Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś jakiegoś moda na normalniejsze gore? Widziałem takie co poprawiają cripple efect tak że wreszcie warto walić po nogach czy łapach ale nic co by likwidowało te eksplodujące ciała. Po prostu nie rozumiem czemu przeciwnikowi odpadają ręce i nogi po trafieniu w głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiegoś moda na normalniejsze gore? Widziałem takie co poprawiają cripple efect tak że wreszcie warto walić po nogach czy łapach ale nic co by likwidowało te eksplodujące ciała. Po prostu nie rozumiem czemu przeciwnikowi odpadają ręce i nogi po trafieniu w głowę.

Nigdy czegoś takiego nie miałem nawet przy kritikalu ;]. Może masz bloodymessa (pewnie nie ;p). Mnie też gore denerwuje. Za czesto głowy odpadają. Nie ma już fajnych kritikali (jak np po strzale w oko w F1i2).

Poniżej link do tego moda na lepszy cripple ;p

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W starych Falloutach zawsze wybierałem Bloody Mess, bo świetne to było. Co chwile podziurawieni przeciwnicy padali na ziemię.

 

W tej części raczej nie skorzystam z tego perka bo i bez niego jest dość widowiskowo. Mnie się akurat podoba jak poszczególne części odpadają, ale oczywiście te w które trafię, inaczej nie miałem.

 

Wogóle to jestem po formacie, najnowsze stery, brak śmieci w systemie, a radio jak przerywało tak przerywa dalej. X-Fi czy co? Dziwne chyba.

 

Do tego miałem teraz jakieś problemy z instalacją patcha, jeszcze zanim się instalka skończyła to gra się uruchamiała. Wychodziłem z gry to i instalka się zamykała. W grze widać że patch jest, choć exe wydaje się nie być spatchowane, bo modified jest datowane na 6 października. Wogóle to w głównym menu nie powinna się pojawić wersja? Bo tak mi się wcześniej wydawało, a obecnie wersję pokazuje jak w menu kliknę Options i potem Display. I tylko tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Najdurniejsze krytyki jakie widziałem. Uwaga nie dla wrażliwych osób!"
Jeden z najdurniejszych krytyków jakiego widziałem był na SuperOrku, pozostawił wiszący w powietrzu korpus bez kończyn, obrany z skóry i z oderwaną głową wiszącą kawałek dalej. Druki w kolejności to taki po którym tak się rozprysnął że nie dało się znaleźć nawet kawałka na którym dało by się zrobić loota. Oba były wynikiem trafienia w głowę z snajperki
A co ma mieć Bloody Mess do idiotycznego gore? Jeszcze takie jak w F2 to rozumiem, urwało głowę i kawałek korpusu. Ale co mają do tego nogi?!?! Żeby od granatu, bazooki czy miny to rozumiem ale z pistoletu czy innej mało i średnio kalibrowej broni trafiającej w zupełnie inną część ciała???

Typowy przykład amerykańskiego zakłamania, nikomu nie przeszkadza absurdalny, bezsensowny i zupełnie niepotrzebny rozlew krwi, ale już dzieci to muszę być nieśmiertelne, miłość czy to emocjonalna czy fizyczna w grze praktycznie nie istnieje a ewentualność powstania nude modów wystarczy żeby grozić niewydaniem edytora :mur: Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwiej sejwowac przed kazdym Lockpickiem.

No wybacz, to niesportowe zachowanie pozbawiające gry tego dreszczyku, że jak coś sp**dole, to później będzie kłopot i potrzeba kombinowania. RPG powinno w dużym stopniu oddawać realia stworzonych światów, włączając w to czynniki przyczynowo-skutkowe - a save przed każdym zamkiem, pozbawia właśnie tego czynnika. Bez urazy, ale to tak jak granie w dowolne RPG i save przed każdym poważniejszym dialogiem, żeby wybrać taka opcje która dla gracza będzie najkorzystniejsza - gdzie tu sens? Gdzie odgrywanie roli? Dobra już kończę ...: >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Bez urazy, ale to tak jak granie w dowolne RPG i save przed każdym poważniejszym dialogiem, żeby wybrać taka opcje która dla gracza będzie najkorzystniejsza - gdzie tu sens? Gdzie odgrywanie roli? Dobra już kończę ...: >

Maly off. Sam tak robie , ale nie po to by wybierac odpowiedzi w twoim rozumieniu :) , ale po to by poznac kazda kwestie dialogowa :) Dlatego tez takiego Kotora 2 po 4 latach zmeczylem trzy razy z rzedu z czasem wynoszacym 81h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to jestem po formacie, najnowsze stery, brak śmieci w systemie, a radio jak przerywało tak przerywa dalej. X-Fi czy co? Dziwne chyba.

