Skocz do zawartości
sensei

A-data Vitesta 566/600 - Tccd In Action

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebuje konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie:) Niektórzy z Was bawili się już pamiątkami na platformie 939 więc mam nadzieje że będziecie mogli mi doradzić. Brać 566 czy 600??? I dodam tylko że nie jest mi wszystko jedno czy wydam 1000 czy 1100PLN-ów:) Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

nic dziwnego- Adaty najlepiej zachowują się w parach na socket 754. Podejrzewam, ze to spowodowane jest właśnie konstrukcją PCB.

Ogólnie mysle, że kostki 600 sa selekcjonowane bardziej rygorystycznie od 566, ale jeden producent czyli oznacza to, że technologia, konmstrukcja ta sama, tylko prękość referencyjna inna, i z tego powodu ja równiez biore 566.

S939 nie jest juz prawie wcale wybredny co do pamięci, a to że ma nawet lepsze osiągi od P4 to muwi samo za siebie

BTW: z tymi samymi seriami do duala to jest zalecane, ale nie znaczy że jak wsadzisz dwie inne serie to nie będzie działac. W 90% przypadków nawet moduły innych producentów i o innych parametrach nie stywarzają problemów, a juz szczególnie na 939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził dopłacić do:

512MB DDR500 A-DATA single retail pack 430,89 zł  

Nie martw się o duala zapakujemy Ci pamięci z tej samej seri z kolejnymi numerami seryjnymi :) W przypaku tych pamieci masz już pewne FSB250 a z DDR400 róznie bywa nie każde się dobrze wykręcą.

łatwo powiedzieć :( - początkowo planowałem wydać za kostkę około 250 zł (no name na allegro) - później zdecydowałem sie ewentualnie dopłacić do 300 zł za hynixy (przy dwóch kostkach wychodzi + 100 zł :? ) - teraz tak patrze że sie wszyscy pozytywnie wypowiadają na temat tych A-DATA a na hynixy ostatnio dużo słów padło - o tym że jakieś podroby krążą :lol: - no więc ewentualnie te 40 zł (2x40 zł) byłbym jeszcze w stanie dołożyć do tego interesu jeżeli naprawde sie lepiej kręcą .... no ale dokładać prawie 300 zł (2x 140) to już przegięcie :? ... no więc jak jest z nimi ? :) lepsze od hynixów czy nie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zafundujhe na moje moje LP 256 A-daty 566mhz, sprzedam twinmosy i nonamy i bedzie kasa. A za jakis czas durzuce kolejna kosc 256 w dualka. Wiecej mi nie potrzeba, w koncu gram tylko w cs'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowilem te 566 mam nadzieje ze dostane je dzis lub jutro to powiem jakie wysokie FSB uzyskam na NF7 + A XP-M ... Mam zamiar zawlaczyc na 260 :P.

Dostałeś już te pamięci? Daj znać jakie masz wyniki.

 

Może poda ktoś link do tego czeskiego dystrybutora tych pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Nysy do Pragi ma ile?? 40 km ?? Toz to prawie czech :)

Ja mam do ostrawy niewiele mniej (blizej mam do ostrawy niz do najblizszego miasta wojewodzkiego ;P ), ale nie mam jak pojechac - praca praca praca praca..... :(

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej... Dostalem Pamieci od ibiza :).

 

Niezle sa... ps wiem skad je maja ale nie bede mowil :P.

PS dzieki za pamiatki sa smakowite :).

 

Hm co do pamieci to narazie za duzo nie powiem bo...

 

Mam NF7 i... mam male problemy z OC :). Mianowicie... asynchro ladnie pracuja jako 266 mhz na cl 2,5 3 3 11@2,8v ale to tylko na kilka testow zrobilem i wywalilem bo wiadomo ze asynchro to sux :].

 

teraz jade na synchro i 2 2 2 11 dziala na 223mhz napewno (wlasnie teraz tyle mam)... ale to nic bo... 235mhz 2,5 3 3 11 tez ida... bez problemu 240mhz tez, 242 mhz TEZ :) (wszystko na standardowym napieciu)... ALE TU ZACZYNAJA SIE SCHODY :/.

 

Bo za chiny nie moge wyciagnac wiekszego FSB na nowym biosie od merlina :/. A jutro jade juz na sylwestra wiec dopiero w sobite/ niedziele bede w domu i dalej sie pobawie i zdam relacje...

 

Ps. na synchro bez problemu komp bootuje na 250, 260 i 265 mhz... ale potem zwisy blue screeny)... nie wiem czy to bios czy co.. ale pewnie pamieci sa ok :]... bawilem sie wszystkimi napieciami az do 2,95 ale nic to nie daje.... chyba bios...

