Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz kasę - bierz Abita a jeśli już GeCube to tego z pamięciami 2,8ns. A co do zasilacza to akurat istotna sprawa - u mnie karta nie wyrabiała w wysokich detalach i rozdzielczości 1024x768 właśnie przez zasilacz... codegen 300W.  :wink:

1377046[/snapback]

Ghyhy :)

 

Z tych, ktore on wymienia ja wybralem uzywke R9500Pro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi kartami to cos jest nie tak <_< <_< dzisaj sobie wkoncu odpalam toce 2 i na rdzeniu mialem 470. nigdzie sie nie wykrzaczalo w zadnej gierce a tu patrze odpalam pierwszy wyscig ... 3 sek i zwiecha i vpu recover :? :? no to ja nic daje 460 i kolejene 3 sek i daleje zwiecha :D :D dobrze ze na 450 jakos dzila. czym to moze byc spowodowane ze we WSZYSTKICH innych grach dzila dobrze a w takiej niby nie wymagajacej toce sie wiesza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi kartami to cos jest nie tak <_<  <_< dzisaj sobie wkoncu odpalam toce 2 i na rdzeniu mialem 470. nigdzie sie nie wykrzaczalo w zadnej gierce a tu patrze odpalam pierwszy wyscig ... 3 sek i zwiecha i vpu recover :?  :? no to ja nic daje 460 i kolejene 3 sek i daleje zwiecha :D  :D  dobrze ze na 450 jakos dzila. czym to moze byc spowodowane ze we WSZYSTKICH innych grach dzila dobrze a w takiej niby nie wymagajacej toce sie wiesza??

1378444[/snapback]

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=126608

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1378463[/snapback]

ale ja wiem co to VPU recover :D :D chodzi mi o to czemu w innych grach nie wywala a akurat w toce wywala?? troche dziwne. np w hl2 ktory ma duzo wyzsze wymagania dziala dobrze na takich taktowaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja wiem co to VPU recover :D  :D chodzi mi o to czemu w innych grach nie wywala a akurat w toce wywala?? troche dziwne. np w hl2 ktory ma duzo wyzsze wymagania dziala dobrze na takich taktowaniach.

1378511[/snapback]

a kij to wie ;) ja tez tak kiedys milalem na jednych dziala na drugich nie daj te 450 i bedzie git 20 mhz to malusio to jest mzoe 1 kaltka;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jak narazie nikt bo podobno nic nie daje, jak masz pamieci 3,3

 

1000 :3,3  * 2 , i przewaznie uzyskuja  te wyniki

1381114[/snapback]

albo ja jestem ślepy albo on w podpisie ma ze pamiatki sa 2.8 bo to rev.20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam GECUBE ATI Radeon 9550(rev.1.2 2.8 ns HYNIX) EXTRIME

Jest to karta z limitowanej serii - taktowanie rdzenia procesora 400MHz a pamięci 600MHz.

Jest to specjalna seria z szybkimi pamieciami (2.8 ns) nieosiagalna w sklepach.

Co ja wiecej opisywac kazdy chyba wie co to jest za super sprzęt.

 

Jakies pytania to nr.gg 4807058

 

Cena 360zl

 

Gwarancja jeszcze 16 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz was zadziwie a mianowicie po przeczytanu całego tematu o GeCube radeon9550xt wywnioskowałem że krytykujecie mozliwości OC Wersji rev2.1 z taktowaniami 400/500 Musze się z wami zgodzić że jest to "najwolniejsza" odmiana tej rev2.1 ale nie znaczy że najgorsza Kupiłem karte przed 4 dni temu (Toruń sklep Tryton) GeCube Radeon9550xt i udało mi się wycisnońć na standardowym chłodzeniu 500/600 mysle że to niezły wynik w porównaniu do innych któży mieli 400/500 Karta chodzi stabilnie sprawdzałem w CS:S w high detalach! więc to chyba zalezy od parti

 

Mam do was pytanie z innej beczki

Nie wiem co się dzieje ale od jakiegoś czasu jeszcze gdy w mojim kompie znajdował sie PowerColor Radeon 9550 zauwazam w grach ciecia ale nie są to takie typowe lagi poprostu co animacja przez chwile wynosi np.80fps i nagle spada do 15fps i znowu wraca do80 i znowu spada i tak co chwile co 2-3 sekundy nie wiem czym jest to spowodowane bo sprawdzałem już wtedy gdy miałem starą karte PowerColor Radeon9550 tak było i porzyczyłem karte od brata i na niej tez to było aktualnie na GeCube Radeon 9550xt też to mam czyli chyba nie wina kary

 

Mój sprzęt to Semprom2800+ 512 ddr dual channel płyta Gigabyte 7N400S-l

dysk wd 80gb zasilacz megabajt 350

(dodam tez że to chyba nie wina płyty głównej bo na wcześniejszej też tak było)

 

Thx z góry za odpowiedź POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz was zadziwie a mianowicie po przeczytanu całego tematu o GeCube radeon9550xt wywnioskowałem że krytykujecie mozliwości OC Wersji rev2.1 z taktowaniami 400/500 Musze się z wami zgodzić że jest to "najwolniejsza" odmiana tej rev2.1 ale nie znaczy że najgorsza Kupiłem karte przed 4 dni temu (Toruń sklep Tryton) 1383024[/snapback]

Nie no wszystko spoko, tylko masz na to jakieś dowody???

