Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff, wlasnie skonczylem grac. Przeszedlem pare misji (ostatnia to ochrona jakiegos polityka przez zamachem, przypomnial mi sie pewien test w 3D marku 03 :] ) i moge powiedzieć ze to stary klimat Hitmana 1. Niestety nie gralem w zadna inna czesc 47.

 

Co moge powiedziec. Gra na ultra high dziala bardzo dobrze. Piekne cienie, HDR (?), modyfikacje broni sa bardzo dobrym pomyslem. Oczywiscie kazda misje przechodze na wiele sposobow.

 

Przy pierwszej misji jak zobaczylem te wodospady i wzgorza to przypomnial mi sie nowy Tomb Raider.

 

Dawno nie gralem w taka gre ktora po wyleczeniu krazy mi sie glowie i mowi: Wlacz mnie, wlacz mnie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo hitman ma to co powinny mieć gry - brak liniowości, tak jak GTA tak samo i tu można robić/przechodzić grę na wiele sposobów i ta wolność daje taką grywalność

poca, widzę, że sobie poradziłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No gierka jest dobra, nie ma co ;]

 

Ale zauwazylem pare baboli (pewnie tez je zauwzyliscie)

 

Zawsze na koniec misji jest jakis filmik.

Hmm, np. w misji z hacjendą (;]) przebralem sie za straznika i odlecialem samolotem, tyle ze na filmiku mialem czarny ganitur ;]

Chowanie broni za plecy przez hitmana to fajny bajer, ale czesto mu sie cos chrzani i po prostu jej nie zakryje.

MASA miejsc gdzie mozna podlozyc bombe.

Kurde, wkurza to troche ze na razie kazda osobe mozna bylo rozwalic podkladajaac bombe nad nia (i cos spada na te osobe) - nie mieli juz lepszych pomyslow? ;] Chociaz, jest ich masa ale ten zbyt czesto sie pojawia.

Gdy straznicy nas 'skanuja' w poszukiwaniu broni to ich lapska przenikaja przez cialo 47, ogolnie fizyka dosc ostro sie kaszani.

 

Miejscami gra sprawia wrazenie jakby byla wypuszczona zbyt wczesnie, ale mimo to i tak roxuje ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk - chodzi mi o to, że demko przeszedłem, ale nie nazwałbym tego "graniem", bo wiadomo jak mi BM chodzi. ;)

Tryb FPP poprawili :) Kiedyś broń była taka... mała i dosyć dziwnie to wyglądało a teraz jest ok. Fajnie się z SWD w demku strzelało z trybu fpp bez zooma :D

ichi1 - tak myszka też mi się tak cięła, gdy już załadowała się misja to było lepiej, ale też nie doskonale :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Fpp suxuje, Tpp imo jest lepsze, widac wiecej ruchow 47;]

 

Co to jest te Game Shadow? Przy instalacj iwyskakuje cos takiego, czy cchemy to zainstalowac... ja tego nie instalowalem.

Do czego to potrzbne? Cos z cieniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieinstalowalem.

 

Misja na statku. Mniam. Przypomniala mi sie Mafia.

 

//

 

Szkoda ze taka krotka ta gra :]

 

Ale zakonczenie, rzeczywiscie. Orginalne.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Witam gierka jest spoko jestem dopiero na 5 czy 6 misji i dalej chce mi sie grac bo gra wymita poprostu klimacik grafa itd WYPAS co do grafiki to spoko u mnie wszystko na full aa af i w ogóle :) Wiecej takich gier, a nie jak teraz wiekszość nowośći tylko nacisk na grafike a klimat itp na boku, a nowy hitman wg mnie ma wszystko!!! :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OK zainstalowalem tego patcha co poca zapodal i czuc dosc konkretny wzrost fpsow. Nie wiem czy zmienia on cos jeszcze, ale jezeli o to chodzi to czuc wyraznie roznice.

 

Ale... save'y mi wcielo ! wtf?

