Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ze post pod postem, ale potrzebuje pomocy, w ten sposob lepiej zauwazyc nowa wiadomosc.

 

Zainstalowalem system na nowo (i to nie jeden raz, win2k3 sp1) przy pomocy nLite + powylaczane niektore procesy i gra nie dzialala, to postanowilem wlaczyc na sile wszystkie procesy (dalem je na auto) i po uruchomieniu systemu pojawia sie ten dolny komunikat, a wyzej widac komunikat z podgladu zdarzen

 

Dołączona grafika

 

Przeskanowalem kompa Nod32 i Spybot - Search & Destroy (najnowsze wersje i bazy) i nic nie znajduje. Co robic?? Pomozcie :sad:

 

Dziwne jest to ze kiedy mialem system bez SP1 i SP2 to gra dziala prawidlowo. Tyle ze win2k3 bez SP to troche lipa, bo niektore programy wymagaja tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam cos ostatnio problem z Q3. Napewno wiecie co to jest "warp" jak sie gra przez neta. No to od paru dni ja mam takiego warpa nawet jak kur... gram na Singlu. Poprostu caly czas mi gra szarpie, dzwiek tez co chwile szarpie. Napewno nie jest to problem z netem, bo wtedy by przeciez w Single chodzilo. Taki problem mam tylko w Q3, bo np. UT2004 chodzi przez neta i w single jak zloto. Z tym Q3 to sie stalo nagle. Wszystko zawsze gralo, a tu od paru dni [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam cos ostatnio problem z Q3. Napewno wiecie co to jest "warp" jak sie gra przez neta. No to od paru dni ja mam takiego warpa nawet jak kur... gram na Singlu. Poprostu caly czas mi gra szarpie, dzwiek tez co chwile szarpie. Napewno nie jest to problem z netem, bo wtedy by przeciez w Single chodzilo. Taki problem mam tylko w Q3, bo np. UT2004 chodzi przez neta i w single jak zloto. Z tym Q3 to sie stalo nagle. Wszystko zawsze gralo, a tu od paru dni [gluteus maximus].

Sprawdz, czy w oknie i fullscreen jest to samo.

Dla pewnosci zapodaj komende na wymuszenie odswiezania:

set r_displayrefresh x [i](gdzie x to wartosc odswiezania)[/i]
i jeszcze jedna komenda na wdrozenie ustawienia w obieg

vid_restart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos bawi sie w defraga? Trickjumping itp? Musze sie pochwalic, ze w koncu nauczylem sie strafejumpowac metoda halfbeat, ale z bialymi padami na cos7 nie moge sobie poradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam cos ostatnio problem z Q3. Napewno wiecie co to jest "warp" jak sie gra przez neta. No to od paru dni ja mam takiego warpa nawet jak kur... gram na Singlu. Poprostu caly czas mi gra szarpie, dzwiek tez co chwile szarpie. Napewno nie jest to problem z netem, bo wtedy by przeciez w Single chodzilo. Taki problem mam tylko w Q3, bo np. UT2004 chodzi przez neta i w single jak zloto. Z tym Q3 to sie stalo nagle. Wszystko zawsze gralo, a tu od paru dni [gluteus maximus].

ja tak miałem w q2 sprawdź procesy i obciążenie procka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i [gluteus maximus] blada. Precesy sa jak najbardziej OK, obciaza tylko Q3 i to nieznacznie, bo mam dwa rdzenie. Ale zauwazylem cos innego. Caly czas zapieprza dysk podczas grania w Q3. Co sie moglo zwalic ? Mam to ledwo od paru dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz naprawione. Wrzucilem do katalogu PB jakis dodatkowy pliczek, gdzies na necie znalazlem, ze moze pomoc i pomoglo :)

 

EDIT:

 

Pomoglo na jeden dzien, dzisiaj wlaczam i znowu tak jak wczesniej. Ja pier...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje bo mam chyba ten sam problem co Nerevar kiedyś :) Kupiłem sobie wczoraj Q3 + TA na Steamie. Po zmianie rozdzielczości w Q3 na 1280 x 1024 gra ma przesuniety obraz w prawo i nie mogę tego jakoś rozsądnie ustawić. Pomaga jedynie gra w 1024 x 768. W TA jest jeszcze gorzej :P Ustawiam sobie rozdziałkę na 1280 x 1024 - menu OK. Ale jak usiłuję odpalić single player, multiplayer bądź chce postawić serwer gra zatrzymuje się na ekranie ładowania. Pomaga esc i wracam do menu. Jakieś pomysły jak zmienić rozdzielczość bez takich problemów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos jeszcze gra w q3 w ogole? :)

Kolega po dosc dlugim okresie niegrania, znowu zaczyna grac ;) Ex Pa1n member. Mozna? Mozna :). A tak pozatym to full znajomych jeszcze pogrywa w Q3, szczegolnie jak sie zrobi lan party.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wam zrobiłem :) Odkopałem temat i aż tyyyyyyyyyyyylu zwolenników Q3 się znalazło :) Jeśli chodzi o rozdzielczość to jakoś przeboleję 1024 x 768. Może ktoś jest chętny na partyjkę ale w czystego Q3 (modów jeszcze nie pobierałem - mam mieszane uczucia co do nich). Mogę postawić serwer :)

 

Na steamie za Q3 + TA zapłaciłem wczoraj 52zł.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mess to może jakaś ustawka na PPC Lan party ? Oczywiście my gramy z czitami (god mode, give me all etc.), a ty bez ;)

 

A tak całkiem poważnie to chętnie bym zagrał z wami.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno ma się pojawić QUAKE LIVE czyli Quake III za free z reklamami, gra ma działać na tej samej zasadzie co Battlefield Heroes.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...