Też mam coś takiego ale wystarczy że na dłuższą chwilę wyłączę radio i przechodzi to przerywanie.Mi za to grafa tnie że masakra.Wiem że nie mam jakiegoś wypaśnego kompa,ale przy rozdziałce 1024x768 na LOW też tnie jak diabli. :mad: :sad: :sad: i też nie wiem co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przy tym konfigu nie ma prawa sie ciac-ja na moim z podpisu, mam w miare plynna gre caly czas-w 1024 na swoich ustawieniach-wiekszosc na medium/high. Tak wiec kombinuj bo gra daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje chyba tylko format i od nowa system,bo grę instalowałem już dwa razy a stery próbowałem ostatnie trzy wydania i nic.A proc chodzi na 2.8Ghz.Idąc przez pustkowie przycina dość znacznie a często zaczyna przycinać mocniej i ląduje na pulpicie bez żadnych informacji że coś się stało lub też że program wykonał nie prawidłową operację i też pulpit tylko że rozdziałka 640x(nie pamiętam) i kolor 4 bit.Ręce opadają.

 

Może jak kolega zauważył że to przez X-Fi :shock: :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak temperatury? Cpu, gpu? Ja mam totalnie zasyfiony system-chodzi bez zmian od ok roku-i gra chodzi lux :) Raz sie zdazyl taki objaw jak u ciebie, ze radio cielo ale to byl jakis wyjatkowy przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e2140 3ghz + 2gb 750mhz + 9800gt 700/1700/950, system świeży, stery 178.iles tam (chyba 178.14). w rozdziałce 1680x1050 z detalami ultra high wszystko na max, działa bardzo płynnie, gdy pojawi sie kilku wrogów zaczyna lekko klatkować 15-20fps)

dlatego gram "tylko" na HIGH i działa cały czas płynnie, nie zauważyłem klatkowania

 

co do samej gry nie jestem fanem serii, ani tez niegrałem w 1 i 2 ani inną część, nigdy tez nie lubiłem RPG-ów

ale F3 ma swój klimat i myśle ze w święta będe zarywał nocki :lol:

 

tak poza tym, w którym momencie zdobywacie jakąś lepszą broń strzelającą bo chodzenie z pistoletem z obrazeniami 4 jest troche uciążliwe

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak poza tym, w którym momencie zdobywacie jakąś lepszą broń strzelającą bo chodzenie z pistoletem z obrazeniami 4 jest troche uciążliwe

Na to pytanie sie nie da odpowiedziec, bo gra jest zbyt nieliniowa. Poza tym trenuj skilla i staraj sie utrzymywac bron w mozliwie dobrej kondycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury mam raczej dobre.Grafa max 62 a na procku siedzi karakorum i też 50 to max.Z innymi grami nie mam problemu tylko z Falloutem.Ale że gra mnie wessała to przymykam na to oczy i naprawiam słoneczne pustkowie,ale chciał bym patrzeć na to troszkę inaczej hehe.Może nowe stery coś zmienią.

No i questy mi się kończą.Może jest jakaś lista z wszystkimi questami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury mam raczej dobre.Grafa max 62 a na procku siedzi karakorum i też 50 to max.Z innymi grami nie mam problemu tylko z Falloutem.Ale że gra mnie wessała to przymykam na to oczy i naprawiam słoneczne pustkowie,ale chciał bym patrzeć na to troszkę inaczej hehe.Może nowe stery coś zmienią.

No i questy mi się kończą.Może jest jakaś lista z wszystkimi questami??

