Skocz do zawartości
=KrAnKeD=

Loeb mistrzem świata w RSMŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje się ktoś rajdami :?: :?: :D

 

 

http://www.autoklub.pl/news/shownews.php?id=6513

 

Moim zdaniem w tym sezonie na Loeb'a nie było mocnych, chociaż osobiście wolał bym żeby to Solberg został MŚ.

 

W nastęnym sezonie będzie chyba niezła walka o tytuł, może Marko Martin pokaże się z podobnej dobrej strony jak w ukończonym Rajdzie Korsyki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solberg ostatnie trzy rajdy miał ładną serię, myślałem, że dotrwa tak to końca sezonu. Mogło być ciekawiej.

Ale trzeba przyznać, że Loeb zasłużył na tytuł (i to tak szybko 2 lata w WRC).

Teraz czekamy na Martina, btw. wiecie jak będzie z Fordem? Czy wystartują w przyszłym sezonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie porobilo. Forda nie bedzie, ale za to Szkoda bedzie startowac w calym cyklu :/

 

Pieknie ;/

 

Loeb to prawdziwy mistrz, ale trzeba tez oddac nalezyte poklony Cytrynie- cholernie niezawodne bydle jak na france ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze, tylko nie renault :/ Mam juz drgawki jak ogladam te francuskie wynalazki...

 

A zreszta, Renault jest za biedna by ciagnac rownoczesnie F1 i WRC + Junior WRC, wiec to nam raczej nie grozi.

 

PS. Nowe megane WRC? Bleee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cytujesz, to dokladnie.

 

Junior WRC, WRC + F1 to gigantyczne koszty- to chyba jest dla ciebie jasne?

 

Ford, koncern, ktory poprzedni rok budzetowy zakonczyl o wiele lepszym wynikiem niz Renault/Nissan, wycofuje sie z WRC wlasnie z powodow ogromnej kumulacji kosztow trapiacej ten cykl.

 

Stad tez wniosek, ze Renault na to sobie nie pozwoli.

 

Mam nadzieje, ze wiesz o udziale Renault w JWRC i F1? A takze o tym jak lasy na pieniadze jest Flavio Briatore? Bez ciecia budzetu przeznaczanego dla dzialu Renault Sport F1, nie ma mowy (raczej, Renault to nieprzewidywalny koncern, ktory juz raz stal na skraju bankructwa) o zgromadzeniu funduszy na budowe auta klasy WRC.

 

PS.I tak na koniec- jesli Renault wogole rozwazalo by start w WRC to juz dawno bysmy o tym wiedzieli. Chyba nie myslisz lpc, ze prace rozwojowe nad nowym modelem rajdowki trwaja pare miesiecy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalezalo sie Loebowi - pokazał klase - i caly czas utrzymywał równe tępo !

chociaz zaluje troszke ze Solberg jest drugi - ! - ale moze w przyszłym sezonie bedzie pierwszy !

Lubie tego kierowce - bo czerpie ogromną przyjemnosc z jazdy - i widać że chce jezdzić(pozatym jezdzi Subaru :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cytujesz, to dokladnie.

 

Junior WRC, WRC + F1 to gigantyczne koszty- to chyba jest dla ciebie jasne?

 

Ford, koncern, ktory poprzedni rok budzetowy zakonczyl o wiele lepszym wynikiem niz Renault/Nissan, wycofuje sie z WRC wlasnie z powodow ogromnej kumulacji kosztow trapiacej ten cykl.  

 

Stad tez wniosek, ze Renault na to sobie nie pozwoli.  

 

Mam nadzieje, ze wiesz o udziale Renault w JWRC i F1? A takze o tym jak lasy na pieniadze jest Flavio Briatore? Bez ciecia budzetu przeznaczanego dla dzialu Renault Sport F1, nie ma mowy (raczej, Renault to nieprzewidywalny koncern, ktory juz raz stal na skraju bankructwa) o zgromadzeniu funduszy na budowe auta klasy WRC.

