Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynym słusznym kranem na tym forum jest buczacza łoriors!

Po za tym Bania nagradza ludzi ze skillem zaproszeniem do gry, wiec nie do takich nie należysz :P

 

 

Zafundujesz serwer css i ts to mogę być w kranie ppc....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie na klan PPC?? Widzę z przykrością że od pół miesiąca temat zamarł...a ja wam chciałem dokopać z moim AWP skillem...:D

http://www.tweak.kolaczek.net/index.htm

Nic nie wyszło z klanu Tweak.pl, więc nie wróżę dobrze klanowi PPC :wink: Mimo tego, że w składzie była sama e1337a tego forum :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tweak.kolaczek.net/index.htm

Nic nie wyszło z klanu Tweak.pl, więc nie wróżę dobrze klanowi PPC :wink: Mimo tego, że w składzie była sama e1337a tego forum :-P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chetny ;]

 

gram od countera 1.0 wiec jak chcecie sie przekonac to zapraszam kiedys :)

 

mam nick Twoj_stary ale zapytac czy siedze na ppc dla pewnosci :)

 

pozdrawiam...

 

P.S. klany sa dla gejow... ale w ppc bym zagral.. oczywiscie zrzutka na serv no problem

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gejów nam nie potrzeba <_<

Wątpię czy Robak pytanie o reaktywacje kierował do tej "młodszej" części forum...:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... mam takiego kompa

 

Przesiadlem sie z athlona 3200 @ 2.6Ghz... I skok fpsow nie jest jakis "oszalamiajacy"...

 

Czy jest mozliwe ze moja grafika x800gto blokuje proca? i fpsy?

Karta nie blokuje procka (zazwyczaj jest na odwrót). W grach na engine sourca (a szczegolnie w gramch multi gdzie nie ma AI) miedzy jednym a dwoma jajami jest mała różnica (przynajmniej do czasu ep2,tf2 i portal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jest mala roznica miedzy iloscia jajek ale sama architektura + taktowania potrafia dobic source'a ;] Moze nawet MHz przed obozem zieloni/niebiescy. Widze to u siebie przy zabawie 2.4 vs 3.0 ghz przy tych samych taktach i ustawieniach gsa...

 

Rob@k

5PLN na miesiac ale ile hajsu na dobre wstawienie sie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta nie blokuje procka (zazwyczaj jest na odwrót). W grach na engine sourca (a szczegolnie w gramch multi gdzie nie ma AI) miedzy jednym a dwoma jajami jest mała różnica (przynajmniej do czasu ep2,tf2 i portal).

Nie dlugo bedzie ep2... i te inne gierki... Wtedy silnik source bedzie zoptymalizowany pod 2 rdzenie? Czy dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dlugo bedzie ep2... i te inne gierki... Wtedy silnik source bedzie zoptymalizowany pod 2 rdzenie? Czy dobrze rozumiem?

Moze, tego nie wiem na 100% tylko przypuszczam. Fizyki w sumie nowej nie bedzie (tylko to wyginanie obiektów) bedzie wiecej nowych efektów graficznych i tyle. Moze i tak być ze roznica miedzy 1 a 2 rdzeniami bedzie znikoma (szczególnie w multi) ale to czyste przypuszczenia ;]. Ja kończe na ten temat tutaj bo OT sie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...