 

Albo potrzeba mi jakis modow... (mamm A XP-M 2000+ 12,5x133) odblokowany jak wszystkie mobilki.

 

No i narazie to tyle :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej... Dostalem Pamieci od ibiza :).

 

Niezle sa... ps wiem skad je maja ale nie bede mowil :P.

PS dzieki za pamiatki sa smakowite :).

 

Hm co do pamieci to narazie za duzo nie powiem bo...

 

Mam NF7 i... mam male problemy z OC :). Mianowicie... asynchro ladnie pracuja jako 266 mhz na cl 2,5 3 3 11@2,8v ale to tylko na kilka testow zrobilem i wywalilem bo wiadomo ze asynchro to sux :].

 

teraz jade na synchro i 2 2 2 11 dziala na 223mhz napewno (wlasnie teraz tyle mam)... ale to nic bo... 235mhz 2,5 3 3 11 tez ida... bez problemu 240mhz tez, 242 mhz TEZ :) (wszystko na standardowym napieciu)... ALE TU ZACZYNAJA SIE SCHODY :/.

 

Bo za chiny nie moge wyciagnac wiekszego FSB na nowym biosie od merlina :/. A jutro jade juz na sylwestra wiec dopiero w sobite/ niedziele bede w domu i dalej sie pobawie i zdam relacje...

 

Ps. na synchro bez problemu komp bootuje na 250, 260 i 265 mhz... ale potem zwisy blue screeny)... nie wiem czy to bios czy co.. ale pewnie pamieci sa ok :]... bawilem sie wszystkimi napieciami az do 2,95 ale nic to nie daje.... chyba bios...

 

Albo potrzeba mi jakis modow... (mamm A XP-M 2000+ 12,5x133) odblokowany jak wszystkie mobilki.

 

No i narazie to tyle :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej... Dostalem Pamieci od ibiza :).

 

)... ALE TU ZACZYNAJA SIE SCHODY :/.

 

 

 

Albo potrzeba mi jakis modow... (mamm A XP-M 2000+ 12,5x133) odblokowany jak wszystkie mobilki.

 

No i narazie to tyle :].

Masz L12 zrobione :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pozytywy wystawione z kont które maja po 1 i do tego oba tego samego dnia o tej samej godzinie :lol: czyli wszystko jansne. :evil: Sam sobie je wystawił.

Zobaczcie na tytuł aukcji "A-DATA VITESTA 512MB DDR500 !HYNIX-D5! 3L GW od S" i na zawartość :evil: skopiował wszystko razem z zdjęciami. :evil: Takiego to tylko za jaja powiesić.

:x To mi wygląda na jeden wielki wałek. My mamy te pamięci bezpośredni od dystrybutora europejskiego i za nic w świecie nie da się załatwić tych pamięci po takiej cenie nawet przy zakupie bardzo, bardzo dużej ilości.

Teraz 10 osób wpłąci mu te 300 z groszami facet nazbiera 3tyś i zniknie. Na moje oko to :evil: oszust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupiłem te kości u ibizzz na allegro i czekam na przesyłkę, ciekawe jak się będą na moim sprzęcie sprawować :) kupiłem 2x256 DDR566, liczę na 2-2-2-11 :D zobaczymy na jakim FSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy te pamieci beda chodzic bezproblemowo na plycie Abita IS7 ??

:) Nie będzie najmniejszych problemów, ja je mam na IS7-E i :D śmiagają aż miło. Narazie tylko na FSB250 bo wyrzej :cry: procek zaczyna mi się gotować. Ale jak wkońcy uzbieram na WC to pociągne wyrzej.

 

 

:D Ceny na pamieci A-DATA zostały 8) obnizone, :wink: jak kogoś to obchodzi to proszę:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=92753

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) Konkurencji nie ma ale za to mamy promocje dla forumowiczów :D

Czy to oznacza ze to jest to samo zrodlo ?

ibizpl i luks__pl ?

 

jaka to promocja? bo chyba sie skusze na te pamieci

 

W tej chwili mam EPOX'a 8KRAI z athlonem xp 2200+ ale w przyszlym roku mam zamiar przesiasc sie na s939 z amd 64 :)

jakie pamieci mi polecacie

nie zamierzam bic rekordow, jedynie miec sprawny szybki system no i nie chce przeplacic za cos czego nie wykorzystam

Od razu mowie ze interesuje mnie 2x512 MB im mniej wydam tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

jakie pamieci mi polecacie

nie zamierzam bic rekordow, jedynie miec sprawny szybki system no i nie chce przeplacic za cos czego nie wykorzystam

Od razu mowie ze interesuje mnie 2x512 MB im mniej wydam tym lepiej

Hynix D43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...