Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

@CougaR2

pod jakim klawiszem ustawiles sobie "use voice communication" w "option/keyboard"? ;]

1269047[/snapback]

:lol: Hehe ja myslalem ze to dziala tak jak w TeamSpeaku - mowisz i sie wlacza automatycznie :D Ale ze mnie lolek :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja... sikorki tez chorują na grype :(

Do środy mam wolne, jednak musze w łóżeczku leżeć :( Już wiem po co są te klawiatury bezprzewodowe :D

Ale i tak postaram sie jakoś pograć. Bede lamic bo mam ograniczone ruchy.

Ale kampic na respie czy podejsc kilka metrow tez można <lol>. Później tylko mycha w łapie i szukanie ofiar ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI - mam problem - za nic nie moge wejsc na serwer i zagrac - wpisuje haslo tweak i nic - nie laczy mnie

 

Czy jest jakies inne haslo - a moze jeszcze cos o czym nie wiem ?

 

po wpisaniu hasla wyskakuje mi " Bad Password "

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sportmaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI -  mam problem - za nic nie moge wejsc na serwer i zagrac - wpisuje haslo tweak i nic - nie laczy mnie

 

Czy jest jakies inne haslo - a moze jeszcze cos o czym nie wiem ?

 

po wpisaniu hasla  wyskakuje mi " Bad Password "

 

Pozdrawiam

1271020[/snapback]

:huh: :huh:

 

spójrz na 1 post i poszukaj dokładnie ;) jest już nowe hasło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki nietypowy problem.

mam bardzo ciemny obraz. rozjaśnienie w opcajch (options-video-adjust brightness-levels) na max, czyli 1,6 niewiele pomogło. w 1,6 można było przynajmniej wpisać komęde "brightness", podać wartość i wszystko działało. próba rozjaśnienia obrazu na karcie graficznej również zakończyłą się fiaskiem.

 

ps. elemelek, tylko mi nie pisz, że masz "taki przycisk na monitorze" B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. po problemie - jak zwykle okazalo sie ze nie ma rzeczy prostych - lecz krzywe i wykonalne.

 

wlasnie kilka minut spedzilem na serwerze - bylo ok :-P tylko malo graczy :mur:

 

Pozdrawiam :wink:

 

PS. tylko musze sie uporac jeszcze z sygnatura :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo moze masz monitor ktory ma funkcje LightFrame (nazwa u Philipa, niewiem jak u innych producentow). Za pomoca tej funkcji da sie bardzo ladnie rozjasnic, troche napisy moga byc nieco rozmyte, ale gra sie przyjemniej.

 

--EDIT--

No ladnie ladnie... Kiedys w weekend o tej godzinie serwer pekal w szwach... A dzis pusto :sad: Rozumiem, ze nie kazdy moze, no ale ze taka totalna pustka... Czy wyszla jaks nowa gra, o ktorej nie wiem? Czy znudzil sie coponiektorym CS? Czy cos jeszcze innego...

Edytowane przez n4rcyz3|<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak troche pogrywalem w 1,6 - podobalo mi sie nawet :D - gra sie szybko , moizna bylo "poskakac; Potanczyc" w kolo przeciwnika - jakas taka dynamiczna byla gra

 

W source gralem moze lacznie z 10 razy - grafa ok - ale sposob strzelania ( zupelnie inny) ruchy postaci - sposob poruszania ...................... :mellow:

 

nie wroze source wielkiej przyszlosci / na dzien dzisiejszy to dla mnie jakies nieporozumienie ten source ( 1,6 rulezz )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak troche pogrywalem w 1,6 - podobalo mi sie nawet  :D  - gra sie szybko , moizna bylo "poskakac; Potanczyc" w kolo przeciwnika - jakas taka dynamiczna byla gra

 

W source gralem moze lacznie z 10 razy - grafa ok - ale sposob strzelania  ( zupelnie inny) ruchy postaci - sposob poruszania ...................... :mellow:

 

1271827[/snapback]

Jezu następny który ma coś do ruchów postaci :mur: Zrozumcie, naprawdę ludzie pracujący w antyterrorce nie biegają z kołkami w doopie na baczność, tylko są właśnie skuleni, obejżyj jakieś filmy dokumentalne z akcji SWATu etc.... Sposób strzelania jest bardziej zbliżony do 1.5 (bazuje na jego algorytmie tylko został przerobiony na potrzeby sourca, z tego co wyczytałem u valve to 1.6 miał nowy algorytm...).

