Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym co wyczytałam na wikipedii, wnioskuje, ze 4 i 5 dodatek, ZMIENIA grę.

 

Point Lookout:

"W przeciwieństwie do innych obszarów ze świata Fallout 3, na park nie zrzucono bomb atomowych. Jednak ludzie opuścili te rejony i obszar znany jest teraz jako ogromne bagnisko."

 

Mothership Zeta:

"W dodatku tym główny bohater zostaje porwany przez kosmitów."

 

 

zy to znaczy, że jak zainstaluje Point Lookout, to częśc gry zostanie zmieniona bezpowrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe, wszystkie DLC sa dodatkami - rozszerzaja gre i dodaja do niej nowe obszary i mozliwosci (np. ktorys DLC podnosi limit poziomow do 30), ale nie ingeruja zasadniczo w podstawke.

 

Doinstalowanie dodatku nie spowoduje, ze np. zmieni sie glowny watek fabuly (co najwyzej zostanie rozszerzony o nowe elementy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To w sumie dobrze że nie ma czego poprawiać, w 1.5 naprawili działanie kilku perków związanych z VATS i to w sumie było dość istotne. Mnie ciekawi skąd ten rozmiar patcha, jak angielski zajmuje 52 MiB, do tego jakoś dziwnie go oznaczyli (3.17?).

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia na stronie cenegi to literówka powinno być F3 1.7

 

no i mam swoje angielskie GOTY :) Jakby kto szukał to jest tu za niecałe 130zł (to mniej niż oficjalne 49$ :) ) http://www.ultima.pl/itemnfo.php?ba=add&am...mp;&id=8012

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane mam dodatki, a nie ma ich tam gdzie mowisz ze powinny być

 

Edit: Już śmiga, z drugiego pliku instalacyjnego trzeba instalowac, na inny sposob. :)

 

 

 

POmimo dodatków, gra mi się kończy!!! :((

Edytowane przez Pupu2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko grasz albo coś omijasz :) Ja przez dwa dni wolnego ledwie rozpocząłem podstawkę, zrobiłem Mothership i zacząłem Point.

Swoją drogą czy ktoś jeszcze ma taki problem że podstawka i Mothership (nie wiem jak inne DLC) śmigają a Point uprawie wieszanie w stylu dowolnym? Dobrze że mam ustawiony hotkey do zabijania procesu fallouta :D Raz musiałem brać starszy save bo się aktualny zrypał i nie chciał ładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowanie piszesz.

Ja mam juz ponad 800 savów.

 

Przeszłam podstawkę i dwa dodatki jak dotąd, mam 26lvl. Questy poboczne robię jak się trafią, ale glównie wędruje main questem.

 

 

Co to są "achievements" w falloucie 3?

 

 

Jak w mothership zeta mnie porwą kosmici (tak wyczytałam) to bede mogła spowrotem wrócić na ziemię? Czy to jednostronna wycieczka?

Edytowane przez Pupu2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na medium gram. :D

 

No w sumie trudna nie jest. Sama rozgrywka w sumie może zostać, tlyko ze 10x zadużo jest róznych stimpacków itp.

 

Ja już mam około 100 stimpacków i reszty tez po kilkadziesiąt.

Edytowane przez Pupu2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam prawie 30k kasy, i około 280 stimpacków, do tego dziesiątki tysięcy niewykorzystanej amunicji i pełno sprzętu na sprzedaż (nuka coli mam ponad setkę w lodówce) :wink:

 

polecam przerzucić na v. hard - i tak jest za prosta

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż od tak dawna nie gram w czystego F3 że nie wypowiem się odnośnie trudności, mogę tylko napisać że na zmodyfikowanej grze po przejściu części podstawki i dwóch (chyba najdłuższych) dodatków nie mam chyba jeszcze nawet 10lvl. A robię wszystkie zadania dodatkowe jakie znajde :D

Naprawdę polecam granie z modami, wiele bardzo dobrych było wymienianych w tym temacie, poszukajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mam ochotę się tak męczyć, prawdę mówiąc to jest miejse gdzie musiałam odczekać z levelem i broniami, bo nie dawałam rady.

