Skocz do zawartości
GreeN_DG

Pożegnanie :( ........

Rekomendowane odpowiedzi

no i nadejszedł ostateczny dzień. ostatni dzień w domu, ostatni przy kompie, ostatni na tym szarym osiedlu. dziś ( a raczej już w czwartek ) bo to będzie godzina 03.40 z Katowic wyrusza pociąg do Wa-wy :roll: ja w tym pociągu powinienem być 8) ( zawsze w gre wchodzi także emigracja, złamanie kręgosłupa, szybki wypadek, wojna domowa ) choć w tym ostatnim być może zostałbym wcielony do armii :wink: A więc żegnam się jeszcze raz z wszystkimi i pozdrawiam osoby z kategorią "A" :twisted: .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jestem po przysiędze .. jak by to powiedzieć . zajebiście jest. to już nie jest to co się słyszy z dawnych opowieści. jak dla mnie to są kolonie o podniesionym ( tylko lekko ) rygorze. pełno nowych znajomości, co jakieś 20 min ostre jaja ..... i dużo dużo więcej pozytywnych sytuacji .... jak dla mnie napewno nie będzie to stracony rok ... pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj widzę, że zaczyna się głupia rozmowa o równości płci.

 

Najlepiej zaprzestać na wstępie bo może być źle.

 

Wojsko to nie wakacje i jeśli ktoś tak myśli to jest w wielkim błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

green jakis talk i plasterki na odciski i otarcia spytaj w aptece :] (nie bylem w woju ale 10km latem w glanach raz zrobilem i stopy mi wysiadly) i staraj sie unikac przemoczenia butow jak przemokna ci na poczatku jakiegos marszu dlugiego czy cos to w polowie drogi bedziesz sie zastrzelic chcial zeby sobie ulzyc ;) warto brac zapasowe skarpetki :]

Lekki, czarny humor ale prawie zapłakałem monitor ;)

 

Hmmm... Ja się nie wypowiem :P Bo wolałbym do wojska nie isc ale cóż :) Mój brat był i jakoś żyje jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema.. nareszcie w domu .. urlop 6 dni więc trza odpocząć i spić co nieco browara. jestem teraz w Żaganiu "Las" już leci mi tam 2 miesiąc. jeszcze tylko 192 d.d.c .. (dni do cywila ). widze że na forum dużo się pozmieniało w czasie mojej nieobecności. na jednostce niestety nie mamy neta :/ ... musze lecieć później coś napisze . cYa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bsh 192 dni :x to kupa czasu....

1336244[/snapback]

Kupa? Mój braciak miał na każdym dopisku DDC napisane "CIENO" :D

Np.: "300 DDC CIENO" :lol:

 

Ale widzę że nawet idzie przeżyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro komisja ale nie dam sie :D

 

School studia i potem sie polamie <joke>

 

Ja w woju to chyba bym umarl nie tyle co z katuszy fizycznych co z wyglodzenia :unsure:

 

Jestem "niejadkiem" :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...