..... :)

1559947[/snapback]

Eeee tam :) Moje pozostałe nicki w CSie chyba wszyscy znają ;) Ale dla przypomnienia:

Lone Wolf

Sparrow-Hawk

Maverick

Darth Sidius

Dark Sidius

Lord Wiadro

 

:) To tak jakby ktoś widział to na 90% ja, no oprócz mavericka bo to popularny nick ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos tak gram pod tym nickiem. kto czyta(l) pratchetta moze skojazy ocb ;]

a jak juz gram i ktos zapyta o rn to bind i na chwile sie pojawiam w chwale i przy fanfarach... tak bylo dopuki mialem ratio > 1

ah nie ma jak maly ot. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos tak gram pod tym nickiem. kto czyta(l) pratchetta moze skojazy ocb ;]

a jak juz gram i ktos zapyta o rn to bind i na chwile sie pojawiam w chwale i przy fanfarach... tak bylo dopuki mialem ratio > 1

ah nie ma jak maly ot. ;]

1560277[/snapback]

Podziel się bindem na zmianę nicka chwilową :D Będe very gratefull D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...