Bo ja też mogę napisać, że osiągam 500/600. Daj linka do 3dmarka, screena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jak narazie nikt bo podobno nic nie daje, jak masz pamieci 3,3

 

1000 :3,3  * 2 , i przewaznie uzyskuja  te wyniki

1381114[/snapback]

Ja mam wersję 2,1 i jakos osiagam około 700 na pamięciach.

Nie wiem skąt wziołeś ten wzór!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przesiadłem się na w/w kartę z geforca2mx400 :D

 

Zainstalowałem stery dostarczone z kartą i wszystko grało. System rozpoznawał ja jako 9600xt.

 

Odpaliłem colina4 i wszystko zarąbiście śmiga na max detalach.

 

Odpaliłem później farcry, ustawiłem wszystko na high i gra również śmiga bez zastrzeżeń, ale.......

 

Kiedy jestem w menu głównym gry i próbuje zmienić kontrast, jasność(oczywiście nie w monitorze :) ) albo gamme to gra się wiesza i muszę restartować kompa!

 

Nie rozumiem tego za chiny. Gra śmiga a w menu wiesza... :?

 

Ściągnąłem jakieś najnowsze stery ati i problem nie znika. Mało tego teraz system wykrywa kartę jako 9600series.

 

Nie pamiętam co to za stery bo jeśli idzie o ati to jestem początkujący...

 

Miał ktoś z was podobny problem???

 

BTW Jakie są obecnie najlepsze stery do mojej karty?

 

Mój sprzęt to Athlon 2400+, 640RAM i windows xp prof.

Nie wiem czy to ma znaczenie ale w chwili obecnej ma direct x 9.0b(dzisiaj zmieniam na c)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system operacyjny. przy przesiadce na innego producenta jest to polecane ze wzgledu na smieci pozostawione przez poprzednie sterowniki.

1384015[/snapback]

 

aaaa :) Nie, systemu nie stawiałem... Zrobię to dopiero w ostateczności..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa :)  Nie, systemu nie stawiałem... Zrobię to dopiero w ostateczności..

1384073[/snapback]

wjedź sobie na ati, tam masz przylepiony temat o tej grafice

przeczytaj ostatnie 20 stron

uzyskasz odpowiedz na trapiące Cię problemy

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna swieta zasada.

Przy przejsciu z ATi na NV i na odwrot najlepiej sformatowac i postawic system od nowa.

Jezeli Ci sie nie chce to sie baw w ustawianie, instalowanie sterownikow itp.

Zawsze cos sie bedzie kaszanilo. Jak nie teraz to pozniej, jak nie pozniej to teraz.

Oczywiscie kazdy szanujacy sie uzytkownik komputera w XXI wieku powinien posiadac osobna partycje na sam system i pliki jemu najblizsze wiec reinstalacja takiego OS to pestka bo nie musisz formatowac calego HDD tylko partycje z OS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna swieta zasada.

Przy przejsciu z ATi na NV i na odwrot najlepiej sformatowac i postawic system od nowa.

Jezeli Ci sie nie chce to sie baw w ustawianie, instalowanie sterownikow itp.

Zawsze cos sie bedzie kaszanilo. Jak nie teraz to pozniej, jak nie pozniej to teraz.

Oczywiscie kazdy szanujacy sie uzytkownik komputera w XXI wieku powinien posiadac osobna partycje na sam system i pliki jemu najblizsze wiec reinstalacja takiego OS to pestka bo nie musisz formatowac calego HDD tylko partycje z OS.

1384108[/snapback]

 

Spoko! Oczywiście mam osobną partycję systemową, wobec czego jak powiedziałeś proszę o szacunek :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz wogole nie rozumiem problemu.

Dawno by sie skonczyly Twoje problemy a tak marnujesz czas na pisanie tutaj :D

1384215[/snapback]

Dokładnie :!:

Moim zdaniem powinno się przykleić jakiś TEMAT o tym że jak się przesiada z ATi ---> nVidie oraz z nVidii ---> ATi to najlepiej zrobić format lub chociaż Driver Cleanerem przelecieć, bo inaczej tego typu tematy będą się pojawiać w nieskończoność. Można go nazwać: MASZ PROBLEM PO PRZEJŚCIU Z ATI NA NVIDIE ->CZYTAJ<- i moim zdaniem uchronimy się częściowo przed powielaniem się, choć wiadomo że problem nie zniknie bo ludzie najczęściej zakładają nowe nie czytając co jest i ni wyszukując :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :!:

Moim zdaniem powinno się przykleić jakiś TEMAT o tym że jak się przesiada z ATi ---> nVidie oraz z nVidii ---> ATi to najlepiej zrobić format lub chociaż Driver Cleanerem przelecieć, bo inaczej tego typu tematy będą się pojawiać w nieskończoność. Można go nazwać: MASZ PROBLEM PO PRZEJŚCIU Z ATI NA NVIDIE ->CZYTAJ<- i moim zdaniem uchronimy się częściowo przed powielaniem się, choć wiadomo że problem nie zniknie bo ludzie najczęściej zakładają nowe nie czytając co jest i ni wyszukując :/

1384284[/snapback]

 

Ogólnie macie racje, ale formata może zrobić "każdy głupi". Pytanie tylko czy to na pewno rozwiąże problem??? No ale jak nie zrobie to się nie dowiem :blink:

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...