Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

No ale po co banowac odrazu, mozna kiknac przeciez.

I jak mialbym uzyskac dostep do takiego zamknietego serwerka TP ?

No i jeszcze jedna sprawa, zauwazylem ze wiekszosc ludkow na serwerkach sie powtarza, tzw stali bywalcy, wiec z nimi nie ma problemu jesli chodzi o ogarnianie gry, a noobki...zaleca sie pogranie na serwerkach niemieckich :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo (najpelsze wyjscie) zakladasz swoj klan lub przylaczasz sie do kogos...

Taaaa, a potem graj w takim turnieju (najlepszy przykład - LF Serwis turniej) gdzie przeciwnik nie wie jak włączyć nagrywanie demka, nie potrafi ustawić rate'ów, pyta ile map gramy itp... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem zmienilem radka 9550 na 9600Pro i teraz na CS mam porabana grafike

Mam wyswietlane linie przy niektorych obiektach i przebarwienia

Stery Ati Catalist (starsze i najnowsze) i Omegi najnowsze ciagle to samo zaczyna sie juz przy otwarciu listy serwerow dziwnie miga tak jakby sie cos chcialo przeznie przebic

post-105735-1133253529_thumb.jpg

post-105735-1133253552_thumb.jpg

post-105735-1133253577_thumb.jpg

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem zmienilem radka 9550 na 9600Pro i teraz na CS mam porabana grafike

Mam wyswietlane linie przy niektorych obiektach i przebarwienia

Stery Ati Catalist (starsze i najnowsze) i Omegi najnowsze ciagle to samo zaczyna sie juz przy otwarciu listy serwerow dziwnie miga tak jakby sie cos chcialo przeznie przebic

Proponuje usunac stery z 'dodaj/usun', pozniej jeszcze driver cleaner, restart kompa i nowe sterowniki. Powinno pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzaczy podobnie (moze nie az tak bardzo jak na CS) karta nie podkrecana

Wyeliminowalem uszkodzenie karty na Semptronie 3000+ I plycie gigabayta karta chodzi prawidlowo

Ja mam ECS :( i starego athlona 1700+ :(

cooler na karcie dziala prawidlowo na 9550 byl tylko radiator a nie bylo problemu

SAm nie wiem jak to ugrysc myslalem ze wadliwa karta ale jak na innym sprzecie dziala bezproblemowo

 

Czy moze byc to wina plyty glownej ze sie nie wyrabia ??

Dodam ze z 9550 nie bylo najmniejszych problemow a przeciez az tak sie te dwie karty nie roznia

 

Wentylatorek na karcie DZIALA !!

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po dniu zabawy poddalem sie :(

 

Nie ma nowego biosu do mojej plyty, gniazdo przeczyscilem, Drive Cleaner tez nie pomogl, nowsze drivery VIA tez nic nie daly (po wsadzeniu 9550 tez zaczely byc problemy pomoglo przywrocenie systemu z przed 2 dni) Starsze stery tez nic nie daly (przynajmniej dobrze ze na 9550 ruszyl CS:S bo mial tendencje do wieszania kompa)

 

Dzieki za dobre checi ale tym razem 1:0 dla 9600pro :(

 

Spotkam sie znim jak zmienie Plyte i procka wtedy zobaczymy :)

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykluczam chlodzenie (chyba ze orginalny dzialajacy wiatraczek na karcie to za malo)

 

Chyba jednak grafika gryzie sie z plyta glowna ECS L7VTA bo nie moge tego inaczej wytlumaczyc

 

Czy 9550 tak bardzo sie rozni od 9600Pro ??

 

800\600 Bo jade na 15" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta to orginal prosto z hurtowni w orginalnie zafoliowanym pudelku

GeCube 9600pro (radiator+cooler) dotychczas byl GigaByte 9550 (radiator) obydwie 128ram moja plyta glowna ECS L7VTA+Athlon1700+XP zasilacz to jakis DEER Model DR-A400ATX 350W Wiec zasilacz powinien wystarczyc (czy mozliwe jest ze np plyta daje za slabe zasilanie na karte ??)

 

Komp na ktorym byl testowany 9600 i wszystko bylo ok to Semptron64 3000+ i jakas plyta GigaByta (nie znam dokladnego symbolu)

 

Umnie problem pojawil sie odrzu po wsadzeniu tej karty na sterach 5.8 catalyst zmiana na 5.11 nie przyniosla efektu tak samo stery omegi

Wszystkie wentylatorki dzialaja prawidlowo ten na karcie tez

 

Jedyne jak pruboje to wytlumaczyc ze moze mam zaslaba plyte do tej karty ..... ale 9550 dziala bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz kogos kto ma lepszy konfig od Ciebie i wsadz do niego twoja grafe . Jak wszystko bedzie ok to po kolei sprawdzaj reszte sprzetu...

 

Ja bym raczej zasilke odrzucil bo u mnie w robocie 9800Pro nie krecony z celina 2000MHz chodzi na 300W codegonie , no ale rozne cuda sie moga przytrafic [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekać updejta, specjalnie sobie jutro wolne wpisałem ;) Zamierzam opanować ICePka od popołudnia do wieczora hyhhy :)

Quarek, a Windę postawiłeś od nowa ? Najprostszy sposób :)

W biosie wyłącz wszystko co masz do grafy (np. fast writes); zmniejsz AGP z 8 na 4, z 4 na 2; obniż taktowanie, otwórz obudowę i daj jakiś nadmuch na kartę.... Firma z d..y, coś to kupił :) Moze radiator nie dotyka do rdzenia albo do kości pamięci ?

Edit: literówki, wykończony po 3 dniach roboty jestem :(

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...