Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

??

Dlaczego? Chodzi Ci o dubbing? Ja np. zaznaczyłem tylko napisy po polsku, a i tak zerkałem na nie od czasu do czasu.

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dlatego że na polskiej wersji nie działa dużo modów, nie działają też patche z oficjalnej strony, więc nie można pograć w DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam F3 PL oryginalnego powiedzcie mi w jaki sposob moge pograc w dodatki na dzien dzisiejszy nawet jesli mialoby to byc po angielsku? Mozna zainstalowac je na wersje np z polskimi napisami i skad je wziac?

Edytowane przez gr0chu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam F3 PL oryginalnego powiedzcie mi w jaki sposob moge pograc w dodatki na dzien dzisiejszy nawet jesli mialoby to byc po angielsku? Mozna zainstalowac je na wersje np z polskimi napisami i skad je wziac?

Pewnie wyprzedają przed wypuszczeniem wersji z dodatkami. Tak czy siak kupowanie polskiej wersji F3 to IMO poważny błąd, który niestety popełniłem :(

Ja miałem wersje UK od kumpla (ba nadal mam bo on sam nie chciał grać :)) i wszystko działa bez problemu. Wersja PL to krap który trzeba omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na wersji PL nie da się legalnie pograć w dodatki bo nie ma klucza do LIVE (ponoć jednak można użyć tego od GTA IV, tak jak w Fuel i innych grach, te klucze nie są przypisane do gier tylko po prostu umożliwiają zalogowanie się do LIVE).

 

Jeśli nie zależy ci na legalności to wiesz co możesz zrobić, jednak nie wiem czy dodatki będą działać bo nowsze patche chyba z polską wersją nie współpracują, a teoretycznie są wymagane.

 

Najlepszym rozwiązaniem jest poczekać do października na edycję Game of the Year, która będzie zawierać wszystkie dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na GAME.co.uk są preordery na konsolowe edycje GotY za ledwo 30 funtów (+3 za wysyłkę), więc cena rewelacyjna. Mam nadzieję że pojawi się preorder edycji PC, bo myślę że można by liczyć na nie więcej niż 25 funtów. W momencie premiery ceny pewnie będą wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wlasnie mialem sie o to samo spytac. Nie pomaga zmiana zgodnosci z win XP, czy vista.

Na zagranicznych forach ludzie pisza, ze dziala... Jak dziala, jak nie dziala?

Edytowane przez Burdoror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokopalem sie do informacji na temat zabezpieczen. Oczywiscie u nas musi byc wszystko na opak i zabezpieczenia sa inne, niz na caly kur.. swiecie! No nic, podobno no-cd crack dziala. Ale to jest zalosne.... Z drugiej strony na oficjalnej stronie jest jasno napisane, ze gra nie wspiera Windows 7. Dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. A GOTY które wyjdzie po oficjalnej premierze W7 też nie będzie go wspierał? No tego to jeszcze nie grali w tym cyrku.

No i nasz P@$%& dystrybutor ma wymówkę żeby jak zwykle nic nie robić, nie ważne że inne wersje działają, ważne że oficjalnie nie wspierają :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak się składa że w tej chwili to żadna gra oficjalnie nie wspiera Windows 7, a tylko o oficjalnym wsparciu jest mowa. Nie można wspierać produktu którego jeszcze nie ma na rynku, do tego gra wyszła jak jeszcze nawet nie była znana data premiery siódemki, a system był w fazie bety.

To tak jakby mieć pretensje o to że dużo starych gier nie działa na obecnych systemach.

 

Zagraniczne edycje GOTY na pewno będą normalnie działac, bo obecne działają. A jeśli w polskiej znowu będą takie same zabezpiczenia to może nie działac, o ile to właśnie zabezpieczenia są tego powodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z falloutem 3, a raczej z jego animacjami.

Nie wiem czy było, ale wolę zaryzykować niż przejrzeć te 74 stron, liczę na wyrozumiałosc ;)

 

Postacie z gry, npc'e itd (prócz głownego bohatera) nie animują się, tzn przesuwają się po ziemi zamiast chodzić Prawdopodobnie mam przez to problem z roizpoczęciem gdy, tzn po wybraniu płci nic się nie dzieje, gra działa, kamera lekko się buja itd, mogę płakać naciskając "e" ale tylko tyle, reszta fabuly nie rusza. Problemu kiedyś nie miałem, tzn jeszcze na gf9600gt wszystko było ok. Mieliscie cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z falloutem 3, a raczej z jego animacjami.

Nie wiem czy było, ale wolę zaryzykować niż przejrzeć te 74 stron, liczę na wyrozumiałosc ;)

 

Postacie z gry, npc'e itd (prócz głownego bohatera) nie animują się, tzn przesuwają się po ziemi zamiast chodzić Prawdopodobnie mam przez to problem z roizpoczęciem gdy, tzn po wybraniu płci nic się nie dzieje, gra działa, kamera lekko się buja itd, mogę płakać naciskając "e" ale tylko tyle, reszta fabuly nie rusza. Problemu kiedyś nie miałem, tzn jeszcze na gf9600gt wszystko było ok. Mieliscie cos takiego?

Pierwszy raz się z tym spotykam. W sieci o tym cicho chyba. Przeinstaluj gre albo załóż nowy wątek na forum bethesdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja ci polecam sprzedać, ble, ja polecam WSZYSTKIM sprzedać syfną badziewną polską edycję Fallouta, i kupić sobie edycję Game of the Year z UK (premiera za bodajże 3 tygodnie) - niecałe 26 funtów łącznie z wysyłką w sklepie www.thehut.com , już tam coś kupowałem ostatnio więc sklep ok. Można tez z GAME za 28 funtów jak ktoś woli.

 

Edycja będzie zawierać wszystkie dodatki za cenę normalnej gry, do tego dostaniecie nawet klucz do LIVE jak kogoś interesuje.

 

Ja obecnie bojkotuję wszystkie polskie wydawnictwa, na pewno nic już nie kupię, skoro z UK mam zawsze albo lepiej, albo taniej, a czasem i to i to. Mam nadzieję że ktoś do mnie dołączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...