 

Mianowicie na jakieś mapce, gdzie jest baza wojskowa air force one. Tera musze zrobić lvl up by mieć 70 science i wyłączyć taką bramę laserową w tej dużej platformie na gasienicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wstawieniu Windowsa 7, mam problem ze starymi Save... Wlaczam gre, daje load jakiegos starego Save i wywala mi cos takiego:

 

Dołączona grafika

 

Jak dalem nowa gre, zapisalem, to ten nowy save czyta bez problemu, stare save sa oczywiscie w tym katalogu co trzeba (razem z tym nowym co dziala). Oczywiscie gdy klikne "Tak" to wywala mnie do Windowsa i koniec. Wie ktos co jest grane ?

 

Wszystkie Fallouty mi sie kur... posypaly w tej 7ce...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wstawieniu Windowsa 7, mam problem ze starymi Save... Wlaczam gre, daje load jakiegos starego Save i wywala mi cos takiego:

 

Jak dalem nowa gre, zapisalem, to ten nowy save czyta bez problemu, stare save sa oczywiscie w tym katalogu co trzeba (razem z tym nowym co dziala). Oczywiscie gdy klikne "Tak" to wywala mnie do Windowsa i koniec. Wie ktos co jest grane ?

 

Wszystkie Fallouty mi sie kur... posypaly w tej 7ce...

Przesuń mody w odpowiednie miejsca ;). Może to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie, jakieś mody lub DLC się nie ładują. W przypadku braku DLC akurat da się dalej grać, być może przy braku jakichś modów właśnie wywala z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa wlasnie, przeciez mialem tego co znosi 20lvl :P Tylko teraz pojawia sie inny problem. Pod Windows 7 musze wlaczac Fallouta bezposrednio przez plik Fallout3.exe, a nie przez lunchera, bo ten nie chce sie wlaczyc. A przeciez to wlasnie w luncherze ustawiam te mody. Macie jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na medium gram. :D

 

No w sumie trudna nie jest. Sama rozgrywka w sumie może zostać, tlyko ze 10x zadużo jest róznych stimpacków itp.

 

Ja już mam około 100 stimpacków i reszty tez po kilkadziesiąt.

 

ja już mam prawie 30k kasy, i około 280 stimpacków, do tego dziesiątki tysięcy niewykorzystanej amunicji i pełno sprzętu na sprzedaż (nuka coli mam ponad setkę w lodówce) :wink:

 

polecam przerzucić na v. hard - i tak jest za prosta

Qrcze, ja ostatnio zacząłem grać w F3 i ciągle mi wszystkiego brakuje. Stimpaków, amunicji. Broń też ciągle w kiepskim stanie. Kasy praktycznie zero.

Jak Wy to robicie, że macie tyle tego wszystkiego?

Skąd brać jakieś questy, na których można 'zarobić'?

 

Narazie gram na Hard. Mam 8-my level a postać stworzyłem nietypową bo z nastawieniem na charyzmę i speech.

 

@down

No to odwaliłem ;]

Ale nie chce mi się zaczynać od początku bo pare godzin gry już za mną...

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Narazie gram na Hard. Mam 8-my level a postać stworzyłem nietypową bo z nastawieniem na charyzmę i speech.

W tej czesci te skille to chyba slownie 1x przydaja sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa wlasnie, przeciez mialem tego co znosi 20lvl :P Tylko teraz pojawia sie inny problem. Pod Windows 7 musze wlaczac Fallouta bezposrednio przez plik Fallout3.exe, a nie przez lunchera, bo ten nie chce sie wlaczyc. A przeciez to wlasnie w luncherze ustawiam te mody. Macie jakis pomysl ?

Bardzo dobrze robisz ;). Nie włączaj F3 przez lunchera tylko w data files zaznacz mody (nawet jak się nie odznaczą to i tak będą ;)). Możesz jeszcze skorzystać z FOMM ("Fallout Mod Manager" - http://geck.bethsoft.com/index.php/FOMM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze robisz ;). Nie włączaj F3 przez lunchera tylko w data files zaznacz mody (nawet jak się nie odznaczą to i tak będą ;)). Możesz jeszcze skorzystać z FOMM ("Fallout Mod Manager" - http://geck.bethsoft.com/index.php/FOMM).

Nie wlaczam przez lunchera, bo mi sie w ogole luncher nie wlacza ;) Wyskakuje, ze nie ma plyty DVD w napedzie jak bym pirata mial. Tak wiec bede musial skorzystac z tego FOMM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz go wlasnie mam, ladnie smiga, save dzialaja :) Dzieki !

No problem ;). Btw widziałem w stolicy w empiku w galerii mokotów dokłądnie tą kolekcjonerską edycje po angielsku za 69 zł (w sumie dużo tego było ze 30 paczek ;d):

 

Dołączona grafika

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...