Skocz do zawartości
ducat

PLUSY starego kompa.

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrało mi sie dzisiaj na filozoficzne zozwarzania na temat ze dobrze mieć nienajnowszego kompa (moj moze jakis straszny staruszek nie jest Celek 1.0, 256 ramu, kilkanmaście dni temu jeszcze mx 200, teraz fx 5200), chodzi mi oto ze dzieki temu gram w gry o których bym niepomyślał zeby zagrać gdybym miał jakiś odjechany sprzęta - bo gonił bym za nowosciami.

A tak ostatnio zacząłem grać w Soul Reaver i Deus Ex, Commandos, Fallout, poprostu wyjebiste, dawniej takie gry mnie nieinteresiły wolałem sciganki, symulatory, sportowe i inne mi umsknęły.

 

 

PS

Ale i tak bym chciał P IV 2.4 Ati 9700 itd .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak największym plusem starego kompa jest to, że jest... wolny i się wiesza :o Jak w gimie miałem jesio celka 366 i 64sdramu, na infie dalo sie zyc, teraz w liceum mam to co w podpisie i na infie same polskie przerywniki na K rwą się do ust :D:D:D

sprzet nie ma nic z tym wspolnego jesli admin/user jed do [gluteus maximus] to tak jest..

swoja droga, kompy w szkolach/uczelniach maja taki problem, ze kazdy stara sie w nich cos przestawic/namieszac/zepsuc... wiec nie ma sie co dziwic, ze chodza tak jak chodza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha skad ja to znam.

Niedawno zaczalem ciachac w Earth 2150, teraz mam do tego Moon project,

W miedzyczasie AVs.P 2, nfs 3 -hot pursuit, warcraft 2, trylogie Quake'a no i oczywiscie UT (unreal 1 wywalilem, niestety, bo nie mialem miejsca :/ ).

Deus EX niedawno wywalilem z dysku, bo znalem prawie na pamiec, i mimo ze za kazdym razem inaczej sie staralem przechodzic, to w koncu za 10 razem juz mi sie nie chcialo.

 

A pamieta ktos taka gierce spod DOSu "Liero" ?? to byla masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja...

 

Odpal CMR2 - Lancer Evo + asfalcik (Francja, Wlochy) = miodzik...

Przejechałem go kilkanaście razy, a evo & italy = tak jak mówisz (ja już na pamiec jęzdzę).

 

A dla mnie debest to była ARCANUM - kilka miesięcy gry a i tak nieskończyłem, mam gdzieś nawet chyba jeszcze savy na płytce.

 

A i jeszcze UNREAL TURNAMENT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze pamiętam jak na starym poczciwym K-6/2 400 mhz (Savage 8 mb :D) pykałem w Quake'a, Colina 1 czy słynne DSJ :lol:

 

Jak dostałem Skoki narciarskie 2002 to miałem jeszcze 32 mb ramu i żeby się skocznia załączyła to komputerkowi śpiewałem piosenki dla otuchy :D:D:D Potem dostałem 128 mb ramu i ten kompik przeistoczył się w istną rakietę :)

 

Ehhh co to były za czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin 1 byl the best :)

Oj tak... Cały czas mam chęć pograć... Tylko nie mam gry :(

Ja jakieś pół roku temu kupiłem wreszcie oryginał Colinka 1 za 20 zeta :lol::D. W 1999 r. Colinek kosztował 199 zł więc to było za dużo... Więc się grało w demo z 3 trasami :D:D:D i jednym Subaru Impreza WRC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin 1 byl the best :)

Oj tak... Cały czas mam chęć pograć... Tylko nie mam gry :(

Ja jakieś pół roku temu kupiłem wreszcie oryginał Colinka 1 za 20 zeta :lol::D. W 1999 r. Colinek kosztował 199 zł więc to było za dużo... Więc się grało w demo z 3 trasami :D:D:D i jednym Subaru Impreza WRC

No właśnie to jest najfajniejsze, ze te gierki są teraz prawie za darmoche, ja kupiłem Soul Reavara 2 (najpierw musze przejść 1) i Deus Ex-a w gazetce za 11 zeta + jeszcze 2 płytki z jakimś shitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie już przestało zależeć na dobrym konfigu. Jeszcze niedawno zastanwiałem się co by tu zmienić ale teraz szkoda mi na to wydawać kasy. Coraz mniej od kompa wymagam, gry przestają mnie interesować, a do tego co robię na kompie spokojnie wystarczy mi ten co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...