//

A nie, wszystko jest ok, po prostu zly poziom trudnosci wybieralem ;]

 

Zauwazylem tez, ze odglosy broni brzmia nornalnie, wczesniej mi pierdzialo cos w sluchawkach.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

ja jak zainstaluje tego patcha to przy ladowaniu gry komp sie zawiesza nie wiem co to moze byc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No nie panowie mnei zaskoczyli a ja własnie grająć w Hitmana 2 pomyślałem by takie coś było nie złe gdyby po misji nas policja mogłą zidentyfikować i game over :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja tez tak mam, musze misje od nowa zaczynac po wyjsciu z gry ;]]

 

Ej mam problem w 3 misji : /

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Gdzie znajde keycard'a do miejsca dzie zabrano tego agenta? Szuka wszedzie i juz sam nie wiem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez tak mam, musze misje od nowa zaczynac po wyjsciu z gry ;]]

 

Ej mam problem w 3 misji : /

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Gdzie znajde keycard'a do miejsca dzie zabrano tego agenta? Szuka wszedzie i juz sam nie wiem:/
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
keycard leży w recepcji na biurku w Medical Wing z tego co pamiętam ;P

 

 

 

A co do patcha to rzeczywiście duuużo pomaga w płynności gry :)

Edytowane przez Charnaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak lezy w recepcji ale to jest kaycard do czego innego :/

 

A moze ja mam jakos inaczej sie tam dostac? Wie ktos?

//edit

 

Nie wazne, trza bylo sie cofnac na sam poczatek mapki ;]

 

Ok zaczilem next misje te z posiadloscia, a oto w jaki sposob:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Przebralem sie za clowna i na luzaku wszedlem do chaty, babke z naszyjnikiem pchenel do wody i uderzyla mocno o glebe - az umaral ;s, zabralem naszyjnik, poszedlem po walike ze sniperka, przebralem sie za smieciarza i poszedlem na tyly sasiedniej chaty. Wszedlem tam przez okno, otworzylem drzwi, otworzylem walizke ze sniperka i sciagnelem tego kolesia, ogladal telewizje ;]

Jak wy przeslziscie te misje lub inne? ;]

niema co, gierka syci na calego. Grafika jest jak najbardziej ok (a moj sprzet do najlepszych nie nalezy) - wrecz realistyczna. Ciekawie opowiedziana fabula, mozliwosc przejscia misji na kilka sposobow, niezla muzyka ;] - to wszystko tutaj mamy! ;]

 

Co tam gram dalej ;]]]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie patch dużo pomógł przedtem zdażały się nagłe wyjścia do windowsa ... Po zainstalowaniu patcha wszystko śmiga elegancko :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A co do tej misji to przeszedłem ją tak: Wbiłem do tej białej furgonetki przekopałem 2 typom dupska ;] przebrałęm sie za agenta FBI wbiłem do domu tą babke załatwiłem jak była obok sauny zabrałem microfilm (i tak jej już by sie nie przydal [; wyszedłem na dwór,wyłaczyłęm prąd - wtedy ten osobisty ochroniarz wysszedł naprawić prąd ;),wbiłem do pokoju z tv załatwilem typa po czym sie ulotniłem :D.

To mi sie najbardziej w tej grze podoba misje można przechodzić na wieele sposobów ;)

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ja tą misje zrobiłem tak: kupiłem M4 i wybiłem wszystko co sie ruszało, szkoda mi było tylko tego psa :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe ;]

 

No nie panowie, odpalilem sobie kolejna misje i powiem szczerze ze niezle zrobili ten sztuczny tlum ;]

Nic nie zwalnia w tym tlumie i to chyba nie sa prawdzie postacie bo nie mozna nic im zrobic (chyba mozna je zabic z pistola) bo np. jak probuje je z bani albo popchnac to nic sie nie dzieje ;] ale ogolnie ciekawe rozwiazanie i niezle jest to zrobione.

Poca

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
O jakiego misia ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;]

 

No nie panowie, odpalilem sobie kolejna misje i powiem szczerze ze niezle zrobili ten sztuczny tlum ;]

Nic nie zwalnia w tym tlumie i to chyba nie sa prawdzie postacie bo nie mozna nic im zrobic (chyba mozna je zabic z pistola) bo np. jak probuje je z bani albo popchnac to nic sie nie dzieje ;] ale ogolnie ciekawe rozwiazanie i niezle jest to zrobione.

Poca

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
O jakiego misia ci chodzi?

Mozna rozstrzelać ten tłum z M4, fajnie padają jak scięte zboże :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...