 

Twoje wróżby są troszkę śmieszne, bo jak narazie source ma baaaardzo duże poparcie i z danych valve wynika że z dnia na dzień przybywa sourcowców :) A 1.6 umrze śmiercią naturalną :) Ale to normalny bieg rzeczy, wyszedł 1.6 ludzie narzekali że beznadziejny, że się dziwnie postacie ruszają, że się dziwnie celuje, itd. :) Wszyscy się przyzwyczaili, wyłączyli serwery 1.5, został tylko 1.6, nadeszła era sourca, na początku wielkie narzekania (sam narzekałem :D ), a teraz narzekają już tylko pojedyncze jednostki :) Za parę tygodni planowane wyłączenie oficjalnych serwerów 1.6 przez valve, zostanie source, ludzie się przyzwyczają, wyjdzie source 1.1, wszyscy znowu zaczną narzekać i tak wkoło macieji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak troche pogrywalem w 1,6 - podobalo mi sie nawet  :D  - gra sie szybko , moizna bylo "poskakac; Potanczyc" w kolo przeciwnika - jakas taka dynamiczna byla gra

 

W source gralem moze lacznie z 10 razy - grafa ok - ale sposob strzelania  ( zupelnie inny) ruchy postaci - sposob poruszania ...................... :mellow:

 

nie wroze source wielkiej przyszlosci / na dzien dzisiejszy to dla mnie jakies nieporozumienie ten source ( 1,6 rulezz )

 

Pozdrawiam

1271827[/snapback]

Poca wyjoles mi to z Ust Dokładnie Sportmaus wróżką to ty nie będziesz .

Bo Source czeka swietlana przyszłosc :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu następny który ma coś do ruchów postaci  :mur:  Zrozumcie, naprawdę ludzie pracujący w antyterrorce nie biegają z kołkami w doopie na baczność, tylko są właśnie skuleni, obejżyj jakieś filmy dokumentalne z akcji SWATu etc.... Sposób strzelania jest bardziej zbliżony do 1.5 (bazuje na jego algorytmie tylko został przerobiony na potrzeby sourca, z tego co wyczytałem u valve to 1.6 miał nowy algorytm...).

 

Twoje wróżby są troszkę śmieszne, bo jak narazie source ma baaaardzo duże poparcie i z danych valve wynika że z dnia na dzień przybywa sourcowców :) A 1.6 umrze śmiercią naturalną :) Ale to normalny bieg rzeczy, wyszedł 1.6 ludzie narzekali że beznadziejny, że się dziwnie postacie ruszają, że się dziwnie celuje, itd. :) Wszyscy się przyzwyczaili, wyłączyli serwery 1.5, został tylko 1.6, nadeszła era sourca, na początku wielkie narzekania (sam narzekałem  :D  ), a teraz narzekają już tylko pojedyncze jednostki :) Za parę tygodni planowane wyłączenie oficjalnych serwerów 1.6 przez valve, zostanie source, ludzie się przyzwyczają, wyjdzie source 1.1, wszyscy znowu zaczną narzekać i tak wkoło macieji :)

1272065[/snapback]

 

Spoko ja tylko wyrazilem wlasna opinie - po prostu kiedy wyszedlem pierwszy raz na Source to czulem sie troche jak pudel z wygolonym tylkiem ( dziko :D )

 

To ze ciagle nowych przybywa w Source to zgoda - chocby ja ( dwa dni temu odpalilem Source )

 

A do strzelania/celowania nie moge sie przyzwyczaic - moze z czasem jak zmienie dodatkowo rozdzielczosc ( obecnie 1024 / 768 chyba )

 

Co do poruszania sie ludkow to chyba moze mi bardziej odpowiadac sposob z 1,6 - choc podobno jest mniej autentyczny ? :wink:

 

I jeszcze draznia mnie te beczki - jakos sie czesto plataly pod nogami :mur: :D

A i jeszcze woda w De_Aztec - jakas "inna" - w 1,6 czesto lubialem kampic wlasnie na dole w wodzie i teraz dziwnie sie tam czulem.