Bo co sobie gre ułatwiać ? :blink: Po ilu h Ci sie quest kończą ? Ja po 110h zrobiłem tylko 17 questów. W tą gre sie gra jak w oblivona czyli stara sie badać wszystko (co sie staje bardzo monotonne po pewnym czasie). Przykłąd: już myślałem ze siedziła vault tec bedzie wyglądać inaczej niż pozostałe domy i mieszkania. Oczywiście myliłem sie... te same tekstury - non stop to samo ;]. Ten mankament z Obka został i tu i tego nawet mody nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Bo co sobie gre ułatwiać ? :blink: Po ilu h Ci sie quest kończą ? Ja po 110h zrobiłem tylko 17 questów. W tą gre sie gra jak w oblivona czyli stara sie badać wszystko (co sie staje bardzo monotonne po pewnym czasie). Przykłąd: już myślałem ze siedziła vault tec bedzie wyglądać inaczej niż pozostałe domy i mieszkania. Oczywiście myliłem sie... te same tekstury - non stop to samo ;]. Ten mankament z Obka został i tu i tego nawet mody nie zmienią.

tyle bylo marudzenia a tu prosze! 110 h grania ;)...i tylko 17 questow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam wielka prosbe. Potrzebuje save, tak mniej wiecej jak wszystkie misje w Megaton zostaly wykonane (Moira, bomba, zadanie z rodzina tej pani z baru w Megaton i najlepiej jakby jeszcze quest Agaty ze Stragivariussem), ale glowny quest nie za bardzo ruszony (przed Rivet city jeszcze). Lub przynajmniej mniej wiecej z takiego miejsca w grze.

Padl mi dysk twardy i nie chce mi sie od poczatku przechodzic Megaton itd. Statystyki postaci niewazne, bo mozna sobie zmienic w konsoli. Jesli ktos ma to prosze na maila: mikaelis@o2.pl

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że można spotkać i pomóc Haroldowi?

 

Jak dla mnie F3 jakoś tak niespodziewanie się skończył - po 'spotkaniu' z prezydentem jak się pójdzie z głównym wątkiem to zostaje ostatnia misja po której koniec. Który z resztą mnie wkurzył :-/

 

No i wczytałem starszego sejwa i zwiedzam :-)

Edytowane przez ^BerZerK^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle bylo marudzenia a tu prosze! 110 h grania ;)...i tylko 17 questow

;d

 

No jak tak gre testuje czyli przechodzę na wspak ;]. Wszystko badam itp. Narazie F3 wystawił bym 7/10 (z tymi modami co mam) a bez modów 5/10 ;]. Pamiętam jeszcze jakie było oburzenie ze Obkowi wystawiłem 7/10 bo 200h grania ;].

Fakt jest faktem ze gre nie potrzebnie oceniałem na -1/10 jeszcze przed zagraniem (DEBILNE filmiki beth pokazujące tylko walkę) no i nawet jak pograłem początkowo kilka h to tez jechałem po grze (pierwsze stykniecie z F3 miałem na klocku i dlatego tyle rzeczy mnie denerwowało - jak chociażby levelowanie nie do przyjęcia dla mnie). Nadal twierdze jednak ze daleko tej grze do pierwowzorów ale nie jest to mega krap.

 

@mikaelis

To ma być save gdzie bomba zrobiła boom czy gdzie my zneutralizowaliśmy bombe ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje jest takie info i pokazuje mi ponad 88h grania.Nie widziałem tego bo zawsze daje kontynuuj.

Dzisiaj jeszcze ot tak zmieniłem rozdziałkę na 1280x1024 i detale na medium plus zasięg widzenia wroga na full i różnica na plus. :blink: :blink: Wcześniej nie szło tak grać,a teraz zniknęło 70% przycinek.Czarna magia.

^BerZerK^ też mnie ten koniec zdenerwował no ale trudno.Też wczytałem sejwa i tne dalej,a Harold wygląda trochę inaczej niż "kiedyś" ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być save gdzie bomba zrobiła boom czy gdzie my zneutralizowaliśmy bombe ?

Obojetnie. Wazne zeby te questy poboczne co wymienilem powyzej byly zrobione (ale jak nie wszystkie to trudno).

I dzieki na zapas

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie. Wazne zeby te questy poboczne co wymienilem powyzej byly zrobione (ale jak nie wszystkie to trudno).

I dzieki na zapas

 

pozdrawiam

No dobra poszukam (savów mam w pytke i jeszcze troche). Pytanie pierwsze - grasz z patchem czy bez ? Pytanie drugie masz polską wersje czy inną ? Sajwy chyba powinny działać niezaleznie od wersji ? Ja jade na spaczowanej wersji UK (jeszcze nie swojej - koleś wyjechał i mogę grać ;dd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...