 

PS.I tak na koniec- jesli Renault wogole rozwazalo by start w WRC to juz dawno bysmy o tym wiedzieli. Chyba nie myslisz lpc, ze prace rozwojowe nad nowym modelem rajdowki trwaja pare miesiecy?

no chciałem tylko przeczytac uzasadnienie , dzieki ześ mnie oświecił :wink:

 

BTW

Chyba nie myslisz lpc, ze prace rozwojowe nad nowym modelem rajdowki trwaja pare miesiecy

no stary a myślalem ze wystawią w przyszłym sezonie dacie logan :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio to moze byc kiepsko, bo nawet Mitshubishi nie ulepsza evo, nie wspominajac o nieliczacej sie Skodzie

Z tego co się orientuje to Mitsubishi właśnie zrezygnowało ze startów nie dawno po to aby poprawić kiepskiego Lancera, a co do Skody to nie mów hop :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy za głupoty piszecie na stronie Wrc.com ani na stronie Ford-Rs nie ma nic o rezygnacji ze startow w kolejnym sezonie. He spoko Skoda bedzie startowac we wszystkich rajdach a Ford nie spoko bo sa na 2 miejscu w klasyfikacji producentow i trwaja prace rozwojowe nad nowym modelem WRC Forda. I bardzo dziwne bo dywizja F1 podpisała kontrakt na kolejne 3 lata na dostarczanie silników do formułek. Informacja sie pojawia w 1 gazecie online i juz wiezycie w to.

 

Wracajac do tematu reszta firm pracuje usilnie nad nad ulepszeniem furek. Wiec sezon 2005 moze byc ciekawy ale sadze ze ciekawa walka zacznie sie dopiero w sezonie 2006. Moze wkoncu Lancer bedzie tym samym autem jakim byl kilka lat temu, no i Skoda cos wkoncu pokaze bo jak narazie maja problemy z furka. No i Peugot moze wkoncu poprawi auto bo ten sezon nie był dal nich najlepszy. Ciekaw jestem co pokaze nowe C4 - Leob sie wypowiadał pochlebnie o nim wiec zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze shiz, ze masz dokladniejsze infromacje nt przyszlosci dzialo Ford Motorsport od samego... Martina, ktory jeszcze podczas rajdu Korsyki pod wywiadu dla Eurosportu martwil sie o przyszlosc teamu WRC Forda.

 

Gratulacje... lol

 

Druga sprawa- Wiesz moze co oznacza wystawienie teamu Jaguary na sprzedaz...? I jaka "dywizja F1"? Pierwsze slysze, ale ja sie pewnie nie znam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah dziwne bo jakos Wilson spytany o to nic nie powiedział. A z Martinem to inna sprawa martwi sie bo chca im podobno obciac kaske nie sa tez zadowoleni z wystepow no i z pracy mechanikow bo jak wiemy ford trapiony był i jest awariami. Dziwne ze w tym samym czasie pojawiły sie pogłoski jakoby Martin podpisał 2 letni kontrakt z Peugotem. To prawda Ford cos buczy ale raczej wątpie w to aby wycofali sie z WRC skoro maja jak narazie 2 miejscie w konstruktorach.

 

 

Dywizja F1 tak mi sie napisało kazdy chyba wie o co lata ( Team Jaguar ). A wystawienie Teamu na handel nie oznacza jego konca raczej bym tu sprawy nie przesądzał a moze sie trafi kots z kasa. A wystawienie teamu to chyba z jednego powodu nedzne wyniki i zwyczajnie nie chca juz pompowac tak ogromnej kasy w cos co nie przynosi rezultatu i wcale sie nie dziwie.

 

Ford chce z czegos zrezygnowac bo zwyczajnie ta cała impreza jest za droga hmm ale jak narazie władni forda nic nie mowia wiec bym sie z komentarzami i gdybaniem powstrzymał az pojaiw sie jakies stanowisko forda. Na bank cos pojdzie w odstawke i padło na F1 oby nie wypadlo tez na WRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio to moze byc kiepsko, bo nawet Mitshubishi nie ulepsza evo, nie wspominajac o nieliczacej sie Skodzie

Z tego co się orientuje to Mitsubishi właśnie zrezygnowało ze startów nie dawno po to aby poprawić kiepskiego Lancera, a co do Skody to nie mów hop :wink: :D

Jakoś na początku sezonu byłą opcja jak Colin nie dostał pracy w żadenj z fabrycznych ekip. Mówił, że nie będzie jeździć w zespołąch typu Skoda, czy Hunday. Później jakoś słyszałem (albo czytałem) gdzieś, jak mówił, że może będzie jeździć Skodą w 2005, ale muszą też zagwarntować pełny cykl jego podopiecznemu jakiemuś.

 

Tylko, że Colin to by ich na skraj bankrustwa doprowadził...

 

Nie umniejsza to jednak faktu, że fajnie kiedyś jaździł (subaru, ze dwa sezony Fordem)

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...