 

Przy okazji pytanko - czy w de_aztec (source) przelatuja pociski przez te kamienne wrota ? w 1,6 mykaly kulki

 

Mam nadzieje ze nie obrazilem wielbicieli Source - wyrazilem tylko zdziwienie - a jak na razie tak sie u mnie Source objawia.

 

Pozdrawiam :rolleyes:

 

Poca wyjoles mi to z Ust Dokładnie  Sportmaus wróżką to ty nie będziesz .

Bo Source czeka swietlana przyszłosc  :D  :D

1272088[/snapback]

 

A niech bedzie i gwiezdna przyszlosc - jestem za .

 

Tylko mam nadzieje ( po tym co przeczytalem ) ze przynajmniej na lanie bedzie mozna poklikac w 1,6 :rolleyes:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1.6 przez wszystko kule lecialy ;] Walniesz przez metrowy blok betonu, a naboj przeleci.

 

Woda w Source (aztec) jest bardzo dobra. Sa wysepki po ktorych mozna skakac zeby nie bylo sluchac chlupania. Ciekawostka moze byc to ze jak dlugo chodzisz po wodzie to potem na suchym buty "kwacza" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejkku co kilka stron ten sam wątek poruszany...

Pytam sie po co??

To co mialo byc napisane zostało napisane już wcześniej. Nie widze potrzeby ciąglego godania o tym samym :|

 

Jedyną rzeczą ktorej nie widziałem, to zamkniecie publcow do 1.6

może zamiast nich bedą serwy do C:S:S :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info ze Steama:

"Ble ble ble nowa mapa do HL2 Deatchmatcha i 2 bronie ble ble ble.

This release will happen some time next week. Right now, we're shooting for Thursday the 17th.

 

And just a quick note for those of you who have been asking -- yes, VAC 2 is coming."

 

Vac hyhyh ze 2-5 dni nie będzie cheaterstwa ;)

Panowie, uważajcie z prenumeratą Brava ;) Ja chyba od 17 nie pogram :( Nie ze względu na nagły spadek skilla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tak patrze ze niedlugo to Na Tweaku to tylko z Cieniem będzie mozna pograć :blink: :blink: :lol: :lol:

NA Serverku Pustki :cry: :cry:

Lipa Narzekalismy na Obleganie Servera prz "Nowych" a teraz Server Świeci Pustkami ja nic nie mówie Bo San Narzekałem

Ale teraz tesh jest na co narzekac :mur: :mur:

Server Powinien byc Rozleklamowany

I na Bank zjajdzie Sie kilka osób Wporządku jezeli chodzi o zachowanie itd.

A ci co Zachowali by Sie Nie Wporządku To aut :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ładnie... Ja nie gram to nikt nie gra ;)

Wiem że za mna tęsknicie i cierpicie podczas mojej nieobecnosci, ale takie zycie :P

Teraz juz czuje poprawe zdrowia, a wolne mam do srody, wiec jeszcze pogramy!!! Mam nadzieje ze juz jutro...

 

Co do nowych z tweak, to kazdy moze zaglądnąc do topicu, przeczytac hasło i zagrac, jednak nie wiem czy NOWYCH nie przeraża poziom niektórcyh graczy. Do teraz gdy widze coponiektóre nicki, to wole grac z nimi. Przyznam osobiście że na początku grało sie bardzo cieżko. Teraz troche sie podszkoliłem, poznałem ludzi i ich umiejetności i wszystko stało sie łatwiejsze!!!

Tego samego życze NOWYM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Slim, w końcu się pokazałeś ! Szefo, organizuj jakąś walkę z SES ! Rewanż też miał być i kurde nic się nie dzieje :( Ja ostatni tydzień miałem bardzo mało czasu, ale teraz zamierzam to nadrobić. Rzeczywiście, wczoraj musiałem grać na innym serwie, bo u nas było pustoooo...

Sportmaus - to co masz w podpisie, to rozumiem, że marzenia, bo chybe nie masz tego w domu (pytanie retoryczne, ponieważ oczywiście odpowiesz, że masz - a ta płyta to jest już do kupienia wogóle ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...